
( нефт, отходни води, тонове боклуци и разни неща дето не знам за тях и надали искам да разбирам....) 

Ще се постарая да съм щастлива, а иначе хич не съм. Снощи се скарахме с половинката. Сърдита съм му 

Измислих какво ще подаря на ММ за рожденния му ден, даже вече поръчах част от подаръка тениска с инициали на любимия му футболен отбор, много готина с дънкена якичка и копчета, сива на цвят. А пък ако ви кажа, че ми излезе 95лв. УЖАС ама кво да правя, знам, че поне, че с кеф ще си я носи. Другата част от подаръка ще я правя аз. Нали и тримата сме с "Д" мисля да изрежа едно голямо "D" от картон, или друг по твърд материал и да го облепя с наши снимки, ние от почти 13 години сме заедно, така, че снимки бол хаха, както и през бременността ми и сега с малката. Третата част от подаръка ще е ваучер за татус хи хи. То между другото РД му се пада на Великден 12 април, ще ходим за 3 нощувки на Банско, там ще сме за празниците, с неговите родители, с моите родители, с братовчедите и още роднини, абе голяма работа ще е. Поне няма да обикаляме като всяка година и едните и другите. 







Какво хубаво слънчице е пекнало вън, дано така е целият ден и въпреки затъмнението денят да е хубав



Честита Първа Пролет!

Препоръчани теми