Новите ни козметични похождения 65

  • 84 467
  • 723
# 315
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Денси, трябва да те почерпя другия път за споменаването на този крем  Hug
Виж целия пост
# 316
  Heart Eyes колекционирам си ги
този сет без термалната вода
Виж целия пост
# 317
Денси, трябва да те почерпя другия път за споменаването на този крем  Hug
Ще чакам непременно. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
Този крем е най-добрия, който ползвам от години. Сравнявам със Сисли, Шанел, Диор, Герлен, ЕЛ, както и с аптечни марки.
Горещо го препоръчвам на всички, които искат хидратация. За бръчки обаче не става, нито за проблемна кожа.
Виж целия пост
# 318
Денси,наистина ли хидратира този крем?Ще ме караш да го купувам Simple Smile
Виж целия пост
# 319
Денси,наистина ли хидратира този крем?Ще ме караш да го купувам Simple Smile
В лили в момента е 6,50, заслужава си отвсякъде да го пробваш  Peace
А другия регенериращия пробвал ли го е някой?
Виж целия пост
# 320
Алиена,тъкмо имам път натам,ще го купя.Благодаря ти  bouquet
Виж целия пост
# 321
Да аз съм го пробвала-харесва ми, но любимеца ми е био- бялото грозде.
Виж целия пост
# 322
kopche, ще споделиш ли за Dermalab - Swissline? За какъв тип кожа са, какъв ефект имат? Мисля, че си показвала и други техни продукти  Flutter
Благодаря предварително   bouquet
Те са висок клас козметика, предназначен за различни нужди. Wink
Имат серия за събуждане на клетките или сел шок серия я наричат те.
Има серия за матиране на кожата, серия за виталност-хидратиране на кожата в дълбочина. Има серия за избелване.
Интересното е, че абсолютно всяка опаковка от различна серия ухае различно. Просто използват различни парфюмни композиции за всяка една серия.
Кремът, последният показан, е само за кожата на шията. Съдържа гинко билоба и ухае на детска дъвка.
Лифтинг серумите им опъват кожата, избистрят тена, въобще само хубави неща. Ползвам като база или нощен крем.
Рич лифтинг кремовете са богати и плътни. Пак като нощен или под друг дневен крем нося.
Прекрасна грижа за кожата са!
Кожата ми сияе от както ползвам тази козметика. Но е трудно достъпна и трудно откриваема за жалост.
Аз съм най-доволна от Форс Витал серията им, понеже подхожда най-много за сухата ми кожа.
Дневният им крем с 15 фактор има малко по-остра миризма и понякога, чак задушлива ми идва, но за съжаление има кир ефект и не се съвместява с фдт ми, примерно. Само със свободната пудра се разбира.
Виж целия пост
# 323

Тази палитра тъкмо я бях забравила и сега пак се влюбих  Heart Eyes Би ли споделила как е като трайност, защото моята тройка на Инглот с подобни цветове е под всякаква критика. Дали някъде от България мога да се сдобия с нея?  newsm78
Виж целия пост
# 324




Последното мислех, че е ефект, но май е просто бабешки лак, както казва densi.  Tired
Виж целия пост
# 325
балсам за приспиване  Whistling
Виж целия пост
# 326
kopche, ще споделиш ли за Dermalab - Swissline? За какъв тип кожа са, какъв ефект имат? Мисля, че си показвала и други техни продукти  Flutter
Благодаря предварително   bouquet
Те висш клас козметика, предназначена за различни нужди. Wink
Имат серия за събуждане на клетките или сел шок серия я наричат те.
Има серия за матиране на кожата, серия за виталност-хидратиране на кожата в дълбочина. Има серия за избелване.
Интересното е, че абсолютно всяка опаковка от различна серия ухае различно. Просто използват различни парфюмни композиции за всяка една серия.
Кремът, последният показан, е само за кожата на шията. Съдръжа гинко билоба и ухае на детска дъвка.
Лифтинг серумите им опъват кожата, избистрят тена, въобще само хубави неща. Ползвам като база или нощен крем.
Рич лифтинг кремовете са богати и плътни. Пак като нощен или под друг дневен крем нося.
Прекрасна грижа за кожата са!
Кожата ми сияе от както ползвам тази козметика. Но е трудно достъпна и трудно откриваема за жалост.
Аз съм най-доволна от Форс Витал серията им, понеже подхожда най-много за сухата ми кожа.
Дневният им крем с 15 фактор има малко по-остра миризма и понякога, чак задушлива ми идва, но за съжаление има кир ефект и не се съвместява с фдт ми, примерно. Само със свободната пудра се разбира.
Аз съм имала някои от сериите им,не са лоши.При мен не усетих кой знае каква промяна.Купувала съм ги от  Мол България,в същият магазин купувах и Деларом.
Виж целия пост
# 327

Сподели дали наистина има някакъв ефект.
За кого си го взела? За теб или за детенце?
Виж целия пост
# 328
Най-накрая...  Heart Eyes



Виж целия пост
# 329
Денси, трябва да те почерпя другия път за споменаването на този крем  Hug
Ще чакам непременно. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
Този крем е най-добрия, който ползвам от години. Сравнявам със Сисли, Шанел, Диор, Герлен, ЕЛ, както и с аптечни марки.
Горещо го препоръчвам на всички, които искат хидратация. За бръчки обаче не става, нито за проблемна кожа.

А дали има някаква слънцезащита?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия