.....................а сега кажете бива ли така
и най-накрая си останахме вътре само с 15 мин на терасата на въздух
Аз не бих въвеждала нови храни, щом са останали само такива "проблемни". По-скоро бих комбинирала вече познатите. Но нали знаеш, лесно е на приказки... 
Ще почакаме още малко.
Вчера й дадох стрък пресен лук, хареса й 


. Кърмя два пъти през нощта, и още около 5 пъти до нощния сън, не знам по колко изпива.

Не ми е акал днес,и вчера се позабави,ама днес въобще,тая круша не помогна.Абе имам 2 каталога на хип,в единия пише,че ябълката запича,а в др разхлабва.....при вас как е,при нас определено затяга,ще я спирам.Колкото му е трудно на детето.
Смятам да се огранича до около 80-100 мл пюре, защото после давам и гърда, въпреки, че днес ме изнуди и и дадох цялото пюре, което бях направила - 120 мл и съответно не искаше после да суче. Цокна, колкото да не ми отказва. Не ми се иска все още да замествам хранене. За сега смятам да запазя обедното, както и да започна да давам малко плодово сутрин или следобед, но по 20-30 мл например, не повече. Иска ми се да заместя цяло хранене чак след годинка, но да видим как ще дойде. Иначе кърмене сутрин към 6.30-7 часа, после в 9-9.30ч, после в 12-12.30 пюре плюс кърма, в 15-15.30 кърмене, в 18.30-19 кърмене. После различно - понякога към 22.30-23ч, друг път в полунощ. През нощта по някое време също иска да яде, но не мога да посоча час, тъй като съм отработила храненето без нито една от двете да се налага да се буди
Броя, че съм дала 4 неща и към две има реакция
На някой случвало ли му се е да няма реакция от бурканче, а да има от домашно пюре? Домашното е с моркови, които майка ми е засадила и отгледала, за да има пресни за малката. Иначе и тиквата ми е домашна, само пащърнака е от магазина, но е био.
Препоръчани теми