Имаме инхалатор, ползваме си го. Понеже този път нито един от сиропите, които пихме, не ни повлия кой знае колко положително (той не че вирусът не е много коварен, аз също кашлях в продължение на повече от месец, каките също!!!), сега сме на инхалации с Вентолин и кашлицата е доста свободна, изкашля лесно, докато преди се мъчеше и не беше продуктивно кашлянето й, а и даже вече намалява. Но лекар ни е направил дозировката, схемата и т.н.
?
И аз качих една, че от телефона ми дава грешка (а са ми там повечето) и ми е трудоемко да ги прехвърля на компа. Трябва да го направя, де, че ако ми се случи нещо с телефона да не остана без спомени! 
Направих браунито, ма много високо стана - 3 пръста. Резнах го през средата и му мацнах крема сирене и сладко от боровинки. Изядохме по едно парче и зелето ни остана за утре 

) Имаме и кисели дни и кофти моменти, така че не се надявайте да пиша винаги така
да не би пък заради това да съм слагала памперс?
- позволявам си да кажа защо, понеже те мислех тези дни и се чудех защо си затвърдила поне у мен това усещане за... ти си знаеш
не ангажирам другите с него!! Тук всички имаме трудни моменти и периоди, търсим причините и преобръщаме планини за да доставим комфорт на бебетата - добре дошла отново в отбора!
пише "крем за бебешко дупе "
. Понеже не знам моя колко е хубав - от Гърция, ама в туба- ще потърся някой по-читав, бях чела за Плазмон, много подходящ за бебета.
и че трябва да се слага месо, жълтък и зехтин или масло. Та съм решила и аз да вдигам малко скоростта на захранване - наистина след пюрето огладнява много бързо. А и понеже вече му го меря - яде 100-120 гр. и след това не иска да суче 

Радвам се поне,че поддържахме 4-валентната . Тъкмо бях се натопорчила и мислих да мятам този път педито ,че когато искахме да купуване 5-валентна от Гърция ,тя ни обясняваше,че не можело да се смесват. Та сега очаквах да е 5 или 6-валентна и да я питам как сега вече може
. Ама явно този път ме е надушила и е заделила 4валентна
Сега пак ми е поръчал

От същата аптека е взел мъжо днес, имало е готово, не се наложи да чакаме, правят ги в Младост.
Вечер и тя суче и мята глава, ръце и крака. То и през деня е така, ама вечерното хранене е най-буйно. Винаги си качва крака върху ръката ми, отделно държи с ръката си да ми държи свободната ръка. А ако братята й са вкъщи пуска и започва да се оглежда къде са и какво правят и млякото тече навсякъде...
От същата аптека е взел мъжо днес, имало е готово, не се наложи да чакаме, правят ги в Младост.

Препоръчани теми