добре е ,само че ваксина няма заради разтройството,да пиел ентерола и другата седмица пак на преглед за да пусне кръв и урина ,но аз си мисля превантивно да отида за една микробиология
, избива ни на .... вън
Я кажете има ли вече на някое от сладурите тук бита шествалентната ваксина и как са децата ви след нея..... На нас ни предстои и много се притеснявам,защщото все по често около мен се говори против ваксините и аз супер много съм се сдухала и притеснила какво да правя.....Чувството е ужасно...
Я кажете има ли вече на някое от сладурите тук бита шествалентната ваксина и как са децата ви след нея..... На нас ни предстои и много се притеснявам,защщото все по често около мен се говори против ваксините и аз супер много съм се сдухала и притеснила какво да правя.....Чувството е ужасно...


Ние се "услушваме" за петвал. последната,ама докато ни убеждаваше,че ще приключим с нея и я има,и ето липсва
, добре поне, че минават без сериозни оплаквания. От ДК отчета е 9 кг и 70 см. Доки каза всякакъв зеленчук мога да давам, при желание от др.месец и кисело мляко, щом не прави алергии. Ей така продължаваме да се захранваме
Пък калориите на мама се лепят, няма празно. Дея листенца ли похапва, или така ми се струва? Ако е така, сигурна съм, че няма да направи алергия от какъвто и да било зеленчук
Пък калориите на мама се лепят, няма празно. Дея листенца ли похапва, или така ми се струва? Ако е така, сигурна съм, че няма да направи алергия от какъвто и да било зеленчук 
, то си и личи. Здрава китка не ми остави това дете ей, всичко и се услажда, душица мамина тя
колко сте финни,аз като го храня все съм на страх,че сме си над ..Ама да ми е здрав.Утре ще пидхванем пуйката май
5-6 дни ли се дава един вид месо и писле следващото и почвам да редувам.10 дни само месо няма да е опасно нали.Мисля пуешкото и заешкото за сега и да се готвим за глутена.
много му е дълга косата и взех мерки,нищо ,че сме мъжжжжПрепоръчани теми