





и вече пия кафенце.
Процедурата трая 5 минути
, няма да казвам как беше смотан памперса, имах чувството, че всеки момент съдържанието ще се изсипе на пода
През цялото време се чуваше "... спри, не ритай...чакай не мърдай..." 
Синковеца се опита да стане в 5.30,но с малко гушкане откарахме до 7.
Педиатърката му забели още малко и сега съм аз наред-по 2-3 пъти на ден трябва да почиствам и да мажа с едно кремче.Явно много го боли-разперва ръце,започва да трепери и после рев...Направо ми се къса сърцето.Не знам при вас (тези,които са решили да забелват) как е?


Педиатърката му забели още малко и сега съм аз наред-по 2-3 пъти на ден трябва да почиствам и да мажа с едно кремче.Явно много го боли-разперва ръце,започва да трепери и после рев...Направо ми се къса сърцето.Не знам при вас (тези,които са решили да забелват) как е?




луда работа.
Честит имен ден на Пайчето,макар и на патерица 



Понеже не се сещам какво друго може да е, реших, че може и хормоните да не са ми в ред...

Понеже не се сещам какво друго може да е, реших, че може и хормоните да не са ми в ред...

Та се надявам вече да се показва. Иначе му давам Дентокинд и го мажа с гел Bonjela. Гела работи понеже и аз го тествах за Дентокинда нямам представа
Препоръчани теми