ПАРИЖ 10

  • 57 719
  • 736
# 735
Досега не съм чул, някой да е чакал 7 часа. 2-3 може, ама 6-7 абсурд. Освен това, винаги остава варианта по стълбите, където се чака 20-30 минути максимум.


Чакайте,чакайте какво е това със стълбите,моля ви се обяснете ми,че нещо не разбрах.Благодаря ви Simple Smile
Понеже още не съм готова с новата тема, отговарям на въпроса кратко: Освен с асансьор, до второ ниво на Айфеловата кула, може да се качите и пеша.
Хората, които чакат за там са по-малко и цената е по-ниска.

Сега моля да не пишете много, че да смогна с темата.  Embarassed
Виж целия пост
# 736
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия