



Купих и една готова каша с овес - на Тьопфер или както там се чете 
,бърша с кърпичка на смяна и не всеки път.
Хахах и аз миналата година по това време си върнах стария Фейсбук профил.
Сега купих от Била манго на промоция и мисля, това да е третият плод, който да вкарам, след него и банан. Доста здравословно било и съдържало много витамини и минерали, сред които и желязо. Ето и линк http://dete.bg/n/mangoto.989.html
едва намерихме от една бабичка...това им беше сезона.МС яде в 12 ,заспа в 14 ч и още спи
Като малки със сестра ми също постоянно сме се задавяли с какво ли не и на нашите направо са им побелели косите. Та заради този пусти страх, купих на Елица мрежичка за плодове. На няколко пъти й давам банан и тя все отхапва огромно парче и аз се паникьосвам и почвам да я карам да го плюе.
С мрежичката обаче всичко е точно. Много съм доволна!
Яде си банани на поразия и аз й се радвам, без да треперя от страх покрай нея.
Да ми е жива и здрава. Аз пък как не си видях лентичката още сутринта, ама че съм!

Този цистерен след колко вземания имаше ефект от него??? Препоръчани теми