Магазин за дрехи втора употреба - заслужава ли си ?

  • 175 373
  • 570
# 270

pavlinaj , има, ама понеже и те са на 30 стотинки килото цял ден заливат сайта с поръчки за по 2-3 лева които отхвърлям и за по-лесно ги разкарах от сайта. Ако ти трябват звънни ми по телефона и ще ти изпратя ама комбинирай с нещо че да не стане поръчка за няколко лева а куриерската такса солена.
Виж целия пост
# 271

pavlinaj , има, ама понеже и те са на 30 стотинки килото цял ден заливат сайта с поръчки за по 2-3 лева които отхвърлям и за по-лесно ги разкарах от сайта. Ако ти трябват звънни ми по телефона и ще ти изпратя ама комбинирай с нещо че да не стане поръчка за няколко лева а куриерската такса солена.




 bouquet писах ти съобщение
Виж целия пост
# 272
Абе звънят ли ми звънят клиенти всеки ден и разправят че чели в един форум за НВВ Трейд, та си рекох да го намеря тоя форум тая вечер и ей ви на де си пишете а аз мислех че темата е умряла.  То просто не ме известявало че пишете. Ако имате въпроси за тая фирма, питайте мен, ще ви отговоря направо, аз съм известна с това че говоря в прав текст кое хубаво кое лошо от стоката ни . Лично контролирам и гарантирам само за Екстра качеството ни, аз го правя, за другото не гарантирам , правят го останалите сортировачки коя по хубаво коя по-лошо.  Между другото вече не сме Екстратекс и НВВ Трейд а новите ни фирми се казват Текс мания и Екстра трейд , но не оня Екстра трейд от фейсбук, те са някакви дето ползват името ни, нямаме общо и те нямат такава фирма. 

Здравейте и от мен!Много се замислям напоследък за такъв тип магазин и имам много въпроси.Обръщам се към Пуканка-правите ли директни доставки до магазини в София,напр. ако си отворя магазин ще може ли вашата фирма да ми доставя направо на мен или трябва да ги прекупувм от складове в София?
Виж целия пост
# 273
Печеливш  малък бутик изкарва минимум 2000лв .
Непечеливш е на ръба винаги.Двеста или триста е обикновен оборот в ден без зареждане.Какви са условията?
Най-хубавата стока купена на най-ниски цени,често ежедедмично пълно зареждане,втори и трети магазин,перфектно обслужване,гъвкави цени,най-добра локация и т.н
Виж целия пост
# 274
Много благодаря Hug
Виж целия пост
# 275
А някой може ли да ми каже сайта на НВВ Трейд това ли е- http://secondhand-extra.com/
И кои са по-надеждните складове?
Виж целия пост
# 276
Здравейте!!! И на мен ми дойде реда да се включа в темата. От скоро с приятеля ми сме собственици на такъв магазин и да ви  кажа честно доста се бях попритеснила защото напоследък нямам никаква работа. Нашия магазин е на добра локация, има доста хора (между автогарата и пазара на града, и буквално ги стоварват автобусите) но явно проблема при нас е в стоката с която зареждаме магазина.Предимно баби, лелки и чичковци. Тръгнах с идеята да се посещаваме от млади хора, майки и татковци но трудна работа. Имам дамско, мъжко и детско но като цяло стоят по щендерите. И промоция правих и на 50% ги намалих нооооо ...
Прочетох цялата тема с интерес и открих интересни идеи и както се доубедих явно трябва от твърда цена да го обърна на килограм. Моя приятел твърдо беше решил на килограм да го правим но аз все давах време да видим как ще е но явно проблема е в нашата политика. Хората търсят хем евтино хем запазено хем за без пари... а с моите дрехи от екстра и първо качество не се получава
Виж целия пост
# 277
Вие от кой град сте и от къде зареждате?Много от моите познати ми казват да не се набутвам излишно... Sad
А на мен ми се иска да пробвам...С какви пари се стартира този бизнес? newsm78
Виж целия пост
# 278
Вие от кой град сте и от къде зареждате?Много от моите познати ми казват да не се набутвам излишно... Sad
А на мен ми се иска да пробвам...С какви пари се стартира този бизнес? newsm78

Ние сме в малък град, провинциален... Не е набутвация стига да можеш и да имаш идеи как да завъртиш стоката. Около 2000-2500лв но е относително ( наем, консумативи, зареждане на стока, мебели) ... Даже ако става на въпрос, от един месец нямам никаква работа, и само чета из форумите и този се оказа много полезен. ЗНашия магазин е с дамско, детско и мъжко, първо и екстра качество, но се убеждава че народа търси евтиното и килограма. Зареждам от Варна Евротекс - детското, на скоро намерих в София склад  50кг микс за 70лв но не съм очарована от него. Имам един чувал от Евротекс дамски блузи 1 качество...ами да ти кажа те и за парцали не стават!Обиколили сме почти цяла България да зареждаме - Варна, Шумен, Пловдив, София, Севлиево, Габрово...
Взех си доста бележки от предните постове тука и ще ги приложа да видим как ще са нещата.
Виж целия пост
# 279
Благодаря Simple Smile
Сега един тъп въпрос- фирмата за такъв магазин трябва ли да е регистрирана по ДДС?
Виж целия пост
# 280
А аз искам да запитам "колегите" горе долу на какви килограми работят през седмицата.Понеже сме решили да обръщаме от твърда цена на килограм? Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 281
А аз искам да запитам "колегите" горе долу на какви килограми работят през седмицата.Понеже сме решили да обръщаме от твърда цена на килограм? Благодаря предварително Simple Smile
И аз искам малко информация как се работи на килограм?Сега съм на кръстопът,защото трябва да местя магазина и се чудя дали да не мина на килограм и да си взема едно малко помещение само за Екстра с цени?
Виж целия пост
# 282
Днес заредих от НВВ и ми допаднаха макар и да са 1 качество дрехите. Като цяло на Евротекса само детското е добро но наистина е мн скъпо 12.90лв/кг.
Понеже от известно време работата спадна а забелязвам че хората търсят килограм-а повече от колкото твърдата цена се замислям да го обърна на кило, и ми се искаше някой да сподели опит за малък магазин 40кв. с какви цени работи! Simple Smile
Виж целия пост
# 283
Здравейте ,и аз се включвам в темата,при нас е същото и си мисля  да минем на кг,клиентите предпочитат кг,споделете .
Виж целия пост
# 284
Здравейте ,и аз се включвам в темата,при нас е същото и си мисля  да минем на кг,клиентите предпочитат кг,споделете .

Ние решението го взехме ще обърнем на килограм ама чакам някой да се включи с цени Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия