НОЕМВРИйче ходи и се смее,бърбори и лудее!

  • 56 968
  • 738
# 225
Biskvitka87, честитоо!  Hug Пожелавам ти лека бременност и здраво бебче! Simple Smile
evropa, стискам палци изследванията да са добре и да не е нещо сериозно  Praynig
Виж целия пост
# 226
Здравейте и от нас. Криси тия дни е много нервна и днес й изби първият кътник. Иначе може и да не пиша много често скоро време, че вече се задействахме с кредита и тия дни ще го вземем и започвам подготовката по кръщенето-сватба, та ще съм заета, да ме извините, ако не пиша.
Европа, дано е нещо по-безобидно  Hug
Biskvitka87, честито и лека бременност  Hug
Виж целия пост
# 227
Бисквитка, честито и от мен! Много се радвам! Simple Smile
Лека бременност и едно здраво и пухкаво бебче на финал! Simple Smile

Къдроваче, голяма организация те чака, но това са прекрасни емоции! Успех! Забавлявай се максимално!
Виж целия пост
# 228
Бисквитка  честито   Hug  Лека и безпроблемна бременост ти  желая и здраво бебче на термин.  Много се радвам за теб и ти завиждам благородно.

Европа  знам, че всичко с мома Калина  ще е наред.  Hug
Виж целия пост
# 229
Бисквитка, честито  Hug Лека и безпроблемна бременност и едно здраво и послушно бебче на финала Simple Smile

Аз имам едно въпросче към мамите, които имат инхалатор. Той влияе ли на сополите (да има по-малко от тях и да не се запушва нослето). И какъв инхалатор препоръчвате? Боби е от петък с едни прозрачни сополки без да е болен, не е с кашлица или нещо друго - само прозрачни сополи. Всеки ден му слагаме физ. разтвор и след това му смучем сополите. Той в началото се забавляваше, но вече явно му писна. И сега съм решила да купя инхалатор, дано с него да намалеят малко.
Виж целия пост
# 230
Бисквитка, честито. Безпроблемна бременност ти желая!

Ивелина, ние имаме инхалатор. Купихме го за големия син, защото години наред се борим със задна хрема, която задължително води до дълга и мъчителна  кашлица, която вечер пък му докарва повръщане след заспиване. Честно казано полза не видяхме. Но пък инхалатора активно използваме  при Деян. На практика уредът разпрашава на много дребни частици същия този физиологичен разтвор, който слагате в носа. Явно принципът на действие е малко по-различен. Идеята е да отпуши носа, да омекоти лигавицата, въпреки че частиците си достигат до белия дроб. От четенето за нуждата от инхалатор оставам с впечатление, че майките са масово доволни от ползата му, категорични са, че инхалациите намаляват случаите на задълбочаване на хремата , а от там и на основното заболяване. Препоръчвам да купиш читав инхалатор, а не онези, които продават в Лидл например за 50 или 70 лева. Сигурно и те вършат някаква работа, но все пак не знаеш, дали няма да потрябва и за друго освен за физиологичен разтвор.Най-масовите добри са на Омрон и Пик. Между 120 и 140 лева струват.
Деян не иска да спи от няколко дни, резец е пробил. То са лиги, то е чудо.
Виж целия пост
# 231
Имам си бебе в пубертет  Laughing-не ми иска дрехите с които я обличам -обличам и върху боди с дъл.ръкав нещо с цип ама не отваря ципа и го съблича  Heart Eyes,обличам едни жилетчици( купени) с копчета и тях разкопчава и съблича ,накрая и обличам блуза уж викам край ама НЕ рев и дърпане -събличам я.Оставям я по бодито викам си може би и е топло (у дома е 20градуса ) и тук нещата не свършват -вади си едната ръка винаги лявата  Simple Smile от ръкава и така иска да седи с един ръкав ,и с една ръка без ръкав -дано си го представяте  Laughing.Ами оставих я аз вдигнах и двете си ръце .
Сега докато пиша заспа на дивана сама -легна си и спи -вече бебето е голямо дете  Simple Smile
Още една днешна случка -когато ходя до тоалетна ,я взимам вътре с мен иначе плаче - и днес аз си върша моята работа  Simple Smile,тя ми вика -Ако ,и си свали клинчето на ниво колене -поглеждам памперса с ако Simple Smile -значи се усеща детето ,че и гащите събува .
Виж целия пост
# 232
Десиве, много благодаря за разясняването  Hug Омрон ще е Simple Smile

Стефи, браво на порасналото дете Simple Smile
Виж целия пост
# 233
Инхалатора ни е Омрон, и върши чудесна работа. Аз не го ползвам за всеки сопол и прокашляне обаче. Пускам го когато има за какво и не ползвам химия, сиропи и лекарства когато мога. ММ също от време на време го ползва. Нашия има приставка  специялно за носа без да е  с маска.
Виж целия пост
# 234
И ние се записваме в графа болни.Нямаме сополи и кашлица, но сме с температура 39 градуса.
Виж целия пост
# 235
Пеп.Си, скорошно оздравяване и дано го изкарате леко! Ох, много е гадно.
Бисквитка, много хубава новина Simple Smile Леко бременеене и едно здраво бебче на термин!
Къдроваче,  много работа те чака, но си заслужава Simple Smile Успех! И-и-и ... карай го малко по-така Wink
Стефи, браво на порасналото бебе - тинейджър!
Европа, стискам палци за коремчето.
При нас нищо ново. И сега мърмор-мърмор.
Скрит текст:
Все още не може да си нагласи дневния сън. Ту спи веднъж на ден, ту два пъти. Смятам, че му е по-добре като спи повече. Свикнал е да го приспивам на ръце и ми е голям зор. И то даже не се получава Sad Нося го 10-ина минути, той успокоява дишането,  слагам го на леглото и той отваря очи и тръгва на някъде. Връщам го, прегръщам го на леглото, изтрайва няколко минути. Пак тръгва. Аз -след него и като погледна часовника, ми то половин час минал. Вече съм изнервена и го оставям да прави каквото иска. Понеже му се спи, залита като ходи, пада, блъска се в касите на вратите, ревва. Хленчи, защото не може да отвори вратата на гардероба и ревва. Гушкам го да го успокоявам и цикълът с приспиването започва от начало. smile3511
Ако някой знае фокуси за самостоятелно заспиване, нека сподели!  Praynig
Виж целия пост
# 236
Бисквитка честито леко бременеене!
При нас нищо ново няма затова и не съм писала.Излизат ни 2 зъбчета- 1 кучешки и 1 кътник.Мъчат  го милия, неспокоен е и кисел.
Виж целия пост
# 237
zdravka, По новините казаха, че Истанбул бил блокиран от сняг. Надявам се, че при вас всичко е наред Simple Smile
Виж целия пост
# 238
Добро утро ,
Много слаба активност -Здравка,Ками - къде се губите ,както и другите ,Bunnyslava ,Сиво облаче -хайде да драснете два-три реда .
Преди малко отивам на мивката и Никол седнала на стола пред компа хаха и форума чете -дстойна заместничка си имам  Laughing
Виж целия пост
# 239
Пеп.си дано мине бързо, без други симптоми!
Кадроваче, много приятни изживявания ти предстоят  Simple Smile и подготовката ще е страхотно занимание. Изживей го пълно и се наслаждавай!
Andi_di, Калина имаше период, в който едва я приспивах. Люшках, друсах, пеех, гушната до мен на спалнята, и тя така се въртеше и пр. Започнах да пускам babytv, лягам до нея на спалнята. Тя гледа известно време, така се кротва, че има какво да прави мирна без да се върти. Като погледа малко очите започват да и се затварят. Аз лека намалявам звука на няколко пъти до почти безшумно,  че ако го спра се сърди и разсънва. След 5-10мин.се завърта към мен и заспива. После я местя като заспи съвсем хубаво. Ноооо започна малко по малко да не иска в нейното легло. През деня горе-долу спи там. Но през нощта никак. А на спалнята и сама си спи. Мисля, че решетката я дразни, че се чувства затворена и не може да слезе от леглото, ако иска. Май ще я махна, пък да видим.
Събуди се, отивам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия