НОЕМВРИйче ходи и се смее,бърбори и лудее!

  • 56 968
  • 738
# 240
Evropa, излязоха ли резултатите от изследванията?
Andi-di, при нас сполучлив начин е заспиването с едно плюшено зайче. Върти му ушите по дланите и пръстите си и така се успокоява. През деня заспива на спалнята с мен, след което го местя в стаята му. Вечер си заспива сам в кошарата със зайчето. Кошарата му е от сглобяемите.
Stefi, скоро очакваме Никол да публикува отговори  Wink

Днес беше доста ветровито и си помръзнахме навън. Новостите при нас са, че започнах процеса по учене на гърне и ядене сам с лъжица. Купих му (измиващи се) пастели и много се забавлява да драска с тях. Дано не открие скоро, че може да "рисува" с тях по мебелите и стените.
Виж целия пост
# 241
За резултатите мислех утре да пиша като излязат всички. За глутенова непоносимост е отрицателен  Grinning много се радвам. Реф.стойност е при > 15 има проблем,  нейния резултат е 1. Стерилната урина /доколкото може да се набави такава/ както и обикновената са чудесни. Но резултата от а*ото още не е излязал, дадена е пробата във вторник. В лабораторията ми обясниха,  че ако не се изолира нищо ще е готов на следващия ден. Т.е . вероятно има нещо. Дано е нещо тривиално и лесно лечимо. Но това утре...
Виж целия пост
# 242
Аа веднага се вписвам:)
Бисквитка,честито!!! Желая ти лека бременност и твоите мъже много да те слушат сега!!
Стефи, това с пубертета май и нас ни застигна,макар че той Адриан, от както се помня е все крив:)
Къдроваче,прекрасни моменти ти предстоят...дано организацията мине гладко.
Европа,дано е нещо леко,което ще отшуми с подходящ прибиотик.
Аз май нямам много какво да кажа.Всеки ден е един и същ.Накиснала съм нахут..та утре ще има за обяд.
За водата щях да казвам...май само Адриан пие от чешмата,но тук водата е много хубава.В България купувам трапезна.
С приспиването е лесно за сега...кърмене..1-2 песни и го премествам в кошарата. Нощем се буди и иска при нас.Това е всяка нощ....
Чакаме да се стопли и да хващаме въдиците с ММ. Нахъсала съм се да заредим фризера с хубава,дива риба.Тук по-магазините са само от развъдници..а и в близост няма рибен пазар.Ей такива неволи...Simple Smile
Виж целия пост
# 243
Благодаря ви, момичета! Страхотни сте  Hug
Покрай нас нищо интересно. Следя ви внимателно  Wink
Виж целия пост
# 244
iiiveto___, благодаря ти  Simple Smile
ivelinagt , ние от скоро сме с инхалатор на Лидл за 85 лв, но сега не знам дали има, те ги пускат на брошура и при нас бяха останали и след това, мисля, че е по-евтин, от тези по аптеките, досега сме го пробвали аз и ММ, отпушва носа и облекчава при хрема, бронхити и т.н подобни болести. Аз пък съм доволна от него и покрай мен много ми ги препоръчала Лидълските.
stefi 1304, ох и Криси постоянно си разкопчава циповете и копчетата и се съблича, когато може, побърква ме направо  Laughing Laughing
pep.si , бързо оздравяване  Hug
andi-di  , благодаря ти  Hug, а по твоят въпрос със заспиването, не мога да помогна, ние само на цица се приспиваме и не знам как да го правя по друг начин, а понякога и така е трудно
evropa, благодаря ти  Hug, дано при вас скоро се оправи коремчето на Калина и всичко да е наред , радвам се, че не е глутеновата непоносимост   bouquet
kamiTG, благодаря и на теб   bouquet, дано наистина се справя с организацията безпроблемно  Simple Smile
Виж целия пост
# 245
Ками и ние преди ходехме на риболов еее хваща ли сме по някоя средиземноморска ама чак пълен фризер си е мечта за нас  Simple Smile,то за една вечеря като има си имаше беше радост .
Европа браво за добрите изследвания до сега ,дано и последното да е добро  Hug
Виж целия пост
# 246
Ето ме и мен да се разпиша. Извинете за отсъствието, но все се улисвам в нещо! Момичета не е много по темата ни, но да ви питам за хотел в Анталия, ако сте ходили да препоръчате. Търся нещо което да е подходящо за детето ни! Повече няма да казвам вие също имате мъници!
Кадроваче прекрасни моменти и весела организация ти желая!  Hug
Стефи направо ме впечатли с това събличане, дано и нашата да не я прихване този пубертет, че в чудо ще се видя!
Пепси бързо оздравяване!
Анди ди Благодаря за загрижеността. Не е чак толкова зле тук, просто хората сняг не са виждали и правят от мухата слон.
Аз съм споделяла и друг път че моята не е добра посполанка. Ако искаш мога на лични да ти пиша как я приучих, да не пълня тук с дълги постове. Само ще кажа че в началото не ми слизаше от ръцете, спеше при нас на леглото и само да докоснеше кревата си започваше да пищи неистово. Много бавнжостигнахме до тук но сега спи в кревата си в своя стая. Пея песен, като се гушкаме и след това я оставям в леглото и тя заспива. Ношно време понякога се буди все още, а понякога спи цяла нощ. Само ще кажа че всяко дете е индивидуално и това че при моето работи едно, не се знае дали ще помогне на теб.
evropa чудесно че изследванията до тук са добри. Дано и последното да е така или ако има проблем да е нещо травиално и лесно лечимо  Hug
Виж целия пост
# 247
Здравка, аз мисля че съм писала - на Нова година бяхме в Анталия с малкия. Хотелът е Fame recidense Lara. На нас ни хареса много. Разгледай го в интернет. Дано допадне и на вашия вкус.
Виж целия пост
# 248
Бисквитка благодаря този съм го разглеждала. Но сега като имам положителна дума от теб ще го разгледам пак!
Виж целия пост
# 249
Благодаря ви момичета Т спадна май ще се разминем Praynig
Виж целия пост
# 250
Добро утро, момичета   :bouquet
Днес май времето ще е хубаво и ще сме по разходки.
Димана заспива трудно, когато се превъзбуди. Цяла седмица аз като се прибера към 2,10 тя уж е легнала да спи и като ме види скача, започва да пищи, да се радва. Минава един час в който не мога да я укротя и заспива късно. От там и вечер спането става по късно.  Когато съм изнервена и искам да заспи за да си почина и аз, тя още по трудно заспива. За сега си заспива в нейното креватче и евентуално аз или ММ на спалнята. От скоро започна да заспива и без биба, като абсолютно нищо не съм правила, просто спря да я търси. 
Виж целия пост
# 251
Болната Никол да оздравява.
Днес се надяваме да излезем на разходка вече.
Ние имаме голям проблем с биберона. По цял ден иска да стои с него. Аз вече започвам да се притеснявам. Започнахме да му казваме, че е паднал  зад дивана (постоянно пуска разни неща там). Вчера минаваше номера и му го дадох чак вечерта, ама днес не спира да вика "Биби, биби"  Laughing Май ще си ходи с него голям.
Виж целия пост
# 252
Biskvitka87 , passifier,на една от моите приятелки детето е 2г 5м и още е с биберон залъгалка -и не се отказва ,аз за това след 6м го махнах , бях чела в книга ,че след 6м вече става като успокояващо средство за детето ,а не задоволява сукателния рефлекс и не нужен и реших да послушам съвета и го махнах .
Вчера бяхме на разходка и игра с приятелчета на една площадка ,а днес ще ходим на кафе в едната приятелка тя има и дворче и да поиграят децата на вън ако е хубаво времето ,ако не ще сме вътре  Simple Smile да и шетат бандитите .
Виж целия пост
# 253
Бисквитка някъде четох, че я режат бибата / и така я дават/ и детето само се отказва.  Димана я търсеше много, когато растът зъбчетата, точно за успокоение както е написала Стефи.
Виж целия пост
# 254
Минавам да драсна два реда, че мн бързам. За изследването-нищо не се е изолирало.  Просто са пропуснали да го качат в интернет... Вчера след като стана почти 16ч и още нямаше резултат им звъннах. Та така, само дето 3дни си мислех какво ли е.  не съм давала лекарството нелидикс.  Още се чудя. Та така. спирам да ви пълня главите с този проблем,  че станах досадна. Дано се оправи скоро. В четвъртък сме на контролен преглед.
Благодаря ви за подкрепата,  много сте мили!  Hug
И аз ще пробвам това с рязането на залъгалката,  че и при нас става доста търсена.
Хубав ден на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия