Още отсега проявява инат и капризи. Не ми се мисли какво ще става занапред. 
Вчера слизам аз за пореден път на пътното платно за да заобиколя колите които са спрели на неподходящо място и един идиот, спря до мен, и завъртя гуми, и потегли с бясна скорост
. Борис спеше. Събуди се изплашен. Взех го на ръце ,а детето не може да се успокои. Целия трепереше.










За сега работи, без видими поражения е и хич не казах на ММ, че баткото милия щеше да го отнесе. Ей това малкото е голямо чудо бе, ами то здрава лайсна не остана по мебелите, цветята ми са вече са пръчки, каквото види и докопа го грабва и бяга с паяка. Зверче 
- а на колко е баткото 
Идиоти всякакви не се ядосвай.

направо не знам в какъв свят живеем вече. Аман!!! 
Вярно е, че си има деца, дето си остават криви цял живот, но това са някакви изключения и едва ли има много такива.
Мога да дам пример със сестра си, но тя и досега е прекалено обидчива (на 23 е) и ако прочете каквото искам да ви кажа, ще ми се разсърди. Но пък не познавам друг такъв човек, така че това е нещо като доказателство, че почти няма такива хора. 


. Искам вече да разкараме и бънджито и проходилката, която тепърва влиза в по-смислена употреба, но после какво ли ще наместим на тяхно място ...
, но е много влажно.
Браво на вас!!!
Аз неусетно съм свалила още 2 кила, та май килограмите ще си ги сваля безпроблемно, ама си ми трябва стягане на бедрата и задника.
Още не може връзките на маратонките да си върже, лошото е , че и никакъв интерес няма да се научи.

Блазе ви, на тези дето децата им от всичко хапват и не мислят по сто хиляди схеми за хранене. Все пак, между пъстърва и скумрия, май скумрията е по-добре. Защото е дива риба, а пъстървите ги гледат в развъдници. Предполагам не ги рханят с червейчета, и не им спестява лекарствата. 
вместо на агресия. Не съм добре.



И Александър днес става на 8 месеца
Качил е 130 гр за две седмици или общо 400 за месеца, на височина обаче дърпа яко
Биха му тетраксим и хепатитната, плака много милия, дано този път не е като последният - все едно Ред бул беше пил - 2 дена почти без спане...
Да не говорим как му се срина имунитета, та след десет дена беше болен и за първи път с температура...

Препоръчани теми