. Утре стягам багажа и в сряда потегляме - ММ има рожден ден тогава и ще го отпразнуваме там. Много се надявам утре да успея с подаръка най-накрая, че имах един провал и утре ще спасявам положението last minute. Ще покажа като съм готова 
. Много сладкодумен ми е
. Исках да го заведа на въздух, на сняг, на различно. Купих готови пюрета дано ги яде. Ако не иска, може да му сварим картоф и морков в хотела - той не е голям, жените са отзивчиви много. А ако не - млякото му е винаги топло
. Надявам се всичко да е наред. А багажа - щом се събираме в колата, значи сме ОК. Това ще ни е първата почивка с него, досега сме ходили само 2 пъти до Велинград и един път при моите родители, ама аз тези не ги броя


. Като чета във ФБ групата повечето докъде са стигнали, и се замислям вече - жълтък, масло, че и подправки - канела напр. Май трябва да се отпусна и аз малко. От два дни давам броколи - добре се приема. И съм направила пуешко на кубчета, но ще е след ските. И мама ми е взела домашно зайче

Като се замисля,ч е САМО 4-ри зеленчука ядем, но пък така и като искам всичко да е по-правилата
Добре се развива и му понася, така че не искам да избързам и да направя някоя простотия 
опитах да го захраня Ивчо със пюре от тиква и след като всичко повърна спрях и сега се чудя с какво и кога да започна?
/ оризова каша и картоф- него надявам се успешно. За днес сварих и малко пащърнак с картофа.Препоръчани теми