Новите ни козметични похождения 65

  • 84 452
  • 723
# 360


NAPURA S|00 Stamigen Шампоан за възстановяване на фоликулите 200 мл.

Маска за силно изтощена коса Lakme Deep Care 250 мл + Двуфазен балсам без изплакване Lakme L2 100 мл

Кератинов шампоан с коприна CHI Keratin 355 мл + Кератинов балсам с коприна CHI Keratin 355 мл
Виж целия пост
# 361
Лу, ще ми бъде любопитно сега, когато имаш олиото на Кларанс, да го сравниш със стъкленият глос на MAC. Flutter
Виж целия пост
# 362
И аз с
И понеже се чудя за глоса на МАС също ще ми интересно сравнението между двата продукта, най-вече като ефект върху устните. Ясно ми е, че Clarins е и грижа.
Виж целия пост
# 363
Lodsi, направих сравнението в темата за MAC и Сефора, надникни да не повтарям един и същи пост и в тази тема  Peace
Виж целия пост
# 364


Chanel Le Volume                                        Sephora Outrageous Curl
Виж целия пост
# 365
Здравейте, мами!   bouquet Извинявам се, ако не е тук мястото.
Искам да ви помоля да ми препоръчате добра и водоустойчива очна линия, която я има и в тъмнокафява гама, тъй като черното ми стои грубо.  Blush
Виж целия пост
# 366
Виж целия пост
# 367
Здравейте, мами!   bouquet Извинявам се, ако не е тук мястото.
Искам да ви помоля да ми препоръчате добра и водоустойчива очна линия, която я има и в тъмнокафява гама, тъй като черното ми стои грубо.  Blush

Ако харесваш гелообразни очни линии в бурканче, то МАС има голямо разнообразие от цветове, аз също не харесвам черна.
Виж целия пост
# 368
Lodsi, направих сравнението в темата за MAC и Сефора, надникни да не повтарям един и същи пост и в тази тема  Peace
Видях, благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 369


Виж целия пост
# 370
Олиото и молива от пролет. колекция на Кларанс  Heart Eyes и тотално разочарована от Black Opium YSL направо си е версия на Манифесто.

Виж целия пост
# 371
Така ли ти мирише? Shocked На мен ми мирише на кафе с малко ванилия, не намирам никаква прилика...
Виж целия пост
# 372
The Best of Sephora Hug

Виж целия пост
# 373


Виж целия пост
# 374
Така ли ти мирише? Shocked На мен ми мирише на кафе с малко ванилия, не намирам никаква прилика...
Само на мен ли ми прилича на la vie est belle?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия