Новите ни козметични похождения 65

  • 84 469
  • 723
# 390

Виж целия пост
# 391
Много е хубаво балсамчето за приспиване  Heart Eyes винаги имам една кутийка в нощното шкафче

Откъде го купувате, колко струва и на какво ухае?  Thinking
Виж целия пост
# 392
Последното от Douglas в The Mall  Grinning



И



Подстрекателки  Grinning
Виж целия пост
# 393

Невероятен цвят има това червило, тъмно-тъмно червено, вамп, но много изискано. Ужасно е трудно за нанасяне, защото всяка грешка си личи, но на устните стои страхотно  Heart Eyes
И аз пробвах едно красиво цикламено от тази серия - прекрасен цвят, омазах се силно, защото излязох от контура, и трудно се изтрих. След това не можах да пробвам нищо друго, защото не се махна от устните ми, дори и със здраво бърсане. Но цвета и усещането са страхотни. Не съм виждала подобен цвят от другите марки, толкова ми се стори интересен и отличаващ се.
Разкошен цвят,имам подобен на Катрис
Виж целия пост
# 394




Виж целия пост
# 395
+1
Виж целия пост
# 396
Много е хубаво балсамчето за приспиване  Heart Eyes винаги имам една кутийка в нощното шкафче

Откъде го купувате, колко струва и на какво ухае?  Thinking
Моето е от Zoya, магазинчето за био храни и козметика. Това конкретно ухае главно на лавандула.
Виж целия пост
# 397
Жаки, а какво прави това чудо? Къде се маже, какво се прави?
Виж целия пост
# 398
Току-що четох в сайта на Зоя как се действа с тези приспивни балсами: мажат се под носа, на устните, на слепоочията... Но Жаки ще каже за ефекта от тях; дали ароматът им е силен?
Виж целия пост
# 399
densi, ако искаш просто отпускаща ароматерапия преди сън, аз бих ти препоръчала спрея за възглавница, ето този:



Ухае нежно на лавандула и ароматизира разкошно без да накъртва. Обаче аз нямам грам проблеми със съня, така че не знам действа ли реално при безсъние  Laughing

Купих го като глезотия и за да се чувствам като в луксозен СПА хотел всяка вечер преди лягане. За тази цел е идеален.
Виж целия пост
# 400
Много е хубаво балсамчето за приспиване  Heart Eyes винаги имам една кутийка в нощното шкафче

И аз като Жаки съм много доволна,действа успокояващо и приспивно.Не оставам без него  Heart Eyes Flutter
Виж целия пост
# 401
Зарибихте ме и мен с този балсам за сън... това ли е?

Най-после се сдобих с това ...  Whistling

Скрит текст:

Господ здраве да ти дава Ибей!
Виж целия пост
# 402
Жаки, а какво прави това чудо? Къде се маже, какво се прави?
Успокоява преди сън. Но може да се ползва и по всяко време ако ти е приятно.
Може да се маже където искаш по тялото, лицето, устните. Аз си го мажа около носа и на китките за да го усещам хубаво преди заспиване.

Спрейчето, което Лу е показала също го имах и наистина е божествено  newsm76
Виж целия пост
# 403
Първото  розово My Pink

При мен тези мазилца и спрейове още преди години ги пробвах, но нямат ефект . Да ухаеха ми страхотно, спор няма но до там. Иначе по принцип си правя аромотерапия .
Виж целия пост
# 404
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия