ПАРИЖ 10

  • 57 719
  • 736
# 720
Аз гледам,че и за септ.вече продават! Simple Smile
Купувай тогава!  Laughing
Виж целия пост
# 721
Ами не знам в кой час къде ще бъда,не мога така да купа,и после примерно 6 ч.да съм някъде другаде и да се набутам с 30 евра! Simple Smile Пък и нямам карта! Simple Smile
Виж целия пост
# 722
Ами не знам в кой час къде ще бъда,не мога така да купа,и после примерно 6 ч.да съм някъде другаде и да се набутам с 30 евра! Simple Smile Пък и нямам карта! Simple Smile
Планирай си я първа за деня и ще знаеш къде щи си после.  Laughing
Вероятно на място ще се откажете да чакате, защото наистина опашките понякога са ... умопомрачителни.  Embarassed
Виж целия пост
# 723
Ами ще чакаме,ние можем! Simple Smile А пък уж от самата ТА да ни качат,така пише по програма! Simple Smile
Виж целия пост
# 724
Ами ще чакаме,ние можем! Simple Smile А пък уж от самата ТА да ни качат,така пише по програма! Simple Smile

Вие с организирана екскурзия ли ще сте?Ако е така - обикновено се плаща предварително и е тяхна грижа да ви осигурят билети, поне при нас беше така Grinning
Виж целия пост
# 725
Ами ще чакаме,ние можем! Simple Smile А пък уж от самата ТА да ни качат,така пише по програма! Simple Smile
Виж дали не пише, че ще ви я покажат само.  Mr. Green
Чела съм отзиви, че ги завеждат до там и ги оставят няколко часа и това е.   newsm78
Виж целия пост
# 726
Ами да орг.не сме плащали предварително!Ами фирмата е добра и мисля че няма да се изложат,в краен случай ще чакаме! Simple Smile Поне ще бъдем в Хотел Виктория,и предварителните планове се промениха! Simple Smile По близък хотел е до всичко! Simple Smile
Виж целия пост
# 727
На нас примерно ни казаха кои допълнителни екскурзии и мероприятия могат да ни предложат и предварително платихме за всичко,което искахме,като отивахме пред обекта ни раздадоха билетите и не сме чакали никъде  Simple Smile
Виж целия пост
# 728
Ами и ние с една др.фирма така,на др. екскурзии ама тази ще видим сега,аве уж така ще бъде ама............докато не видя не говоря! Simple Smile Дано да е така! Simple Smile
Виж целия пост
# 729
Моите родители бяха в Париж за 6 дни организирано и им купих билети за Айфеловата кула за свободния по програма ден и то първия възможен час-бях супер доволна от себе си и радостна за тях, че няма да чакат. При пристигането им в Париж обаче, им казали, че предвидената програма се променя и съвсем други са им своодните дни, а точно обявения свободен е станал екскурзия по Лоара, която вече бяха платили. Добре, че едни хора не се били записали и им купили билетите. Много се ядосах, но какво да се прави като си зависим от други хора. Аз за това не си го причинявам това.
Виж целия пост
# 730
Ами да не можеш да си правиш никакви планове,без кръчмаря защото на път всичко може да стане!Е като за Истанбул,уж да посетим Виаланд,но имаше промяна на плана и го оставихме за някои др.път!затова не обичам да си правя планове никакви! Simple Smile Просто Българина не е свикнал да чака и затова така. Simple Smile Ще чакаме с Китайците и Японците! Simple Smile
Виж целия пост
# 731
А ако трябва да чакаш 6-7 часа примерно?
Виж целия пост
# 732
Досега не съм чул, някой да е чакал 7 часа. 2-3 може, ама 6-7 абсурд. Освен това, винаги остава варианта по стълбите, където се чака 20-30 минути максимум. Понякога просто няма какво да се направи, когато се промени програмата от такава фирма. Винаги има варианта, човек да си организира всичко сам (лично за мен единствения, ама това е професионално изкривяване след 5 години работа като екскурзовод) и да си е сам отговорен за допуснати грешки и промени. Между другото изобщо не е сложно да си организира човек сам всичко, особено с този форум.
Виж целия пост
# 733
Да и аз организирам всичко абсолютно сама.
Виж целия пост
# 734
Досега не съм чул, някой да е чакал 7 часа. 2-3 може, ама 6-7 абсурд. Освен това, винаги остава варианта по стълбите, където се чака 20-30 минути максимум.


Чакайте,чакайте какво е това със стълбите,моля ви се обяснете ми,че нещо не разбрах.Благодаря ви Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия