Баба Зима вънка шари, ЮЛЧЕ пипка де що свари. ~ Тема 5

  • 36 902
  • 731
# 210
Привет в това мразовито време,май всичко сте  се изпокрили от студа.Ние вече сме на  7 месецааааа,колко бързо бързо времето минава .Аз да дам отчет от днешната консултация.Влади е наддал около 600гр (9.100)
на височина не бил дръпнал  Sad  добре е ,само че ваксина няма заради разтройството,да пиел  ентерола и другата седмица пак на преглед за да пусне кръв и урина ,но аз си мисля превантивно да отида за една микробиология
Ето ни, няма скрито покрито, обираме слънцето вън  Mr. Green. Днес ми е куция ден, бебето е решило, че ми е скучно битието и много се " постара". Резултатът - спи блажено навън, а аз отпускам струните.
Патиланско царство ... Така е като искаме да сме перфектни съпруги и майки  Peace, избива ни на .... вън  Laughing
Виж целия пост
# 211
Здравейте от мен мами  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Я кажете има ли вече на някое от сладурите тук бита  шествалентната ваксина и как са децата ви след нея..... На нас ни предстои и много се притеснявам,защщото все по често около мен се говори против ваксините и аз супер много съм се сдухала и притеснила какво да правя.....Чувството е ужасно... Sad Sad
Виж целия пост
# 212
И ние днес 2 часа навън и по магазините взехме си няколко пюрета,каквито не мога да правя и се прибрахме.Сега съм го паркирала на земята да играе и е много щастлив. Simple Smile
Виж целия пост
# 213
Здравейте от мен мами  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Я кажете има ли вече на някое от сладурите тук бита  шествалентната ваксина и как са децата ви след нея..... На нас ни предстои и много се притеснявам,защщото все по често около мен се говори против ваксините и аз супер много съм се сдухала и притеснила какво да правя.....Чувството е ужасно... Sad Sad

Ние сме с бита шествалентна плюс синфорикс. И никога не сме имали неразположение, температура или подобни. МС много мъжки ги понася засега. И никога не съм се притеснявала предварително. Може би е и до настройка на мама.
Виж целия пост
# 214
И аз гледам много много да не го мисля, но около мен сякаш нарочно някои постоянно говори за тях и аз взех да размишлявам и тревожа........  Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 215
И аз гледам много много да не го мисля, но около мен сякаш нарочно някои постоянно говори за тях и аз взех да размишлявам и тревожа........  Sad Sad Sad

не обръщай внимание на негативите на околните. гледай по-ведро на живота Sunglasses
Виж целия пост
# 216
Абсолютно си права......  Hug newsm10
Виж целия пост
# 217
Гледам като последна валентна ваксина се  "праска" яко шествалентната,добре де...тя е същата като петвал. Само,че е + хипатитната.А когато са вече бити(хипатитните/ 3 ) не би трябвало да се слага нали  newsm78
Получава се така,че веднъж те убеждават кои тично трябва да се слагат и на следващата консултация схемата е сменена  #Cussing out Ние се "услушваме" за петвал.  последната,ама докато ни убеждаваше,че ще приключим с нея и я има,и ето липсва  Shocked
Виж целия пост
# 218
На нас ни биха петвалентна и на последната консултация за Хепатит,абе не знам какво се случва бият му някакви ваксини и това е.Добре че поне минаха всичките сега чак на годинка или когато там.
Виж целия пост
# 219
Голяма каша забъркаха с ваксините. На моя беб онзи ден му беше втория прием на тетраксим (не се съгласих на шествалентна) и той взе, че вдигна температура.  Shocked Първият път нямаше реакция. Всъщност тази сутрин за първи път от поставянето й, температурата му е под 37. Беше киселяк, ужас. Не му дадох Панадол или нещо такова, та се поизмъчи дребничкия ми. Дано да отмина вече. А като си помисля, че Синфлорикс още не му е слаган, пък нали той бил по-тежката ваксина, косъмът ми се изправя... Нашата педиатърка е либерална за ваксините, но няма да фалшифицира картона на детето, ако не поставя ваксина, няма ДГ.  Tired
Виж целия пост
# 220
Мдаааам и аз не мога да ги хвана тези ваксини  #Crazy, добре поне, че минават без сериозни оплаквания. От ДК отчета е 9 кг и 70 см. Доки каза всякакъв зеленчук мога да давам, при желание от др.месец и кисело мляко, щом не прави алергии. Ей така продължаваме да се захранваме  Mr. Green
Скрит текст:
Виж целия пост
# 221
Ехааа, misi77, голямо момиче, браво. Моя пикльо е 7900 на 70 см. де. Ама постоянно е в движение, сакън, да не му се лепне някоя калория  Tired Пък калориите на мама се лепят, няма празно. Дея листенца ли похапва, или така ми се струва? Ако е така, сигурна съм, че няма да направи алергия от какъвто и да било зеленчук  Joy
Виж целия пост
# 222
Ехааа, misi77, голямо момиче, браво. Моя пикльо е 7900 на 70 см. де. Ама постоянно е в движение, сакън, да не му се лепне някоя калория  Tired Пък калориите на мама се лепят, няма празно. Дея листенца ли похапва, или така ми се струва? Ако е така, сигурна съм, че няма да направи алергия от какъвто и да било зеленчук  Joy
Всичко папка  hahaha, то си и личи. Здрава китка не ми остави това дете ей, всичко и се услажда, душица мамина тя  Mr. Green
Виж целия пост
# 223
Прави сте всеки педиатър по различна схема работи... Направо им се чудя... На нас ни каза,че следващия път дефакто сега на 16.02 ще му бием тази шествалентната.... Направо са си9 един малък ад тези ваксини..... Sad Sad
Виж целия пост
# 224
Ние с тия мерки бяхме преди 2 месеца  Joy колко сте финни,аз като го храня все съм на страх,че сме си над ..Ама да ми е здрав.Утре ще пидхванем пуйката май  newsm57  5-6 дни ли се дава един вид месо и писле следващото и почвам да редувам.10 дни само месо няма да е опасно нали.Мисля пуешкото и заешкото за сега и да се готвим за глутена.
Миси,сладка шушулка си имаш,и моя човек вкъщи е с куку на главата  Joy много му е дълга косата и взех мерки,нищо ,че сме мъжжжж
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия