Искам да кажа ... (22)_02.02-08.02

  • 74 092
  • 2 525
# 225

Не са умалени,  даже една идея по-големи ми се струват.

Жалко, аз загледах едни боти 37, при положение че и 36 са ми леко големи, няма смисъл да си правя експерименти.  ooooh!


Какво краченце имаш ти бе, жена?  Simple Smile

За протокола - влизам в 36 (рядко), 37, 38, 39 и 40  Laughing
Виж целия пост
# 226
Антигона, много смотано. Късо и широко. Принципно 35 нося. Сандали си купувам предимно от детски магазини. Айде на затворена обувка и да ми хлопа малко мога да го преживея, но на сандал е много грозно. Все едно съм взела обувки от някой назаем  Crossing Arms
Виж целия пост
# 227
Аз съм 38-39 ,което е масовия размер и никога няма бройки. Отнасях много бъзици от треньора ми, че на тая височина с тоя крак нямало съм да държа равновесие, особено при вятър  Crossing Arms
Виж целия пост
# 228
Скрит текст:
Антигона, много смотано. Късо и широко. Принципно 35 нося. Сандали си купувам предимно от детски магазини. Айде на затворена обувка и да ми хлопа малко мога да го преживея, но на сандал е много грозно. Все едно съм взела обувки от някой назаем  Crossing Arms

Майка ми е така. По същия начин й е зор да си намери сандали или отворени обувки. Аз съм наследила лопатите на баща ми, съответно и високия свод като предимно той ми създава най-големи проблеми.
Виж целия пост
# 229
При 38, 39 поне имаш шанс да си купиш обувки, които ти стават. Дамски 35 правят рядко, а пък в Германия повечето дамски серии започват от 37. А и 36 са уголемени тук, поне според мен.

Шкафа ми с обувки представлява нещо средно между това, което ми е удобно и това, което съм намерила. Обувки, които наистина ми харесват май не съм си взимала от години.
Виж целия пост
# 230
При 38, 39 поне имаш шанс да си купиш обувки, които ти стават. Дамски 35 правят рядко, а пък в Германия повечето дамски серии започват от 37. А и 36 са уголемени тук, поне според мен.

Шкафа ми с обувки представлява нещо средно между това, което ми е удобно и това, което съм намерила. Обувки, които наистина ми харесват май не съм си взимала от години.

В онлайн магазините не намираш ли нещо? И да ти кажа малкия крак е запазена марка на аристократите,  Peace
Виж целия пост
# 231
Скрит текст:
При 38, 39 поне имаш шанс да си купиш обувки, които ти стават. Дамски 35 правят рядко, а пък в Германия повечето дамски серии започват от 37. А и 36 са уголемени тук, поне според мен.

Шкафа ми с обувки представлява нещо средно между това, което ми е удобно и това, което съм намерила. Обувки, които наистина ми харесват май не съм си взимала от години.

В онлайн магазините не намираш ли нещо?
И да ти кажа малкия крак е запазена марка на аристократите,  Peace

Какво да кажем ние с гайдите?  Joy
Виж целия пост
# 232
Скрит текст:
При 38, 39 поне имаш шанс да си купиш обувки, които ти стават. Дамски 35 правят рядко, а пък в Германия повечето дамски серии започват от 37. А и 36 са уголемени тук, поне според мен.

Шкафа ми с обувки представлява нещо средно между това, което ми е удобно и това, което съм намерила. Обувки, които наистина ми харесват май не съм си взимала от години.

В онлайн магазините не намираш ли нещо?
И да ти кажа малкия крак е запазена марка на аристократите,  Peace

Какво да кажем ние с гайдите?  Joy

 tooth
Виж целия пост
# 233
Аристократка друг път. Клун, да. Вечно с хлопащи обувки   Mr. Green

И от интернет връщам обувки редовно. Големи са и това е положението. В момента се нося с два чифта боти от детската серия на Геокс  Embarassed
Виж целия пост
# 234
Скрит текст:
При 38, 39 поне имаш шанс да си купиш обувки, които ти стават. Дамски 35 правят рядко, а пък в Германия повечето дамски серии започват от 37. А и 36 са уголемени тук, поне според мен.

Шкафа ми с обувки представлява нещо средно между това, което ми е удобно и това, което съм намерила. Обувки, които наистина ми харесват май не съм си взимала от години.

В онлайн магазините не намираш ли нещо?
И да ти кажа малкия крак е запазена марка на аристократите,  Peace

Какво да кажем ние с гайдите?  Joy

Ми ше си купувате обувки вие, щом можете. Joy
И аз съм като Катя - късо и широко като мечешка лапа - от 35 до 37 си купувам, зависи от модела. Ботуши имам и 37 и отпред са ми като на Пипи Joy
Виж целия пост
# 235
Ох, ще ме скъсате с тези сравнения  Joy Ок, предавам се!  Остава опцията по поръчка. Пробвали ли сте?
Виж целия пост
# 236
Аз съм с 39 и 40 в зависимост от модела. Сестра ми обаче е 35 летни и есенни или боти се отпуска за 36, че няма опасност да ги загуби Mr. Green. Крачето й мъничко, мъничко, един път влизам в един магазин супер разпродажби, обаждам се да я усведомя и карам сина ми да обуе едни 36 да ги мери, той твърдо ми отказва, а аз - моля те маме, хайде, само да видим дали си отговарят на номера, продавачката ей така  Shocked Разбра каква е идеята, оказа се, че тя е 36 номер, та ги измери и ме ориентира Laughing
Виж целия пост
# 237
При мен е ужасно разпънато, трябва да скролвам даже....

Аз съм 39-40ти. С точност 39.5, така че много пъти 39 ми е малко, 40вече ми хлопа. Много гадно.
Виж целия пост
# 238
Еее, най-сетне и аз да разбера къде е кръстчето за излизане от темата, дето коментирахте миналата тема. Ама наивницата аз, мислех си, че като го цъкна ще скрия рекламите от страни, а то ме върна в клю-то. Открих Америка Laughing
Виж целия пост
# 239
Нося 37 номер - твърдо. Но няма да забравя как видях в един магазин с много скъпи обувки едни намалени ужасно много, намалени защо - 35 номер и ужасно тесни отпред, ама ужасно. А аз имам много тесен крак  smile3508 И една опашка от Пепеляшки, но пука ми, аз бях сигурна, че съм единствената  Mr. Green и си мисля... махнете се жени с 46 номер, няма как да стане, няма! Изчаках си на опашката, наврях си крачето, погледнах победоносно и... не станаха бе  Crazy Но ги купих, после 1 седмица шляпах с тях с разширяващ спрей и станаха поне 38-ми номер. С много висок ток са, иначе са готини, а колко години ги спъвах по софийските тротоари и все още са си лачени  Wink

Иначе лесно си намирам обувки с този номер, тънко стъпало и с прасец, и свод нямам проблеми, общо взето каквото има, стига да е 37-ми номер ми става. Майка ми има много слабо краче, но висок свод и трудно намира обувки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия