. Било все едно голям човек да яде само салата и да му стига (въпреки, че има хора, на които им стига - аз ама въобще не съм от тях
).

за бой съм, знам. ...... Та купих този фенистил и му го давах 3-4 дни. Като цяло се подобриха нещата, освен че имаше и леко по вратлето (там само леко завехнаха). Все си мислех, че е от лигавника по врата. Там мажех с кремче.
Разрових се и видях, че това е доста често случващо се. Дори е противопоказно да се поставят ваксини на деца с АД.
за бой съм, знам. ...... Та купих този фенистил и му го давах 3-4 дни. Като цяло се подобриха нещата, освен че имаше и леко по вратлето (там само леко завехнаха). Все си мислех, че е от лигавника по врата. Там мажех с кремче.
Разрових се и видях, че това е доста често случващо се. Дори е противопоказно да се поставят ваксини на деца с АД.
Имах си аз да нямам 
Та и аз препоръчвам да се смени с по-разхлабваща храна.
Познайте защо

И аз се чудех другата седмица тиква или морков да въвеждам, ама май ще е тиква, че после да мога да комбинирам. А картоф с морков ще е вкусно, ама сигурно ще ни запече.
. Не успех, ами направо фурор тази сутрин в памперса
. Интересното е, че винаги става по един и същи начин - като го гушна да оригне, и ако го задържа малко по-дълго, и почва да се напъва. Имам предположение за успеха, няколко дни ще пробвам пак, да видим дали съм права - просто му дадох цяло плодово пюре вчера, досега му давах половин, ей така между другото. Ох, дано 



изобщо не съм запозната с АД и не мога да коментирам, но се надявам да се оправи малкия бързо.
Аз като почна плодовите пюрета не знам как ще насмогвам на памперси. Задължително има едно среднощно офурорване и едно сутрин. Пък после през деня са си още 4-5 поне. 
Препоръчани теми