Новите ни козметични похождения 65

  • 84 469
  • 723
# 300
Ами нормално е текстурата на шанелските сенки в бурканче е просто за мен уникат сред моята колекция и са различни от Живанши , но пък сенките ми на Живанши в бурканче от коледната колекция са божествени и суперр трайни- доказаха се от сутрин до сутрин . Heart Eyes
Виж целия пост
# 301
Виж целия пост
# 302
Check please, страхотни придобивки! Обожавам лаковете на Collistar. Изключително ми е интересна сянката на Шанел, моляте сподели впечатления или суоч!   bouquet

Аз трепнах по сянката  Blush Това беше първата ми сянка на Шанел в бурканче - много ефирен и дискретен цвят с изискани блясъчета, надявам се да й хареса на нея  Heart Eyes

Лаковете на Колистар не съм пробвала  Peace От скоро имат конзола в Дебенамс, но не съм се заглеждала много Blush
Виж целия пост
# 303
Момичета благодаря за инфото за нюдовете на Есенс 😘😍
ще ги тествам със сигурност
Виж целия пост
# 304
Аленка, само лакове ли са заредили на Колистар? Други грим-продукти има ли в Дебенамс?
Виж целия пост
# 305
DIOR Lipstick Rouge - Rose Harpers 766:

Червилото на Диор е хубаво, но свръхпигментирано; за да си спестя усещането за неудобство с него, явно ще трябва да го смесвам, за да неутрализирам яркостта.

Yves Saint Laurent Rouge Volupte Shine Lipstick - 09 Nude in Private. Прекрасно червило, купувам го за втори път: универсално, пасващо за всички поводи:

BACKSTAGE Eye Prime Spring Look:
Виж целия пост
# 306
Аленка, само лакове ли са заредили на Колистар? Други грим-продукти има ли в Дебенамс?

Има бяла и декоративна козметика, но изборът все още не е толкова голям, като в Блик и като че ли зареждат на порции. Първо имаше само бяла козметика - от едната страна на конзолата, а наскоро видях, че са добавили декоративна от другата страна.

Като влизаш - има парфюми и в ляво и в дясно от тях пътеки за навътре. Тръгваш по лявата пътека и ще я видиш на границата между високия и ниския клас козметика в ляво (до Ланком и Шисейдо)   Blush
Виж целия пост
# 307
Благодаря!  Hug Ще огледам, харесвам козметиката им! Имат попадения като червилата в прекрасна опаковка от Муранско стъкло.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 308
Опаковката от стъкло Мурано ми харесва само, защото е тежка.  
Скрит текст:
Иначе обичам джунджуриите им, но при тях типичното е шаренията, а при червилото е просто бяло стъкло.
https://www.google.com.mt/search?q=murano+glass&espv=2&b … p;ved=0CAYQ_AUoAQ

Алена беше похвалила бялата козметика на Колистар и ще се загледам по-внимателно в нея.
Лаковете са много хубави, не ги подминавайте. Само не знам на какви цени са в България.
Виж целия пост
# 309
Опаковката от стъкло Мурано ми харесва само, защото е тежка.  
Скрит текст:
Иначе обичам джунджуриите им, но при тях типичното е шаренията, а при червилото е просто бяло стъкло.
https://www.google.com.mt/search?q=murano+glass&espv=2&b … p;ved=0CAYQ_AUoAQ

Алена беше похвалила бялата козметика на Колистар и ще се загледам по-внимателно в нея.
Лаковете са много хубави, не ги подминавайте. Само не знам на какви цени са в България.
Имат и хубави серуми за лице Peace
Виж целия пост
# 310
Ще пиша за палитрата на Живанши, когато я понося малко.  Peace
Виж целия пост
# 311

Имат и хубави серуми за лице Peace

Както и чудесни продукти за тяло - скрабове, лосиони, антицелулитни  Peace
Виж целия пост
# 312

Разкажи моля за това, изглежда страхотно!

Това е Deluxe lip and eye palette от коледната колекция на Bobbi Brown.
Още не съм пробвала нищо, само я гледам и й се радвам.  Mr. Green

Виж целия пост
# 313
благодарение на съфорумка, много съм щастлива  Grinning
Виж целия пост
# 314
kopche, ще споделиш ли за Dermalab - Swissline? За какъв тип кожа са, какъв ефект имат? Мисля, че си показвала и други техни продукти  Flutter
Благодаря предварително   bouquet

Страхотен, взимам го за втори път  Heart Eyes Почиства отлично без да размазва и без усилено търкане. Докато го подновя ползвах няколко дни ланкомският демакиант, ами... ряпа да яде  Crossing Arms
TALIKA Oil-Free Lash Conditioning Cleanser

Sally Hansen Complete Salon Manicure Nail Color, Gilty Party

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия