Искам да кажа ... (22)_02.02-08.02

  • 74 100
  • 2 525
# 300
Аз съм вкисната. Мислех тия двата дни да ходим с най-големия да караме ски, нарочно пратих малките по заведения, ама снега гаден. Има на Пампорово, което не ми е точно по джоба този месец. И сега седя вкисната.
Виж целия пост
# 301
Направи си крем-карамел. Или тренирай.

Жаки, и у дома тренирам, и в зала. Сега ми е паднало, че имам време.
Виж целия пост
# 302
Искам ски. Пък. Днес се пазете, много съм зла.
Виж целия пост
# 303
 Люси, да не би да е нужно да мине време, за да придобие гримът истински цвят и размери? Сигурно кожата е подпухнала и затова изглеждат дебели, пък като се успокои от травмата, ще спадне. Всъщност нямам представа как се слага перманентен грим, дано скоро да свикнеш с новия си вид. Не знам как се решават хората на такава стъпка, за мен звучи направо страшно.
Виж целия пост
# 304
Отчет за млякото - нищо не стана. Ама нищичко, даже и цвик не е, чисто прясно мляко си е.
Ама то и аз не очаквах много де, бях толкова толкова тъжна снощи и ми беше толкова зле, че нямаше как да се случи нещо хубаво в кухнята.
Ще опитам пак след седмица.
Виж целия пост
# 305
 Янечек  Hug мерси!
Това е твърдението на козметичката, уж че щели да станат нормални .... ама не казва кога Crossing Arms сигурно след месеци #Cussing out
А на въпроса ти "как се решават хората" : не се решават хората! Решават се кукувци и пълни идиоти  като мен!!!
Бърди Hug вината не е в теб, а сигурно с Бор Чвора! Не бъди тъжна Hug Hug
Желая ви на всички приятен ден, и много кураж на хората в наводнените райони!!
Виж целия пост
# 306
Lucie, абе я пусни една сниНка, защото убедена съм, ефектът на черновежд човек, може да е в твоите очи.
Виж целия пост
# 307
Отчет за млякото - нищо не стана. Ама нищичко, даже и цвик не е, чисто прясно мляко си е.
Ама то и аз не очаквах много де, бях толкова толкова тъжна снощи и ми беше толкова зле, че нямаше как да се случи нещо хубаво в кухнята.
Ще опитам пак след седмица.

Ако имаш термоси, опитай моя начин. Заквасвам с На баба - 4,5% най-обикновено прясно мляко от магазина.
Виж целия пост
# 308
Корделия, кой е твоя начин? Имам термоси.

Люси - твърде тъжна е тази седмица заради загубата ни в офиса, имаме психолози и какво ли не, но хората просто трябва да си го изплачат, както и аз де. Да мине погребението днес и надявам се, ще започнем да се пооправяме. Но сега не ми е период за готвене, очевидно.

Макар че от друга страна направих убийствена спаначена супа, от която децата си сипваха допълнително  bowuu
Виж целия пост
# 309
Корделия, кой е твоя начин? Имам термоси.

Скрит текст:
Люси - твърде тъжна е тази седмица заради загубата ни в офиса, имаме психолози и какво ли не, но хората просто трябва да си го изплачат, както и аз де. Да мине погребението днес и надявам се, ще започнем да се пооправяме. Но сега не ми е период за готвене, очевидно.

Макар че от друга страна направих убийствена спаначена супа, от която децата си сипваха допълнително  bowuu

Аз тогава го писах, не е нещо особено. Загрявам млякото до търпимост, проверявам с малкото пръстче Simple Smile, разбърквам вътре киселото мляко, наливам в термоси. Оставям ги на стайна температура, без завиване. След около 4-5-6 часа е готово, проверявам. Пресипвам в стъклени буркани и в хладилника. Там се стяга още.
Виж целия пост
# 310
И аз да натъртя като свекърва - Що се мъчите с термоси, фурни и тем подобни. Те бабите ни са го измъдрили. Мен ме е яд ,че нямам наблизо истинско мляко....
Успешен ден!
Виж целия пост
# 311
Бърди, много странно, киселото мляко винаги трябва да стане ако в закваската има поне малко бактерии и не го заквасиш прекалено горещо.
За мен фурната е голямо улеснение - първо, защото не следя дали млякото не е прекалено изстинало, може да го сваря сутринта и заквася вечерта хладко, второ - защото поддържа равномерна Т за колкото време й зададеш. Увиването на буркани в одеяла, при положение че отдавна са измислени удобства за домакинството, ми звучи твърде несериозно.
Виж целия пост
# 312
Lucie, абе я пусни една сниНка, защото убедена съм, ефектът на черновежд човек, може да е в твоите очи.
И аз така си помислих. Ако Люси е свикнала да вижда само тънки вежди, сега нормалните може да ѝ се виждат.
И аз съм за снимка, ако трябва само на веждите.
Виж целия пост
# 313
Увиването на буркани в одеяла, при положение че отдавна са измислени удобства за домакинството, ми звучи твърде несериозно.
Хох Янечек, на мен ми върши работа Wink
Виж целия пост
# 314
Добро утро!  Grinning

Айде бе, Кас, от кога се озъртам за теб.  Hug

Снощи видях, че дават Пърл Харбър и нямаше начин да не изгледам първата половина на филма (до военните действия) и да въздъхна замечтано няколко пъти по Джош Хартнет.  Heart Eyes

Моята дъщеря не стига, че е върлина, ама изведнъж израсна с още няколко сантиметра и сега почти всички панталони и блузи са й къси. А това ме напрегна жестоко, тъй като има доста завиден гардероб и сега скоростно трябва да го попълвам наново. Хубавото е, че след Кати друга малка дама се радва на тоалетите, така че нищо не отива зян.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия