Както беше казал някой мъдър човек "неакането води до притеснение, акането - до раздразнение"
като се събуди към 8.30,след това към 10.30-40-50 минути,след това има обеден сън час и половина,и преди вечерния пак към 40-50 минути.Ако е станал по-рано сутринта наобет прави и още един сън от 30 минути-обичаме да си поспиваме,без значение къде-даже предпочита вкъщи 




Беше по-течно и излизаше от пампата когато беше само на кърма. Сега поне не мажем дрехите.
Мажа с джинджира и ще я водя при лекарката.
че ние си имаме приятелче за спане....той има две не просто пкюшени, а от тези дето са баш за гушкане. Едната му я купихме ние http://direct.asda.com/george/baby/shoes-accessories/bear-snuggl … 1,default,pd.html ето това
Взима я и си я гушка до лицето или даже си я слага отгоре. Хващала съм го задълбочено да я разглежда и върти из ръцете си
Аз му ги слагах под мишниците и двете още от много малък и той не ги отразяваше, но когато почна да отразява играчките по принцип, взе и тях да отразява. През деня не му ги давам те са само за през ноща и ги пера всяка седмица - дано не се съсипе
Изсъхват за през деня, така че няма отсъствие нощем засега
, и 2 часа след като стане - пак за 30 мин. (и да вметна, че сега заспа от 10,40 и още не е станал - дали пък не е нещо от ваксината
)
- на мирис го докарва на голям човек, на цвят - зависи какво е ял
, консистенцията - нали сме с проблем - пластелин, ама днес беше течен шоколад 
аз допивам второто кафе и излизаме след малко.
много съм доволна.
може би утре ще се опитаме да отидем до там, да похарчим малко пари. Ако има навити за една бърза среща свиркайте
може би утре ще се опитаме да отидем до там, да похарчим малко пари. Ако има навити за една бърза среща свиркайте
Препоръчани теми