Аблация на сърцето - 5

  • 74 055
  • 744
# 30
Точно движение му е майката . От десетина дни се позаседях и ей на, имам неразположения.
Виж целия пост
# 31
Успешна седмица!
Виж целия пост
# 32
Привет, куклички Heart Eyes
Tanya Radeva Ще чакам с нетърпение да дойде времето да закриеш ски сезона...Simple Smile Убедена съм, че ще се чувстваш много добре и ще не показваш ти снимки от Томба, стената и т.н... Peace
valevska77 Много хубаво, че се разтоварваш със народни танци. И аз се чувствам добре след фитнес, ползвам и сауна и парна баня, обаче наистина завишавам пулса, за няколко часа - после влиза в ритъм...Може би е нормално при нашите състояния, не знам...Задължително ще обсъдя този въпрос с  д-р Трайков.
DeVa® Сега чакам д-р Трайков да ми върне писмо с час за преглед...Дано да успее до петък да ми отговори, за да си направя организация, пък и да го отметна този въпрос най - накрая. Една - две идеи съм по - спокойна, откакто д-р Трайков ми писа... Heart Eyes
Goldengirl Пожелавам ти скорошно забременяване preggo
Lady75 Четеш ли? Wink Как се чувстваш,  мила?

Успешна и спорна седмица за всички ви с много любов, от сърцето Heart Eyes
Виж целия пост
# 33
Калейче, много позитивно звучиш! Heart Eyes

Хубава и слънчева седмица на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 34
Калея , ако пусна Стената ще имам снимки във всички вестници , придружени с кръстче.
Виж целия пост
# 35
Обяснете за нефеновете на ските за какво говорите, моля? Sunglasses
Виж целия пост
# 36
Девичка, стената е най- тежката писта на Пампорово , само за майстори скиори - стръмна и тясна .
Някой спомена, че си мерил пулса с айфона, извинявайте, да не се връщам назад . И аз дръпнах приложението Heart rate , ама надеждно ли е ? Иска ми се да е така . Даде ми хубави стойности .
Виж целия пост
# 37
Благодаря, Таничкаbouquet
Успешно закриване на сезона и най-вече да ти е приятно! Hug

Вега, Стоян и другите изгубиха темата май? newsm78
Виж целия пост
# 38
Направих експеримент - айфона показа пулс 79 , а  апарата 82 . Сега захвърлям телефона , а апарата скривам в някой шкаф. Предпочитам темите за бебета , фитнес и танци .
Виж целия пост
# 39
Танче, аз също не мога да пусна Стената, по аматьорските писти съм, обазначените в зелено, най - много синьо Simple Smile))) Затова пък мъжът ми е маняк и във всеки ски курорт търси най - екстремната писта, както аз казвам - за самоубийци Laughing
Аз съм и тази, която мери пулса с айфон Laughing При това със същото приложение - Heart Rate, междудругото и при мен мери с около 10 bpm  по - малко, явно отколкото е в действителност. Когато ми беше завишен пулса приложението показа 140, а кардиограмата 150 Peace Но все пак и по - различно време от тел до кардиограма де, според мен мери точно или там някъде около точното  WinkТака че, горе - долу може да се разчита Laughing

Сега съм добре, да ви кажа леко възбудена Laughing След като изчитох трилогията 50 нюанса в сиво, днес метнах и нова книга - Открита пред теб на Силвия Дей Laughing Никакъв стрес - само развлечения, романтика, секс... EmbarassedАми забавлявам се, да минава работното време Laughing Peace
Виж целия пост
# 40
Само така, момичета, стига с тези апарати, моята дъщеря ме подиграва, че съм била като пенсионерка. Mr. Green
Има по-приятни занимания! Heart Eyes
Виж целия пост
# 41
Здравейте ! Вчера си писах с Lady75 на фейсбук и се опитах да и вдъхна малко кураж, но изглежда депресията и е в много силна форма и трудно ще я убедя да се прибере в България да си направи изследвания и евентуално аблация. Препоръчах и да си вземе ритмонорм, че се притеснява, че ако се качи в самолета и получи сърцебиене, не знае какво да прави, но уви в Мадрид нямало такова лекарство. Ако може от България да и изпратят за да се види как ще и подейства, но не знам без рецепта може ли да се пие  newsm78 Дайте да и помагаме по някакъв начин да преодолее този страх, защото освен сърцебиенето и в тази депресия дето е изпаднала е някакъв ужас за нея  Cry
Виж целия пост
# 42
Добро утро от мен,
На съм загубил темата, чета си редовно просто няма какво да споделя.
Виж целия пост
# 43
Добро утро! Hug

Жорко, похвално е, че искаш да помогнем на Лейдиbouquet
Аз ѝ дадох идея да спре лекарствата, които само я забатачват още повече, да си купи някакви хубави витамини + жен шен или друга добавка, която да я тонизира и най-вече да спре да мисли колко е болна.
Защото тя не е. Сигурна съм, че сърцето ѝ е здраво! Peace
Но като се страхува си причинява всякакви симптоми...

Това момче, с което се запознах в болницата и му правиха аблация на следващия ден също се оплаква, че му става лошо, някакви пробождания има, стягане.
Да, но д-р Трайков му е видял холтера и е казал, че сърцето му е здраво и вече няма никакви проблеми. Peace

Та и с Лейди е така, всичко е в главата!
Виж целия пост
# 44
Здравейте,
малко "задочно" коментираме Лейди и тя да прощава  Hug Но аз също си писах много с нея, мисля че успях да и вдъхна кураж и и препоръчах една книжка на Луиз Хей - "Излекувай живота си", която мисля, че много би и помогнала! Обсъждахме също въпроса с евентуалното излизане от ритъм в самолет и тогава и обясних, че на мен ми се е случвало и то при полет от 15 часа от Истанбул до Куала Лумпур. Е, какво толкова - случи се, излязох от ритъм по време на полет, пих си ритмонорма и нещата се оправиха - еми няма накъде - това е начинът. Няма нищо страшно, от това не се умира - ето ме - жива съм  Hug
Малко повече смелост, повече спокойствие и с бавни крачки увеличаване на разходчиците Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия