Искам да кажа ... (22)_02.02-08.02

  • 74 094
  • 2 525
# 240
Не Белла не съм, ама щом съм аристократка ще стискам палци Кейт да роди момиче, и след 5-6 години като започне да носи 34-35 номер малката, ще  помоля Кейт учтиво да ми праща обуваните по два пъти обувки вместо да ги мята на боклука.

Не мога да отрека, че съм свикнала с идеята за обувките. Това си е един вид пестене на пари, ако успявах да си купя точния номер от всички обувки, които ми харесват, сигурно щях да имам едно 100 чифта. Тук в момента имам десетина, в България оставих около 40 кутии. Майка ми ме плаши, че ще ги продаде , но на мен ми е спокойно, щото няма кой да ги купи  Crazy

Виж целия пост
# 241
Да ви кажа, когато общувам с някого, не му гледам размера на краката. Не носи никаква полезна информация тази подробност.
Виж целия пост
# 242
Един път влизам в Дайхман (мисля, че така се казваше магазина) и виждам у-ни-кал-ни обувки на много висок ток. Питам за номер, само 35 , викам е кой пък носи 35, ама ей на!
Виж целия пост
# 243
А при мен всичко е сбито в средата, отстрани - светли ленти. Направо едно върху друго са струпани всички неща - теми, инфо... Реклами уж  няма, ама ако случайно преместя мишката встрани и натисна без да искам, моментално екранът става черен и цъфва рекламата на "50 нюанса".

За обувките - 37/38 като номер, ама съм с широк крак, та не всичко, което ми хареса, мога да нося. Обаче не пропускам да се снабдя с производството на една пловдивска фирма. Явно техните калъпи са точно като за моя крак  Grinning.
Виж целия пост
# 244
Изненадвам се, че уж интелигентни хора, продължават да мислят все така тесногръдо.
Мислех, че за 7години нещата са се променили, но уви, не...
Да се радват, че живеят в България, само това мога да им кажа. Иначе сигурно и деца нямаше да имат, от страх...
Виж целия пост
# 245
Sesylle, какво е станало?
Виж целия пост
# 246
Sesylle, какво е станало?

Чета разни дискусии просто. Simple Smile

Виж целия пост
# 247
Тогава не ти ти препоръчвам темата за еднократната тема за студентките. От време на време и хвърлям по едно око и се отчайвам. Вчера добре, че я позаметоха модераторите - беше станало доста грозно.
Виж целия пост
# 248
Тогава не ти ти препоръчвам темата за еднократната тема за студентките. От време на време и хвърлям по едно око и се отчайвам. Вчера добре, че я позаметоха модераторите - беше станало доста грозно.

Аз исках да питам за тази тема, че и аз съм студентка. Може ли линк? Има ли полезна информация или само  #Cussing out
Виж целия пост
# 249
Какво се е случило? Запушват кранчето от изворчето на майките "студентки", което аз и другите бълъци с пълен набор осигуровки пълним ли? Време беше. Статистиката на истински посещаващите занимания студентки с новородени е плачевно малък, уви.
Виж целия пост
# 250
Още не, но искат да им ги изплащат на два пъти. Половината като се роди детето и другата половина, като навърши годинка, при положение,  че майката още е редовно или е завършила. Ама къде си е по-лесно да платиш един семестър и те след два месеца да ти до върнат петорен размер примерно.
Виж целия пост
# 251
Темата за студентките съм и хвърляла едно око преди около 2-3г.
Беше си яка далавераджийска история. Едва ли се е променило нещо.
Не беше това причината обаче да напиша горното. Simple Smile
Всеки може да си има мнение разбира се....но точно защото живеят в БГ някои хора се смятат за изконно прави....и защитени. Simple Smile Позовават се на регулирано от държавата задължение....което трябва да е тяхно право всъщност.
Виж целия пост
# 252
Какво се е случило? Запушват кранчето от изворчето на майките "студентки", което аз и другите бълъци с пълен набор осигуровки пълним ли? Време беше. Статистиката на истински посещаващите занимания студентки с новородени е плачевно малък, уви.
Че то неангажираните не ходят, те чакат майките с ангажименти да ходят. От както започнаха да приемат с оценки от матурите, изненадващо е да очакват друга статистика. Сега сигурно 95 % от завършилите средно образование записват висше.
Виж целия пост
# 253
Кас, драго ми е да те видя отново.
Почина ли си?
Виж целия пост
# 254
На мен ми се разсърдиха в отчетната на мартенките,защото казах, че за мен не е правилно да се осигуряваш фиктивно заради майчинство и за това си седя без такова. Представям си какви полемики са възникнали за крупната съма от 3000лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия