80 ОДЗ Приказна Калина

  • 3 867
  • 3
Здравейте,
моля да споделите мнение за  80 ОДЗ Приказна Калина. Какви са впечатленията ви от там ?
Виж целия пост
# 1
Има малко стари мнения по темата. Все още са актуални. Хората от тази ДГ не пишат много.
Виж целия пост
# 2
Здравейте, моля за актуална информация за  80-то ОДЗ. Трайно се местим в квартала - даже на улицата до градината - мога да изместя детето си там, т.е. има свободни места за този набор. Проблемът е, че  в момента  посещава страхотна градина и много не ми се иска - но май от обстоятелствата ще се принудя.
Затова моля за мнение от посещаващи заведението.
Благодаря.
Виж целия пост
# 3
Няма ли никой за мнение  ??????????????
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия