Направо ми писна вече, а говоря за най-неалергизиращите храни.

А за ваксините - на последните страници в здравноосигурителната книжка трябва да има дата, подпис и печат срещу всяка ваксина, която е сложена. 
Но ще се оправим някак, само живи и здрави да сме. Имаше вариант и с баща ми да идем, но пък колата се развали... Ужас просто. Пълен!!! Елица я третирам при всяка смяна на памперса с бебешко олио и засега слепването е под контрол. Но нямам търпение да я заведем и да се приключва, че все го мисля как можа да ни се случи.
И май трябваше да рискуваме и да си идем още във вторника, въпреки студа. Ама ей го като много се кумим какво става. Ще ни е за урок.


Направо ми писна вече, а говоря за най-неалергизиращите храни.



, изобщо легналото положение й е за кърмене и спане комай само. И не иска вече и нощно време да заспива в леглото си, та си правя лоша услуга, като я взимам при нас, аз се изчанчвам яко, а пък трябва и да я наблюдавам да не се прекатури от външната страна когато е, защото отвътре гледам и баща й да не я затисне
Добре, че сутрин правиме кафе преди всичко, иначе сме като парцалетки. Абе, здрави да са, с умората вече съм свикнала, щом имам сили и за разходки всеки ден.
Но добре, че поне се усетихме навреме кажи-речи. Благодаря ви за подкрепата!

Реших обаче да помоля и педиатърката да я "разрови", за да съм сигурна и тя изрази съмнение, че е налице такова слепване. Нелепото е, че аз го бях видяла, но си мислех, че така трябва да бъде, не ми хрумна, че трябва и още да е разделено, след като при раздалечаване на малките срамни устнички се вижда влагалището (а и нали сравнявах с онези картинки от Фейсбук).
Изнамерих имейла на д-р Милко Сираков и му пратих снимка, за да го питам за мнение и той потвърди, че има слепване, но ме увери, че не е страшно и се оправя бързо, но за целта трябва да идем при него. Аз така или иначе нямах намерение да я водя другаде, тук нямаме детски гинеколог и нещо им нямам вяра какво ще й направят, затова се ориентирах отрано към него. Та това е общо взето.
Аз съм виновна, че не го забелязах още тогава. Или по-скоро, че приех, че това, което виждам, е нормално. Патка с патка заспала!!!
Реших обаче да помоля и педиатърката да я "разрови", за да съм сигурна и тя изрази съмнение, че е налице такова слепване. Нелепото е, че аз го бях видяла, но си мислех, че така трябва да бъде, не ми хрумна, че трябва и още да е разделено, след като при раздалечаване на малките срамни устнички се вижда влагалището (а и нали сравнявах с онези картинки от Фейсбук).
Изнамерих имейла на д-р Милко Сираков и му пратих снимка, за да го питам за мнение и той потвърди, че има слепване, но ме увери, че не е страшно и се оправя бързо, но за целта трябва да идем при него. Аз така или иначе нямах намерение да я водя другаде, тук нямаме детски гинеколог и нещо им нямам вяра какво ще й направят, затова се ориентирах отрано към него. Та това е общо взето.
Аз съм виновна, че не го забелязах още тогава. Или по-скоро, че приех, че това, което виждам, е нормално. Патка с патка заспала!!!

. Тя ми вика да не давам сурови плодове, варени да са. А кога сурови ... Днес опита манго с банан на Хип, а за обяд ще пробвам спанак на Хип. Нещо ни поизчезна апетита след болешките, а как си хапваше сладко. 




Препоръчани теми