. И на нас - ние ще сме и от трите вида 
. И на нас - ние ще сме и от трите вида 
, и към въпроса за смилането на царевицата. Честит празник на адашчето! 





Аз от сутринта се емнах по домакински задачи и едва сега отварям и очаквах да има много да чета, но явно почивните дни всеки си се занимава с друго и няма време
За вас не знам ама аз направо се уморявам събота и неделя....вместо да е уж по-леко, защото ММ е тук, аз се хващам да свърша сто неща и накрая съм капнала.....чудя се дали наистина днес да не ги изправя на разходка сами, но ще видим....като се знам няма да ми се остава в нас...просто искам малкооо повече време да има, а се получава така че след храненето в 13:00 трябва веднага да го преобуя и облека за излизане и навън т.к. иначе ще заспи и край...няма да искам да го събудя, че да излизаме и ще си останем в нас. Та значи трябва да съм готова със всичко преди да почна да го храня, включително да съм се облякла и да сме яли и ние, което ми идва в повечко
Оплаках се.....
докопва най-различни играчки и си се занимава самичък
Много е сладък, хайде приключвам да взема да му направя клипче



Той може и да е минал вече де, но аз пак за всеки случай.
не знам.....според мен вземи някое по-хубава и мазно кремче...Нахтхерцена не е от най-евтините, но пък то ако е АД съвсем ще ти настръхнат косите с кремовете за него....щях да питам и дали си сигурна, че не е подсечено ако е обрив ситен и зависи къде де...защото ние имахме около врата много отдавна - точно като герданче около шията и аз бях решила, че е някаква алергия към някоя дрешка, но лекарката като го видя, каза че си е чисто подсечено....започнах след баня да слагам от судокремчето и там много бързо изчезна. Явно се е триел там и е оставало мокро, дали след баня, дали от лиги. Препоръчани теми