


Очаквам иначе едва ли не всеки момент да пропълзи. Ще видим.
Наистина като едно време, когато едва смогвахме да правим новите теми. Ех! 


Ако може по-подробно за тях...
Ако може по-подробно за тях...
Моите топчета са големшки, колкото дланта да речем
Цяла нощ будува, плака, повръща. Има някакво неразположение. Блед е, не му се яде. Други симптоми засега няма. Няма диария, няма температура. Дано мине бързо, че ми се къса сърцето.




Попара мисля да пробвам идната седмица да дам.
Изписаха ни и хомеопатия и прахчета за разстройство....Писна ми от тея вируси,вече за 4-ти път е болен.Хем гледаме да се разхождаме на места без много хора,без деца и пак...подозирам таткото,че е донесъл нещо от работа.Тааа така,надявам се скоро да мине.
при нас няма нищо интересно, днес цял ден бяхме нсвън, обичам март месец, много е пролетно!
Препоръчани теми