Препоръчайте ми хубав криминален филм или напрегнат трилър

  • 98 605
  • 326
# 105
Пропуснах любимия ми филм - изключително трогателен.
The Lovely Bones
http://www.imdb.com/title/tt0380510/

Преди малко го гледах, хареса ми, пуснах няколко сълзи..
Аз затова не обичам да гледам драми, че много плача от тях.  Wink

 Hug

Гледах "Плюя на гроба ти", новата версия, става. Интересен е, има обаче много хард сцени, особено към края. #Crazy  Дано да не сънувам кошмари. Гледал съм и оригиналния филм от 70-те години, но новия е по-добър.  Peace

Има и втора част и тя е също с брутални сцени.  Wink
Виж целия пост
# 106
David_Charvet, Сиси, благодаря  Hug

DimiLoca, дръпнах 13 Sins, утре мисля да му хвърля едно око и да изкажа "експертно" мнение  hahaha. Ама голям съм критикар  hahaha.

Преди му се чудех на "Плюя на гроба ти", особено като видях, че има стара версия, демек поне сносен сценарий  Mr. Green. Само да не е гнусен  newsm78. Нещо на мен не ми издържат нервите на такива като "Хостел" да речем  Sick

The Lovely Bones и мен ме остави със смесени чувства. Малко гадно чувство едно такова... Нарочно не исках да го гледам преди, но по ТВ като го даваха и го гледах и....  Confused
Виж целия пост
# 107
А 2-ра част на "Плюя на гроба ти" нова история ли е, или продължение на 1-вия филм? newsm78
Виж целия пост
# 108
А 2-ра част на "Плюя на гроба ти" нова история ли е, или продължение на 1-вия филм? newsm78
Нова история е. Вчера разгледах в imdb. Някаква девойка я канят за фотосесия, но няма фотосесия... Абсолютно същата идея е, но явно по различен начин ще се развива. Още се чудя да го гледам ли. Вчера гледах първата и беше доста гадна  Sick
Виж целия пост
# 109
Stasi_, благодаря ти за отговора. Hug  bouquet Ами, ако сюжетът ще е същият, пак с брутално изнасилване като в 1-ва част, няма да гледам. Naughty Това че са му сменили действието, не означава че пак ще издържа да гледам нови извратеняци, които да се мислят за големите мъже. Sick Sick Sick Иначе ми хареса как се върна мацката и им отмъсти на всички. Laughing
Виж целия пост
# 110
Гаднички са да, аз лично преди я карах само на ужаси и не могат да ме трогнат.
Няма филм, който да ме стресне или да ми е страшен, а и си падах по кървища и т.н.

Не я гледайте 2-та, идентични са, щом първата не ви е допаднала.  Hug

В последно време съм изоставила ужасите и се радвам повече на напрегнати трилъри.
Виж целия пост
# 111
Stasi_, благодаря ти за отговора. Hug  bouquet Ами, ако сюжетът ще е същият, пак с брутално изнасилване като в 1-ва част, няма да гледам. Naughty Това че са му сменили действието, не означава че пак ще издържа да гледам нови извратеняци, които да се мислят за големите мъже. Sick Sick Sick Иначе ми хареса как се върна мацката и им отмъсти на всички. Laughing
Доста брутално го бяха направили - всичко. Още ми е пред очите  #Crazy. Всъщност аз първо бях видяла втория филм и тогава попаднах на първия, но оригиналната версия. И си казаха как ще гледам стар филм  hahaha. А то сега още по-зле  #Crazy

Сиси, аз гледам какво ли не - комедии, трилъри, ужаси,  анимации. Но като видя ужас и то с добър рейтинг, винаги ме изкушава. Последните седмици особено много, но май нервите ми не издържат както преди на такива неща.
Ще те послушам, май ще пропусна втория филм

Виж целия пост
# 112
Аз преди години много гледах комедии всякакви и романтични филми, но вече не.
Единствено на Св.Валентин направих изключение и си пуснах един любовен, хареса ми.

"Под небето на Тоскана" http://www.imdb.com/title/tt0328589/
Виж целия пост
# 113
Аз преди години много гледах комедии всякакви и романтични филми, но вече не.
Единствено на Св.Валентин направих изключение и си пуснах един любовен, хареса ми.

"Под небето на Тоскана" http://www.imdb.com/title/tt0328589/
Романтични и драми вече трудно гледам. Имам няколко на лаптопа, но все не ги пускам. Последно гледах The Best Of Me на Никълъс Спаркс, е няма такава драма  hahaha. И после се започна с ужасите  hahaha
Виж целия пост
# 114
И аз не гледам нито комедии, нито романтични филми.  Peace Сетих се за тези филми:
"Знам какво направи миналото лято"
"Още знам какво направи миналото лято"
"Винаги ще знам какво направи миналото лято"
Виж целия пост
# 115
Ти си мъж, простено ти е  hahaha
Мисля има и четвърта част. Лично за мен, само първа става. Даже я гледах на кино.

А да сте гледали Final Destination? Пет филма са. Сиси, тези са хубави.
Виж целия пост
# 116

Много са хубави.  Wink
И аз се бях сетила скоро за тях.

Гледах преди години Предизвестена смърт на 3Д кино и много ми допадна също, а един от първите ужаси, които гледах на кино беше Тексаско клане и 1-2 пъти се стреснах, най - вероятно поради силния звук в киното.  Wink

Скоро ме изби на анимации и за няколко дена изгледах около 10 филмчета. Пуснах си някои по - новички, като Замръзналото кралство и други доста стари, като Пепеляшка.  Mr. Green

ПП Сега видях, че си писала за Предизвестена смърт и ти,  Joy четем си мислите май.
Виж целия пост
# 117
ПП Сега видях, че си писала за Предизвестена смърт и ти,  Joy четем си мислите май.
Сиси, аз за Последен изход писах. Предизвестена смърт беше The Ring ако не бъркам. Той е толкова страшен, понеже е нали японски оригинала  hahaha
Което ми напомня, че мен ме беше стреснал A Tale Of Two Sisters - корейски
Виж целия пост
# 118
"Замръзналото кралство" много ми хареса.  Grinning Май ще му правят продължение. Peace

От "Последен изход" съм гледал само 1-ва и 2-ра част, но си са доста страшнички.
А гледали ли сте "Сираче" ? Той е драма, трилър, ужаси. Чудех се дали да го споменавам, защото нали Сиси бе казала, че не иска филм със сълзи и сополи, а този е такъв.
Виж целия пост
# 119
"Замръзналото кралство" много ми хареса.  Grinning Май ще му правят продължение. Peace

От "Последен изход" съм гледал само 1-ва и 2-ра част, но си са доста страшнички.
А гледали ли сте "Сираче"[/ur] ? Той е драма, трилър, ужаси. Чудех се дали да го споменавам, защото нали Сиси бе казала, че не иска филм със сълзи и сополи, а този е такъв.
Предпочитам на "Рапунцел и разбойникът"  hahaha.
Ако имаш желание, гледай и останалите. Петицата завършва кръга  Peace. Третата част само не се сещам каква беше, но четвъртата скоро я гледах по ТВ, а петата си я помня по принцип, че я гледах на кино  hahaha

Сираче - този ли? Orphan (2009) http://www.imdb.com/title/tt1148204/?

На мен ми хареса, гледах го преди няколко месеца.
Може да пробваш Haunt (2013) http://www.imdb.com/title/tt2386278/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия