Още веднъж извинявай, целувки на Емито и Ивет

П.П. Агнес, много скъп тоя секси аксесоар

Аз няма да купувам така или иначе, че има вероятност да не пасне размера
ако ми го дават







стискай зъби, ще мине и това. И Елин ревеше вечер от 18:00 до 21:00ч , а аз полудявах , ако баща му закъснеешевечер от работа и го няма по това време. Спря след 3тия месец. Ако Ивет не повръща в слинга сигурно ще ти е удобно, но Елин в момента в който го сложех в слинга и повръщаше.
със всички първите месеци е така. И според мен плаче от прекалено много нови неща и емоции. И Камелия се скъсваше да реве. Мина и когато започна да опознава света. Някъде след 3 месец. Напрегнато ти е защото не се наспиваш, постоянно с децата, но ще видиш след месец вече ще си супер. Просто трябва да свикнеш да си организираш нещата, не с едно а с две деца. Според мен разлика няма дали ще са породени или с по-голяма разлика. При моите деца разликата е 4 години и мога да ти кажа че Мартин беше по-изискващ отколкото е в момента Камелия. Постоянно беше, няма да ходиш да я приспиваш искам да си играем или тъкмо е почти заспала и започва мамо гладен съм. Наистина си вземи слинг, обръщай внимане на Еми повече. В момента тя има повече нужда, отколкото бебето. На него му трябва да е нахранено и преобуто. Аз слагах Камелия да спи в шезлонга, на кухненският плот под абсорбатора. Само така спеше тази маймуна. Като се събуди само свалям шезлонга на пода и започваме да правим сладкиши с Марти.
)) повечето пъти Марти е набит
))))



Препоръчани теми