АВАТАРНИ ИГРИ 9

  • 27 483
  • 729
# 180
Честито на победителката Зеленоочка  bouquet
И на всички други в почетната стълбичка.
Виждам,че и моята комбинация сте оценили с бронзов медал,благодаря  Blush


Сега като се върнах назад за да видя общия вече пост съм познала само една единствена комбинация:на Сливка  Heart Eyes/то аз и само две таива направих.../
Ама то е защото твърде лично си я познавам,пък и самата комбинация определено много ѝ ходеше и е свързана изцяло с нея  Heart Eyes
Незнайно защо си мислих,че 1 е на Миж,а то било подаръче.... Embarassed
Прекрасна беше тази комбинация подаръче,а думите в допълнение още повече   bouquet

И новата тема ми харесва  Peace
Виж целия пост
# 181
Честито на Зеленоочка и на останалите момичета  Heart Eyes
Пускам комбинацията.

     

 
Виж целия пост
# 182
Това за играта,бързам,че първият ми опит беше с аватара на Одри ooooh! Joy

Виж целия пост
# 183
Ейй,Одри, разкош Heart Eyes Сосче и ти Hug
Виж целия пост
# 184
Това за играта,бързам,че първият ми опит беше с аватара на Одри ooooh! Joy

Ееех, Сосче  Heart Eyes Аз все бързам да ги публикувам понеже като се забавя и все виждам снимки, които съм харесала и оставам без идеи  Mr. Green

Ейй,Одри, разкош Heart Eyes Сосче и ти Hug

Благодаряя ти Хъш   bouquet Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 185
Аватара на Одри е много вървежен и аз съм го ползвала  Laughing
И двете сте много хубави  Heart Eyes


Готова :





Виж целия пост
# 186
Ааа, кво ви става на всички Shocked сега и Диди, красота Heart Eyes Hug
Аз ще се дисквалифицирам за тази игра Confused Сама Rolling Eyes
Виж целия пост
# 187
Ааа, кво ви става на всички Shocked сега и Диди, красота Heart Eyes Hug
Аз ще се дисквалифицирам за тази игра Confused Сама Rolling Eyes

Само да си посмяла  Naughty
 Hug Hug Всички комбинации ще са много красиви в тази игра- темата го предвещава  Heart Eyes
Виж целия пост
# 188
Ааа, кво ви става на всички Shocked сега и Диди, красота Heart Eyes Hug
Аз ще се дисквалифицирам за тази игра Confused Сама Rolling Eyes

Да не си посмяла.  Naughty
Диди е много хубава  Heart Eyes А моята комбинация е толкова далеч от мен, че нямам думи  Mr. Green
Виж целия пост
# 189
Да, бе да, сигурно трябва да намеря изгрев и залез на Марс, за да съм интересна Laughing Mr. Green
Шашнахте ме, а колко красоти още предстоят Peace
Вярно, Диди, много хубава игра се задава.

Няма значение, че е далече,Одри. Важното е, че е уааауууу Shocked Heart Eyes
Виж целия пост
# 190
Хъш, моля те  Mr. Green Ти си толкова креативна, ще измислиш нещо. Не се подценявай, все пак ти завиждам за самочувствието... Да не би да забрави?!?  Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 191
Офф, да Mr. Green Не, как ще забравя  Embarassed
Чакай сега да видя нещо, че комбинацията ми май ще ме удари по главата, падна ей така от нищото, от зяпането ми Joy
Виж целия пост
# 192
Хайде, явно ми е бил ден, тоест вечер, готова съм за играта Flutter


Виж целия пост
# 193
Видя ли Хъш! Аз ти казах  Heart Eyes Страхотна си.
Виж целия пост
# 194
Много красиви комбинации дотук Heart Eyes
Аз не съм в една гама, но този път нещо ми се прииска да сглобявам от кол и въже Laughing.
Ето ме, със сватба привечер:



п.п. чудя се и дали тази, с която съм в момента, може да се брои за изгрев, и ако да, с коя да играя newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия