Сладкарничка за книги - тема 30

  • 22 908
  • 737
# 225
Има чужди на балкона. Точ, ще те разнесат из девет форума в десети.  tooth

Пука ли ми  Thinking

Виж целия пост
# 226
Не,не ти пука Hug
Нел,ти си балсама за моята душа Hug HugВидях ти подаръците.Искам да ги изям.
За писмата гледам сте споменали преди време.Много обичам да пиша писма.И пишех и получавах.Сега всичко е на майка ми по шкафовете.Не й давам да изхвърли нищо.Кога ли ще седна да ги прегледам Thinking
И за шоколада щях да пиша преди време.Този йонски го намерих в един магазин до моя блок.Купих си и го изядох с голяма наслада.А по принцип не ям шоколади или поне не цели такива.Те моите като купят дори не се сещат да ме поканят да си взема малко.
Аз също нямам регистрация в ГР.Просто много ще ми дойде да пиша къде ли не.Дори и сега пиша само в две теми.Във втората съвсем телеграфно.
Паяче,Титина,не знам в кой район живеете,ама сега гледах репортажи и се сетих.Има ли сняг при вас?Толкова ли е зле ситуацията?
Точ,и на който му е интересно-става въпрос за детскоградински проекти.
Скрит текст:
ПУДООС е Предприятие за управление на дейностите по опазването на околната среда.В кратце всяка година дават едни пари по едни проекти свързани със околната среда.Ние всяка година искаме да правим "Вкусни градинки"със саксийки,пейки,беседки и т.н.Но не ни одобряват.Тази година сме решили малко да сменим линията на проекта.Пак ще е на същата тема за околната среда,но ще го раздвижим малко,да видим дали ще хване вера този път.
Виж целия пост
# 227
При нас вече е ранна пролет, сиреч като края на март в България. При Тити е топличко, даже градинарства... Танче, ако имаш семенца за български пиперки ( варненско название), можеш ли да ми изпратиш? Сестрата щеше да ми носи ( то нелегално малко), но не се получиха нещата с нея та... Май трябваше на лична да ти пиша.  Mr. Green

Ще разправят за онази "кучка: дето си търси български чушки из Америка.  Mr. Green
Виж целия пост
# 228
Ехх, какви хубави неща споделяте за писмата. Аз си пиша писма с един колега от бакалавърската степен.  И двамата сме в София ама понеже ни е приятно, си пишем и писма и там си обсъждаме теми, за които не говорим на живо. Той може да пише и стихове и писмата също му се получават ...
Писма си пиша и с една съученичка от гимназията, още тогава си пишехме(тя е от едно село близо до Благоевград) и като си беше там ваканциите, цяло лято писъмца  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
А в 5 клас си пишех с една друга съученичка, сега не поддържаме връзка, но още пазя писмата й(пазя всички писма, които съм получила всъщност). Обожавам писма, получавала съм инцидентно през годините такива изненади по пощата, просто някой ме е слушал какво му говоря и ми е написал нещичко и ми го е пуснал. Няма друго такова чувство, при което да прочетеш какво мисли другия, с неговия почерк, с част от него върху листа. Прекрасно е!  Heart Eyes

Аз днес малко по-рано приключих, ходих до библиотеката да си върна книжките и не си взех нито една.  bowuu Трябва да ме похвалите   Crazy Исках да си взема "Крадлата" на Сара Уотърс, но ме сюрпризираха, че я нямали. А аз преди няколко месеца, твърде ясно си спомням, че я видях на рафтовете, където стоят новите книги ....  ooooh! Какво се е случило не знам, но ми показаха в компютъра, че я нямат ...  Thinking

Нелка, честити подаръчета, прекрасна е  Кости .. Simple Smile

Аз пък нямам търпение утре за премиерата на "Гръцко кафе". Очаквам мнооого положителни емоции свързани с тази книга ..  Crazy  Flutter
Виж целия пост
# 229
Деси, от няколко дена забравям да ти кажа - луковичките Алиум, които ми подари, покълнаха. Аз ги разделих на две - 3 пратих да засадсят на село и 3 бучнах при мен в едно сандъче, за проба - те пък покълнаха бързо-бързо. Сега съм ги преместила на светло и ще ги прехвърля в по-голям съд и мисля да си го гледам на терасата, та да им се радвам Heart Eyes.
Виж целия пост
# 230
Точ,и на който му е интересно-става въпрос за детскоградински проекти.
Скрит текст:
ПУДООС е Предприятие за управление на дейностите по опазването на околната среда.В кратце всяка година дават едни пари по едни проекти свързани със околната среда.Ние всяка година искаме да правим "Вкусни градинки"със саксийки,пейки,беседки и т.н.Но не ни одобряват.Тази година сме решили малко да сменим линията на проекта.Пак ще е на същата тема за околната среда,но ще го раздвижим малко,да видим дали ще хване вера този път.
Страхотно е това! Успех с вашият проект Слив Peace Hug Да кажеш после какво е станало Wink

Паяче на теб успех с градинарството  Peace .... и с пиперките  Whistling

Бъбли да споделиш после как е била премиерата  Flutter
Виж целия пост
# 231
Точ, ще разказвам с подробности като се прибера, вълнувам се от сега. Мнооого ми е готино като ходя на премиери на книги, срещам се с автори, взимам автографи ...  Flutter Flutter
Виж целия пост
# 232
Точ, ще разказвам с подробности като се прибера, вълнувам се от сега. Мнооого ми е готино като ходя на премиери на книги, срещам се с автори, взимам автографи ...  Flutter Flutter
newsm10
Виж целия пост
# 233
Мариета, много се радвам, а толкова притеснения имах покрай него, като поотраснат би ли ни ги показала  Hug
Виж целия пост
# 234
Разбира се, непременно ще ги покажа!
Виж целия пост
# 235
Ох, много работа тез дни и съм неадекватна почти Rolling Eyes

Все пак идвам да ви нагледам Wink

Сливче, успех с проекта Hug

Нелко, вкусни подаръци имаш от Свакето Hug

Асенчо, какво да ви кажа, отворко със самочуствие, и така и играе де...Понякога му се получава(гледала съм го в два спектакъла), понякога ми идва в повече това перчене в стил "всички ми се кефят"...Освен това 10 минути по-късно излезе, е*ати и неуважението към публиката, все едно чакахме достопочтенната кралица на Англия Rolling Eyes, ама на нея й е простено и заради възрастта и заради ранга й, ами той-какво му е оправданието, сигурно е пушил, пушил, за да се напуши за час напред...той и сега пак не пуши, а предният път и по време на спектакъла пуфтя ooooh!...Преди му се кефех, ама сега ми идва горница и съм разочарована от него, че остави жена си!!! Crossing Arms Та толкова за Асен.

Отивам да почивам, че много ми дойде натоварването, дано утре да успея да се появя, че страшно много ни е натоварено в момента а и на всичкото отгоре сме с човек по-малко....Мрън Tired

Относно новите да кажа, добре дошли, но струва ми се някои влетяха в темата ей така, без да кажат нищо за себе си, не че трябва някаква автобиография чак, но с две думи хоби, моби и т.н.-пише го в правилата на първа страница....В момента даже мога да кажа кого визирам-Ули, нищо не каза, просто влезе и започна да си пише...еми не е културно, почерпи нещичко, едно уиски поне, кажи две приказки за себе си и т.н., переш ли, плакнеш ли, какво четеш и изобщо четеш ли и за кво си тук.  Това го казвам съвсем като добронамерена забележка Hug! Моля да не се обиждаш, но и аз да поиграя лошата леля Wink
Иначе всички нови сте добре дошли, споделяйте, пишете, отвреме навреме черпете с кафенце, сладки и каквото душа ви даде Hug, и ние ще ви отговорим в същият тон, не хапем, красиви и интелигентни сме, но пък скромни, но обичаме точността...А не, влязъл, драснал няколко пъти и изчезнал завинаги...щото то не всеки има възможност всеки ден да се включва де, но поне ей така от уважение към всички и към идеята на темата и към "виновничката" за създаването й-Нели Heart Eyes
Стига съм филососвствала.
Лека вечер!
Виж целия пост
# 236
Деси, благодаря, много, много благодаря.
Ще се възползвам да те помоля за книгата, няма да е сега, защото и аз доста книги натрупах, но ще ти пиша, стига само да не те притеснявам.  Hug
Виж целия пост
# 237
Че тъкмо сега съм се сетила.Утре ще забравя да го напиша.
Скрит текст:
Бях показвала на децата едни детски приказки.И те много се впечатлиха от Палечка.Днес сутринта накарали лелята да им я прочете.Колежката ми е болна и сутринта лелята е била сама.Отивам аз втора смяна,а те в леглата и още не са заспали.Започваме да си говорим набързо преди да заспят и те ми разказват,че лелята им е чела тази приказка.Добре,питам аз,а кой искаше да се ожени за Палечка и Мая една моя сладка девойка със силен глас отговаря"Боби,госпожо"-детенце от групата.Направо щях да падна от смях.
Мариет,възбуди любопитството с този алиум.Сега ще разгледам,какво пише за него.
Виж целия пост
# 238
nadii, изобщо не ме притесняваш  Peace когато решиш - ми пиши.
Виж целия пост
# 239
Слив, много са сладки малките същества! Heart Eyes

Лека от мен Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия