Сладкарничка за книги - тема 30

  • 22 906
  • 737
# 135
Бъбли, аз съм тук, чета Сентръл парк,слушам радио, децата спят и съм си добре. Прочетох някои от нещата които си написала, ще потърся книжките за които си писала, а не съм прочела. Може ли да те добавя в Goodreads?
Виж целия пост
# 136
Гане, разбира се, че можеш, радвам се, че мога да съм от полза на някой с писанията си. Една книга да си си намерила благодарение на мен и да ти е харесала, за мен това е печалба.  Crazy
Ти от вкъщи ли работиш, че си с децата? Че нещо не схванах много ....

Паяче, Точката май не се обажда много-много като е нощна. Сигурно е от по-заетите длъжности нейното .. мойто си е мъка обаче. Текстът ми по редактиране е отвратителен  ooooh!
Аз не можах да не погледна по друг начин на написаното от теб, извинявай ...  Mr. Green Колко точно огромни са тез ми ти бургери, че да не можеш да ги приветстваш, ядейки ги по стандартния начин?  newsm78  Blush  Mr. Green
Виж целия пост
# 137
Захапи го това да те видим.  Mr. Green

Виж целия пост
# 138
Е, то не е подредено както трябва ... ама ако е сплескано подобаващо, нямам проблем ... Какво е това жълтеникавото, дето прилича на сопол, точно под горното хлебче. Може и оранжево да е.  newsm78
И аз си мисля, че не мога да изям огромно изглеждащи бургери, ама глада си казва своето ... и си ги изяждам чинно ...  Mr. Green
Виж целия пост
# 139
Ma те хората така си ги подреждат.  Mr. Green Тва сополестото е сосче някакво. 
Виж целия пост
# 140
По темата за бургерите - току-що изядох един. Не като този на снимката, но беше много вкусен. Някой ял ли е Аладин фуудс, нещо от тях? Любимци са ми, защото работят денонощно и правят вкусни и евтини неща ...
Ама аз съм фен на junk food-а, така че съм пристрастна ...  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 141
Аз (семейно) бяхме решили да не ядем повече бургери...докато един колега на съпруга ми не го заведе...на едно дето прилича на тенекия ( за тези от Варна-старата Гюрла  изглежда по-добре) и никой нормално разсъждаваш човек не би спрял. А то се оказа топ место ( според класация на заведенията в града, а те са повече от 45000) със страхотни бургери. Аз си поръчвам гръцки, с маслини и фета....ах, що съм на диета сега.
Виж целия пост
# 142
Добро утро!   bouquet

Така хубаво си валеше вън... и хич  нямах желание за ставане.  Confused

Момичета, когато се спрете на някой облак, моля споделете!!  Praynig
Аз съм с външен хард диск и всичко (надявам се) качвам там. Имам записано и по СД-та.
Снимки на хартия (освен за баба ми и дядо ми), отдавна не съм вадила.

Елинка, май се досещам... и те разбирам.  Hug

Хамбургери не ям и не познавам Аладин фуудс. Нямам желание да се запознавам с него.

Ули, Титина, добре дошли!
Виж целия пост
# 143
Добро утро!
Хич не спах, но все пак...

Нели, имаш добра дума за всекиго  Heart Eyes Прегръдката дойде добре.

Цвети, Точица  Hug

Трябва да се приготвям за работа, а много ме мързи.

Хубав ден на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 144
Добро утро!
Бъбли,работя в Център за деца без родители, затова давам и нощни смени.
Имам син, почти на 14 години.
Хубав ден Ви пожелавам момичета!  Hug
Виж целия пост
# 145
Добро утро! Пожелавам ви много време за четене днес Simple Smile

Ohi, надявам се, че утрото ти е донесло малко спокойствие.  Hug

Rain, аз като малко параноична, понеже съм губила информация, гледам всичко да го има поне на 2 места. Лошото на външните хардове е, че понякога се скапват. Едно време като си пишех магистърската работа в края на деня си я пращах и на пощата и това ме е спасявало на няколко пъти да не губя работата от деня. Нямаше облаци тогава Simple Smile Та затова гледам сега снимките и други по-важни неща да не са само на едно място.
Виж целия пост
# 146
Добро утро  Hug

Виждам, че имаме нови попълнения добре дошли Ули и Титина  Hug

Другарче Нарче днес се успах нещо и викам на ММ "трябва да пусна компа да кажа добро утро на другарчето" а той милия седи ми се пули  Shocked Та Добро утро другарче Нарче кафето е горещо внимавай  Hug

Ммм хамбургери ли каза някой  Tired Обичам, и за капак от сутринта огладнях  Mr. Green Аладин фуудс съм опитвала 2-3 пъти като живеехме в София, харесаха ми. За жалост тук няма такива. Едно хубави неща на малкия град е, че няма хубави изкушаващи джънк фууд места  Mr. Green Затова пък като идвам в София се изкушавам да изям нещо лошо лошо  hahaha

Сутринта ми тръгна много добре, изпита ми за неделя е насрочен за 15:00 което значи че няма пак да ставам и пътувам в нощите  Mr. Green Сега ще е рано сутринта в 8  Mr. Green Но за мен е много по-добре, дано успея и да свърша преди 6 за да си хвана и автобуса на обратно.  Peace
Виж целия пост
# 147
Добро утро , миличка Лофче , добро утро и на всички момичета  Hug

Другарче Лофче , така е по - добре като е по - късно изпита , по свежа ще се чувстваш и повечко ще спинкаш докато тръгнеш, аз пак ще стискам големи палчета .  Hug И аз март месец имам едни лекции с един изпит  ooooh! Сега отивам да допия кафето и потеглям . Whistling

Аууу че огромни хамбургери , е те наистина са за нож и вилица  Thinking

Хубав ден на всички !   bouquet
Виж целия пост
# 148
Тези бургери май ще са снимката днес Simple Smile
Аз продължавам да се опитвам да идентифицирам жълто-оранжевото нещо от растителен (?) произход под горната половина на хлебчето, за което пита и Bubbly. Прилича ми на манго, ама едва ли е, освен да е някакъв маринован морков?!?
Виж целия пост
# 149
ДУ, момичета! Hug

Вчера бях написала едно дълго съобщение, но мама-та се скапа и ми се затри. Ще се опитам сега поне да постна едно кратичко, да ме знаете, че съм тук. чета и се вълнувам с вас! Hug

Костиииии, силна прегръдка! Всичко ще бъде наред! Тихичко честито, миличка и силно стиснати палчета! Hug Hug Hug

Мижжжче, силна прегръдка и на теб! Слава на Бога! Изтръпнах направо като те прочетох...  Hug Hug Hug

Наре, има ли подобрение при теб? И аз се боря с тоя грип, на крак, няма начин, много работа има в офиса, у дома всички сме цъфнали, но надявам се да се оправим бързо!

На всички - приятен ден и седмица! Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия