Новите ни козметични похождения 65

  • 84 474
  • 723
# 285
wearing only a smile ( 1-то от Л-Д)
Цитат
Лепи къде са заредили нюд серията на Есенс? 😀
Виж целия пост
# 286
wearing only a smile ( 1-то от Л-Д)
Лепи къде са заредили нюд серията на Есенс? 😀

с Лепи вчера писахме във фейсбук:
"Има я в Лили на Раковска и на Графа"
аз вчера не намерих серията в Лили на Стамболийски и на Лъвов мост
/в случай, че бързаш - извинявам се, че отговорям вместо Лепи/  Peace
Виж целия пост
# 287
Swiss Line Age Intelligence Cellular Recovery Dual Eye Cream


Swiss Line Perfect Profile Remodeling Cream



Bettina Barty Botanical Body Butter Rice Milk & Vanilla 400 ml
Heart Eyes
Виж целия пост
# 288
Комплект ексфолиираща маска за скалп, шампоан и тоник за чувствителен скалп.
Терапия за възстановяване на фоликулите
Терапия против пърхут след измиване - 2 бр.
Тeрапия за почистванена пърхута преди шампоана - 2бр.

Виж целия пост
# 289
wearing only a smile ( 1-то от Л-Д)
Лепи къде са заредили нюд серията на Есенс? 😀

с Лепи вчера писахме във фейсбук:
"Има я в Лили на Раковска и на Графа"
аз вчера не намерих серията в Лили на Стамболийски и на Лъвов мост
/в случай, че бързаш - извинявам се, че отговорям вместо Лепи/  Peace

Има я и в Лили в Ринг Мол
Виж целия пост
# 290
#Abstraction





#552 и #531




Дадоха ми и десетина тубички с мостри на кремове и маски на Decleor и Elizabeth Arden.  Grinning
Виж целия пост
# 291
TheBlackWidow също бих желала да споделиш за палитрата на Живанши ?  Simple Smile
Виж целия пост
# 292
Побърках се с тези OPI-та  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 293
Check please, страхотни придобивки! Обожавам лаковете на Collistar. Изключително ми е интересна сянката на Шанел, моляте сподели впечатления или суоч!   bouquet
Виж целия пост
# 294
Вчера от аптека в София си взех травъл комплект на Авен. Термална вода 100 мл, мицеларна 50 мл и 30 мл крем за лице с 25% отстъпка. От 15,90 крайната сума стана 11,93 лв. Важи и утре за всички продукти, няма ограничение за брой закупени. Мисля да си взема още една по-голяма термална вода и нещо за измиване, никога не е излишно.  Simple Smile



Виж целия пост
# 295
MAC Cranberry




MAC Satin Taupe



MAC Malt



MAC Embark



MAC Omega



MAC Coppering



MAC pro palette eyeshadow x4 - 2 броя


Виж целия пост
# 296
Check please, страхотни придобивки! Обожавам лаковете на Collistar. Изключително ми е интересна сянката на Шанел, моляте сподели впечатления или суоч!   bouquet

Това със суоча беше трудна работа, но ще пробвам.

Скрит текст:


При Темпталия цветът се вижда най-добре, разбира се. Как ги прави тези снимки ...  newsm78
http://www.temptalia.com/chanel-abstraction-illusion-dombre-long … w-photos-swatches

Консистенцията им е по-различна от тази на другото бурканче на Шанел, което имам - Diapason. То е като че ли по-гъбесто и твърдо, Abstraction малко по-кремообразно.

Изненадох се колко са хубави лаковете на Колистар, а и тук са на цени като на Римел и Дебора.  Laughing
Виж целия пост
# 297
Най-накрая си купих  "Le Parfum" на Elie Saab

Невероятно женствен, нежен  и свеж аромат.
Понеже бях свършила и  какаовото масло си взех и от него.
Виж целия пост
# 298
Благодаря! много е красиво!
Виж целия пост
# 299
Наистина е много красиво, но на моите снимки изобщо не се вижда.  Blush Яд ме е, че купих бурканче в подобен цвят на Живанши. На нищо не прилича в сравнение с това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия