Пожелавам ти лека бременност и здраво бебче!
evropa, стискам палци изследванията да са добре и да не е нещо сериозно
Пожелавам ти лека бременност и здраво бебче!



Лека и безпроблемна бременост ти желая и здраво бебче на термин. Много се радвам за теб и ти завиждам благородно.
Лека и безпроблемна бременност и едно здраво и послушно бебче на финала 
,обличам едни жилетчици( купени) с копчета и тях разкопчава и съблича ,накрая и обличам блуза уж викам край ама НЕ рев и дърпане -събличам я.Оставям я по бодито викам си може би и е топло (у дома е 20градуса ) и тук нещата не свършват -вади си едната ръка винаги лявата
от ръкава и така иска да седи с един ръкав ,и с една ръка без ръкав -дано си го представяте 
,тя ми вика -Ако ,и си свали клинчето на ниво колене -поглеждам памперса с ако
-значи се усеща детето ,че и гащите събува .
Омрон ще е 
Леко бременеене и едно здраво бебче на термин!
Успех! И-и-и ... карай го малко по-така 
Нося го 10-ина минути, той успокоява дишането, слагам го на леглото и той отваря очи и тръгва на някъде. Връщам го, прегръщам го на леглото, изтрайва няколко минути. Пак тръгва. Аз -след него и като погледна часовника, ми то половин час минал. Вече съм изнервена и го оставям да прави каквото иска. Понеже му се спи, залита като ходи, пада, блъска се в касите на вратите, ревва. Хленчи, защото не може да отвори вратата на гардероба и ревва. Гушкам го да го успокоявам и цикълът с приспиването започва от начало. 
и подготовката ще е страхотно занимание. Изживей го пълно и се наслаждавай!Препоръчани теми