

аз напук на всички суеверия го смятам за късметлийски ден
но може и да влияе, все пак се внася вирус, на който имунната система реагира.
))) чесалката е уникална! 
И то събудил се и се покатерил някак си върху направената от него купчина от завивката и главата му стърчи над решетките. Вика ли вика и като го погледна се усмихва 
Върви му английския 

и аз му викам няма не!
сега не мога да го хвана да приказва разбираеми неща, няма мама и тати, само разни писъци и бръмчене

. А следобед пък ще го водя и та ехографията. Ооо и урина дадохме - събрана в колектора, след като всички ми казаха, че не ставало - е стана, при това без капка загуба навън 
), обачози път не ми се занимава и ще давам само указания кое от къде. Препоръчани теми