Сладкарничка за книги - тема 30

  • 22 906
  • 737
# 150
ДУ  Hug

Аз продължавам да се опитвам да идентифицирам жълто-оранжевото нещо от растителен (?) произход под горната половина на хлебчето, за което пита и Bubbly.

Не е ли чедър това?  newsm78

Добре дошли на новите! Скоро тук от Сладкарничка ще стане като във ФБ групата "Какво четеш..."  Joy

Рейнче, за сега съм се спряла само на Облак № 9  Heart Eyes
https://www.youtube.com/watch?v=QhO-4cCQSUU

Пете-сърчице и на всички  Hug

Хубав ден!   bouquet
Виж целия пост
# 151
Добро утро с ароматно кафенце на спокойствие и без деца  Laughing Свърши и мини ваканцията.
Добре дошли на Ули и Титина  Hug
Това на бъргера ми прилича на размазан чедър  Laughing
Виж целия пост
# 152
Dobro utro! Hug
Виж целия пост
# 153
Пете , грипа е упорит , при мен нещата са по - добре , минаха ми всичките симптоми , но остана една дълбока кашлица , която буквално усещам че идва от белите дробове . Но на лекар не съм ходила , стоя си така като магаре , и си бухукам , чакам да си мине . Мисля , че най - бързо минава човек като си е вкъщи , като си обърне внимание , а пък ние на работя цял ден , студено , пресича те и няма как да се излекуваме бързо . Скорошно оздравяване на цялото ви семейство !   bouquet

Мижче  Laughing   Wink   Hug
Виж целия пост
# 154
Добро утро, калпазанки!

Поздрави от Снежко и неговите милички, сладички, безобиднички роднини!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Засега само толкова, че да видим как стои въпросът с работата, има ли я, спешна ли е, чака ли й се, тропа ли с краче.

Който има да се буди - време е, който работи - все така да му върви, който чете - да продължава, но без да плюнчи!  Mr. Green

До след малко  Hug
Виж целия пост
# 155
Добро утро и от мен!

РейнHug

Миле, готино снежно семейство! Аз нали все още не съм чела Снежкото, а и нямам намерение, та все още се радвам съвсем невинно на снежковци.  Hug

Всички бързо да се оправяте от всякакви неразположения, болежки, страхове, тревоги и съмнения! Да ви е светло в душите и лесно да намирате верния път!

Хубав ден!
Виж целия пост
# 156
Оооо, Мижжж, този облак и аз го харесвам!  Heart Eyes
Благодаря ти за него!  bouquet

На следващата среща, ако остане някой свободен Снежко, ще го взема аз.  Sunglasses  Mr. Green

Елинка, взимам си пожеланието ти.  Flutter
Виж целия пост
# 157
който чете - да продължава, но без да плюнчи!  Mr. Green

Милеее  hahaha Joy Много ме кефиш да си знаеш   bouquet

Пете, Нарче дано скоро се възстановите, кофти е да не си в кондиция а да трябва да работиш  ooooh!

Отивам да уча и Миле няма да плюнча щото учебника е на компа  Joy
Виж целия пост
# 158
Чедър, разбира се. Доста по-смислено от манго  ooooh!
Май е време за закуска Simple Smile

Нара, за кашлица може да си разбъркаш равни количества зехтин, ракия и мед и да вземаш по 1-2 лъжици през час-два. То всъщност покрай ракията не е най-подходящо за работа.  Whistling
Виж целия пост
# 159
Добро утро ,наваксах да ви прочета  Peace

При мен няма нищо ново една и съща скука и лекции.
Бъбълче днес ли беше примиерата на Гръцкото кафе ? Да разкажеш после как е минало  Hug
На новите добре дошли  Peace

Нещо ми се скапа настроението днес и забравих какво още щях да пиша...нищо здраве да е .
На вас желая хубав и положителен ден !
Виж целия пост
# 160
И от мен добро утро   bouquet
Милето вчера много хубаво е написала, умница е тя  Hug Т'ва е щото пие айрян...  Grinning  Hug
Кости, събрах си всичкото от едната феичка Wink
Дес, радвам се, че си добре - и ти почерпи за здраве!  Hug
 За беда и аз обичам хамбургери  Embarassed
Добре дошли на Ули и Титина   bouquet дано ви хареса тук  Flutter
Днес или утре ще гледам да отида до поща, за да пратя на Нел и на Мария Ч. по книжка.  Party
 За среща съм почти готова - всички софийски книги са прочетени, без Доматите на Милето. Сега ще ги подпукам и тях. Party
Прочетох Сестра и много ме докосна.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 161
Ох,помете ме работа от сутринта и не мога да се разпиша...нали е края на месеца...
Та ДУ де Hug
Добре дошли на новите Hug
Пак ще дойда, че...  Rolling Eyes
ПП и никой да не ми пипа Асен Mr. Green
Виж целия пост
# 162
Добро утро и прекрасен ден!
Снежен и студен за София.
Добре дошли на всички нови попълнения.Темата момичета не е какво четете.Само да уточня.Целта й е добре описана на първа страница.Почти на всеки празник с повод и без повод си подаряваме книжки.Покрай тях се сприятеляваме.Това беше началото и целта на тази тема.Хубаво си помислете и решете дали искате да участвате или не.
От тук натам,ако искате да бъдем приятели,да говорим и споделяме сте добре дошли.Но ако имате намерение да се вясвате от дъжд на вятър и да не участвате в годишните игри с повод и без повод,се боя,че темата ще се обезмисли за вас.
Лично аз участвам в игрите и в темата от самото й създаване.Не определям кой да участва,нито кой да не участва.Приятно ми е да комуникирам с всички.Добронамерена съм и всеки е за мен е добре дошъл.А дали ще споделите нещо лично от вашия живот е само и единствено ваше решение.Никой не е стиснат за врата да го прави.Всеки има правото на личен избор.Аз съм направила своя.Уважавам хората,които пишат тук,познаваме се лично с повечето и може би всеки е преценил,каква част от себе си и личния си живот да сподели с останалите съфорумци.
И последно ще добавя,че няма да толерирам решения взети без допитване до моето мнение поне докато участвам тук или на някое друго място.
Виж целия пост
# 163
Миле,аз не плюнча,нееее... Naughty
 hahaha

Добър ден!
Дано е добър де, ...за всички  Hug
 
Прочетох ви!
Надявам се всички болни вървят към подобрение вече.

Зори,как си  Rolling Eyes

Гигич,нищо не каза за Блатечки...покри се снощи  Crossing Arms

А,вече ни е възвърната функцията и отпадаме от анонимност... Whistling

Отивам да изпълнявам дейни задачки  Hug





Виж целия пост
# 164
Добро утро  Hug
Дере ме гърлото и туй-то /какво да взема да смуча - не кашлям, няма нищо друго, само неприятното чувство на разранено, имам налично неоангин/  newsm78
Нямаше сняг, но вече дойде при нас, вали на едри парцали, като се събудих, чак си разтърках очите да не би да сънувам  Mr. Green
Ето какво се вижда от задната тераса
Скрит текст:
а това от предната
Скрит текст:
като тръгнем към града ще се опитам и други снимки да направя.

Бъбли, Аладин са най-добрите в бранша никой друг не може да се конкурира със соса им. Това са първите дюнерджийници в Пловдив, всички останали от него се учиха /дори хора, които работиха за него, последствие отвориха дюнер/.

Паяче, не знам дали бих успяла да се справя с това чудо и с нож и вилица  #Crazy, но пък със сигурност ще го изям - много е апетитен

Titina, добре дошла при нас   bouquet

Наричка и някъде напред бях споменала, дали ще успеем другия месец да видим софиянки?  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия