Re: Юлски бебета 2013 - тема 30

  • 56 174
  • 725
# 420
Влизам да се извиня за снощния ми изблик. Жалинка, лично към теб, съжалявам, че така си излях нещата вместо да те успокоя. Бях на 2 чаши вино, ММ точно пак ми обясняваше как щеше да е хубаво да сме имали още едно бебче сега и като прочетох това, просто не издържах. Явно целия проблем е в мен и в страха ми, че няма да се справя, но наистина обещах да си помисля по въпроса...
Още веднъж извинявай, целувки на Емито и Ивет  Hug

П.П. Агнес, много скъп тоя секси аксесоар  #Crazy Joy
Виж целия пост
# 421
Пуснат е на дневна сделка и ще го намалят сигурно с 30тина процента  Joy Аз няма да купувам така или иначе, че има вероятност да не пасне размера  Mr. Green

Не знам какво е да се гледат деца с година разлика, но знам какво е да се гледат деца с 3г разлика. Също не е лесно, но за месец два нещата си влизат в релсите и майката става Шива. Оправяш се искаш или не, можеш или не можеш. Нямаш голям избор  Mr. Green Забавно е. Само дето от цялата работа не можах да се насладя на новородено бебе, та след 10-20-30г като му дойде времето ще трябва да гушкам ново новородено  Whistling ако ми го дават  Rolling Eyes или ако си родя...евентуално...може би...някога... от любовника  Crazy
Виж целия пост
# 422
Хвърлям по едно око,но в момента наистина се занимавам с хиляда неща.
Жалинке,искаш ли да ти дам слинг?Не го ползваме от много време,само си седи така и без туй.С халки е,изключително лесен за употреба,на фирмата Maya Wrap

Виж целия пост
# 423
Нямаше ме известно време в ефира, само хвърлях едно око на ФБ...
Пропуснах историята със свекървата, но вероятно не съм загубила много. Всякакви такива истории ме потрисат. Тази на Мисти ми стига (и то на нейната крехка възраст), но пък завърши забавно, а....   rotfImao rotfImao

От моята майка също щеше да излезе свекърва за чудо и приказ. Съвети от нея не искам, тя разбира се не само ги дава в изобилие, повтаря като латерна, а и се възмущава, че не ги прилагам в действие тутакси. Когато й споменах за първи път за свръхзвуковите писъци, тя вдигна рамене и заяви, а, не знам, моето дете не е пищяло... Същият коментар пусна и на тема тръшкане. На мен обаче толкова малко ми пука. Научила съм се да я игнорирам. Вероятно е станало още преди да навърша 2 години...

Джинке, не съм и подозирала, че си завършила колеж в Кипър! Аз си представях, че по Франция си се мотала, а ти си била в рая! Страшен кеф! Отживяла си си... Трябва да разкажеш по-подробно някой ден, като... не смея да кажа кога Simple Smile

Весето скоро няма да се появи, но съм сигурна, че са добре. Дано мъжът й бързо да се оправи и да си намери работа тук. Вярно е, че само с любов не се живее, но и не вярвам в любовта от разстояние. А съм убедена, че детето има нужда от баща си, а не от парите му. Синът на царя е истински нещастен в сравнение със сина на дърваря...

(Тук е моментът да кажа, че след предлог - с,по,в,на - членът е непълен!)

Жалинка, много ти е трудно, сигурна съм. Дано скоро да се уталожат нещата. А ревовете вечер са за всички деца, кое по-гръмогласно, кое по-скромно....
Виж целия пост
# 424
Здравейте ,
Руми, благодаря ти,че питаш за нас с Дари. Тя в момента пътува за София, изкарали са добре , всичко наред . Има снимки във фб , малки сладурчета са всички . В неделя сме на прегед за ушите , да видим дали ще има резултат от терапията и т.н. .
Жалинка, прегръщам те силно . Трудно е, наистина е така . Опитай да се успокоиш . Знаеш ли, страшно много новородени бебета плачат в този период на деня, майката си мисли,че няма мляко и започва омагьосан кръг от притеснения, добавка, неспокойство и т.н. Преминава, период е, докато се напаснете с кърменето . Мисля,че ти бях давала линк към групата във фб " За дългото кърмене " , ако ли не , потърсия , така се казва. Има майки, има консултанти по кърмене, има взаимопощ. Ако прецениш - питай и там . Аз също съм за слинг, и преди съм ти го споделяла. Може би не е гладна Ивето, ами иска да се гушка. Слингът е идеален помощник .
Роси,  Hug
До скоро, момичета !
Виж целия пост
# 425
Хайде и аз да дам "компетентно" мнение по въпроса с Ивет: Жалина, според мен пък малко вероятно да е глад, така както го описваш. Поддържам версията на Дейзи. А идеята на Мъхчето за слинг е повече от чудесна  Peace

Руми88, ТМ намери ли работа?

Лили, непременно пиши след прегледа в неделя. Ех, довечера колко много ще има да разказва Дари Simple Smile

Оушън, ти с каква разлика искаш да са децата ви? Младичка си ти, имаш време. Но пък ако можеш и едно след друго да ги отгледаш и ТМ като помага, защо не?! Май баби нямахте наблизо..

Бемол, свежа както винаги!

 
Виж целия пост
# 426
Бени мерси, че попита. В сряда започна, но май няма да е тази.Нещо хич не му допада. Другата седмица е на интервю за работа която повече ще му хареса. Надявам се да станат нещата.

Лили и аз да кажа, задължително мини да споделиш след прегледа. Всички я мислим. Радвам се, че е изкарала добре.
Виж целия пост
# 427
Руми, дано да станат нещата. Стискам палци! Praynig
Бемоли, Францията беше на по-късен етап. Ама вЕрно си отживях, яд ме е само, че не мога да предложа на децата си това, което съм имала аз.
С Близначето не сме сърдити. Хората, които се обичат се карат.
Днес си взех отпуск, познайте защо- да чистя. Излъсках всичко, напазарувах, с Маринди взехме бурканчетата от детската кухня, направих бутерки, крем и след малко отивам да взимам и карам Бранка към Герена.
Не знам кое е по-добре, породени или с по-голяма разлика, всичко е въпрос на човек и организация. Аз съм доволна от разликата на моите деца. Виж, близнаците са за завиждане.
Весе, посрещна ли го?
Виж целия пост
# 428
И ми вика една такава жална "как можеш да му се караш, не виждаш ли, че той е малък и не разбира"
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 429
Жалина,  Hug стискай зъби, ще мине и това. И Елин ревеше вечер от 18:00 до 21:00ч , а аз полудявах , ако баща му закъснеешевечер от работа  и го няма по това време. Спря след 3тия месец. Ако Ивет не повръща в слинга сигурно ще ти е удобно, но Елин в момента в който го сложех в слинга и повръщаше.
Още малко и ще мине и този период и представи си какво прекрасно лято ви очаква.

Завиждам на всички, които успяват да се организират, да сготвят , да изчистят и да гледат две деца. А някои и сладки правят. 

Елин се научи да излиза сам от кошарата и много се кефи на новото си акробатично постижение.  Laughing
Виж целия пост
# 430
Жалинка, дишай Simple Smile със всички първите месеци е така. И според мен плаче от прекалено много нови неща и емоции. И Камелия се скъсваше да реве. Мина и когато започна да опознава света. Някъде след 3 месец. Напрегнато ти е защото не се наспиваш, постоянно с децата, но ще видиш след месец вече ще си супер. Просто трябва да свикнеш да си организираш нещата, не с едно а с две деца. Според мен разлика няма дали ще са породени или с по-голяма разлика. При моите деца разликата е 4 години и мога да ти кажа че Мартин беше по-изискващ отколкото е в момента Камелия. Постоянно беше, няма да ходиш да я приспиваш искам да си играем или тъкмо е почти заспала и започва мамо гладен съм.  Наистина си вземи слинг, обръщай внимане на Еми повече. В момента тя има повече нужда, отколкото бебето. На него му трябва да е нахранено и преобуто. Аз слагах Камелия да спи в шезлонга, на кухненският плот под абсорбатора. Само така спеше тази маймуна. Като се събуди само свалям шезлонга на пода и започваме да правим сладкиши с Марти.
Мише, не се стресирай толкова. Знаеш ли колко е хубаво да имаш 2 деца. На моменти ми се пръска сърцето от обич. А пък колко е забавно когато се сбият Simple Smile)) повечето пъти Марти е набит Simple Smile))))
Джине, Джине... и аз искам разкази.
Виж целия пост
# 431
И аз потвърждавам ,че е прекрасно с две деца  Зорът ,сея да твърдя ,че мина Оттук насетне ще става все по -леко и по-приятно отглеждането.Нали ,Весе  Hug
И у нас малкото бие голямото.Но той от радост по-скоро го гушка,стиска и т.н.
Ние прехвърлихме апартамента вчера .Голям зор и мнгоо пари.2000 лв било прехвърлянето с всички такси и таксички Shocked Корем ме заболя. Tired
От понеделник ще почва ММ.Стените били криви 4,5 хил. лв. гипсокартон трябвало да се сложи.Лошо ми става от сега.
Виж целия пост
# 432
Роси и Ади излиза от кошарата си от доста време.Още от ноември започна,а от около месец влиза сама.Има едно столче до кошарата,стъпва на него,прехвърля краче и се наема с ръчички.Вечер като я изкъпе баща й,аз я обличам,тя си гушва мечето и влиза в кошарата.Имам чувството,че го прави за да ме облекчи,да не я вдигам  Heart Eyes

Леле тук съвсем замря.

Пине,айде мини поне кажи защо не пишеш вече!Обидихме ли те нещо....безинтересни ли сме ти нещо..??
Виж целия пост
# 433
Не съм спирала да пиша, на предната страница има мой пост.
За варненки от Фейсбук, които търсиха препарата за фурна от Лидъл да кажа, че все още го няма. Вчера случайно се озовахме в Лидъл във Възраждане и гледах. В другите Лидъли не съм ходила.
Виж целия пост
# 434
Пине,това ти един пост от много време насам.Освен ,че наминаваш все по-рядко,ставаш и доста пестелива на думи.Не,че си длъжна да даваш обяснение,но ми се щеше да знам причината и ако аз съм част от нея,да се извиня.

Офф,да се събудиш сутрин и да няма вода да се измиеш-безценно #Cussing out

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия