
И браво за прегледа! 


Оказа се, че и Елица го има този проблем (въпреки че преди няколко седмици бях убедена, че всичко е наред
). Тази седмица ще ходим до София при д-р Милко Сираков от "Майчин дом" и ще й направи една манипулация да ги разлепи. В Плевен нямаме детски гинеколог, а този е специалист и се занимава години наред с такива състояния (а и като цяло с детско-юношеска гинекология), та решихме да идем при него. Ааа и прегледът е с направление и без записване, което ни улеснява, защото иначе трябваше да се съобразяваме с часове и т.н. и щеше да ни е малко сложна организацията и пътуването. Спокойна съм по принцип, но вероятно като тръгнем и особено като стигнем там, ще ми се свие сърцето.
Но пък го правим за доброто на Еличка. И знам, че всичко ще бъде наред. Дано наистина да е така!
. Но вървим на добре.
ама че цветно описвам,ще ме извините за което).Давам био баланс по прахче,инфакол за пръцкането и вит ц. 2 дни го държах само на кърма ама промяна няма ,чух се с педи ама каза щом няма други симптоми да не се тревожа и в четвъртък ще се видим на консултацията.Днс обаче милото като видя бананите и почна да реве да му дам,ами изяде си около 80гр(малко бурканче на гербер,аз така засичам колко яде)и след обяд му дадох 1 лъжичка сварен и пасиран ориз разреден с кърма в полутечно състояние и си го хапна,дано има ефект и спре да дриска,но на консултацията ще помоля да пусне изсладване,все пак да се знае от какво може да е стомашният му дискомфорт
Точно с разстройство, продължило с месеци, се изразяваше непоносимостта на дъщеря ми. Познай дали някой педиатър изобщо предположи за вярната причина. Изследвания, всичко беше чисто, а детето си дриска на поразия. И не наддаваше, беше заприличала на сомалийче, не мога да хледам нейни снимки от онова време, сърцето ми се свива. До 2.5 години беше мъката. Накрая един колега ми сподели за глутена и неговото въздействие, спрях всичко, буквално всичко и детето се оправи. Затова съм наплашена от доктори. Да пази Господ децата ни! Онези са като коне с капаци, изобщо не те поглеждат, изпяват си мантрата и им дреме. Понякога се чудя кое е по-добре, да има некомпетентни и незаинтересовани специалисти или изобщо да ги няма!
едно такова чувство на обреченост ме е обзело, имам чувството, че светът е полудял. Или аз съм полудяла. Едно от двете

Точно с разстройство, продължило с месеци, се изразяваше непоносимостта на дъщеря ми. Познай дали някой педиатър изобщо предположи за вярната причина. Изследвания, всичко беше чисто, а детето си дриска на поразия. И не наддаваше, беше заприличала на сомалийче, не мога да хледам нейни снимки от онова време, сърцето ми се свива. До 2.5 години беше мъката. Накрая един колега ми сподели за глутена и неговото въздействие, спрях всичко, буквално всичко и детето се оправи. Затова съм наплашена от доктори. Да пази Господ децата ни! Онези са като коне с капаци, изобщо не те поглеждат, изпяват си мантрата и им дреме. Понякога се чудя кое е по-добре, да има некомпетентни и незаинтересовани специалисти или изобщо да ги няма!
едно такова чувство на обреченост ме е обзело, имам чувството, че светът е полудял. Или аз съм полудяла. Едно от двете 
ето сутринта се събуди надрискан,преди малко пак дрисна да не е без хич,ама аз вече се филмирахПрепоръчани теми