Искам да кажа ... (22)_02.02-08.02

  • 74 114
  • 2 525
# 345
Как може да има толкова... нагли и несъобразителни хора, направо не знам  ooooh! Една колежка "в болнични" е качила във фейсбук албум със снимки от почивка, от вчера и тази сутрин, с коментари колко е била кратка "ваканцията" и как със съжаление напуска курортното селце... Снимките са щателно надписани, с коментари, часове, дати, отбелязани са хората и местата...
Шефът направи разпечатки и в момента подготвя няколко комплекта, с които ще обжалва болничния лист, ще се оплаче от лекаря в лекарските съсловни организации и етичната комисия, и ще подготви дисциплинарно наказание на колежката.

Бесен е, и го разбирам, заради лъжата и отношението. Принципно при нас всеки и по всяко време може да си пусне платен или неплатен отпуск, за да изкара дълъг ски уикенд или да пътува някъде. Две други колежки са в редовно отпуснат отпуск тези два дни. Но въпросната обича да "живее опасно", все се вкарва в някакви нейни си схеми. Е, този път ще го отнесе.

PS: Докато пиша и публикувам, албумът вече го няма. Късно, чадо  bishop
Виж целия пост
# 346
Като каза самостоятелност, се чудя да се похваля ли или по-скоро не. Детето ми, което е на 5 години, си облече самО блузата и елечето, със съвсееем малко помощ от мен. Знам, че не е кой знае какво постижение, особено сревнено с детето на Пандемонииум, което на 5 вече умножава с 2 и 3 и чете гладко, ама все пак  Grinning
пп: Бърдс, много тъпа колежка Simple Smile)
Виж целия пост
# 347
Как може да има толкова... нагли и несъобразителни хора, ...
Ау, много им се радвам на такива овце, а още повече се радвам на такива шефове.
Виж целия пост
# 348
Но, моето дете не може да се облече и съблече само. Често го и храня. Толкова е зажмоцано в тази област, че се чудя чисто физически как ще смогне в първи клас.
Виж целия пост
# 349
при нас няколко съобразителни елемента по време на работа ,мениджъра бе в отпуски се бяха накачили във фейсбук и ела да видиш после. hahaha
Виж целия пост
# 350
BirdsFlu Нагло наистина. Нека си понесе заслуженото тогава!

Мойта малката пък някаква задна хрема я мъчи. Нищо не тече от носа, но се чува и от време на време смърка.  ooooh! Какво ли не й давах. Чудя се едни Коларголи да взема днес.  newsm78
Виж целия пост
# 351
Утро, осолената риба я правя по рецепта на Пеп-чо: http://pep-4o.blogspot.com/2010/02/blog-post_11.html
Виж целия пост
# 352
Това с клатенето на небостъргачите ми е много страшно , чак не можах да го изгледам клипа , буквално ми омекват коленете от височина .



Виж целия пост
# 353
Мисля, че синът ми тайно е отворил пункт за изкупуване на сополи, защото при стават все повече.
Виж целия пост
# 354
Коларголените капки не помагат ли? При обилни сополи ни спасяваха, ама много цапат.

Бърдс, очевидно е, че не й пука, а може и багажа да й стига за толкова. Тя и една моя колежка, беше казала на шефа ми, че има разстройство и била тръгнала за офиса, но й станало много лошо и се върнала, пък беше стигнала до Гърция, ама тя не беше приятелка във фейса с шефа Mr. Green
Виж целия пост
# 355
Ахахха, БЪрдс, ние имахме една със....счупен таз и болничен по повода. И изведнъж, по неведомите пътища на съдбата, я засякоха в чужбина, друга и то бивша колежка и се разчу. Но работодателят не се задълбочи и изобщо, аз ако бях на нейно място щях да си направя харакири от срам. Не, че може да ми се случи подобно нещо, ама все пак.

Мисля, че синът ми тайно е отворил пункт за изкупуване на сополи, защото при стават все повече.

 Joy Hug
Виж целия пост
# 356
При чести, непрестанни сополи бих пуснала един секрет.
Виж целия пост
# 357
maybe June, ужасно е наистина, но случаят е от 13 октомври 2013г.
Тия журналисти - няма какво да пишат и току изпляскат някоя новина от преди 2-3 години.

Pandemonium, благодаря за рецептата!

Виж целия пост
# 358
Бърдс, болничният е възможно да е бил за лечение на нерви Grinning
Виж целия пост
# 359
Тук  обявиха грипна епидемия и децата имат вече дълга ваканция . Синът ми ще умре от радост Grinning Тя стана по -дълга от Коледната . Каката все още е в Перник / днес трябваше да се прибере и май ще удължи престоя/.
Както казва мъжът ми : Вашият род все от далеч си вземате мъже Grinning / Това е факт - баба ми, бог да я прости , като дойде на сватбата ми тук каза : Разпилени сме като пилци ... Може да има нещо като карма или някой да ни е прокълнал / това в кръга на майтапа/. Аз се омъжих на 300км  от Северозапада дойдох на Североизток , дъщеря ми сега пък  приятелят й от един емблематичен град ,славещ  се в винкели Grinning . Че и отбора му е с едно звучно име Валяците Grinning /
 На вратата на входа има лепната бележка за някакво събрание в залата на Филхармонията относно санирането на сградите / само как звучи Филхармония и саниране на сгради Grinning /

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия