За мъжката и женската работа сме говорили тук.Не мисля,че някоя е на мнение,че съществуват такива разделения.Естествено,че всичко вкъщи се върши и от двамата.Аз готвя след обяд,когато мм е на работа,а детето е на ясла.Събота и неделя,гледам я свърша докато спи обедния си сън.Понякога готвя в доста късния след обяд,за да е топло яденето.Днес вечерята беше пържен свински дроб и пържени картофи.Правих ги чак след като се прибра мм.Той гледа детето,докато приготвя вечерята.Но и да си легне за малко на дивана,няма да се разсърдя,като знам какво и как работи ...
Гери,аз съм пропуснала,че сте се събрали с тм.Няма ли промяна след раздялата ви?
Роси,а ти кога всъщност се раздели с П.?Стана ми любопитно,понеже скоро сподели за това,пък вече си успяла да му намериш и замесник.В това няма нищо лошо,разбира се,дане не ме разбереш погрешно.Даже,напротив!Радвам се,че сега си щастлива и спокойна!Желая ти да си и ценена и обичана!!
И минава по две кутии на ден, а с две бронхопневмонии... Просто надали ще срещна толкова немарлив по отношения на здравето си
Тони и до днес ,като се разбуди го гушвам ,завивам ,сядам на компа и така спи.Държа го 15 мин. и той се унася.Ужасно е ,знам ,но ще мине.Уверявам те ,че с края на кърменето нещата ще се променят кат с магическа пръчица.Но кога ще дойде тоя край
Суче и заспива .И след час започва да се буди пак и пак .Но аз си спя и не ми пука ,да си суче ако иска.Моят сън е по-важен от неговото будене.Справя се сам.- обръща ме,бърка под пижамата ,суче и после се обръща и заспива
Опитай с нея и даже му сложи на пръста, сложи си и на твоя, за да не я свързва първоначално с четката за зъби. Като я опита и му хареса, вече я сложи на четката и опитайте пак. Ако и това не става, може би просто сега не е подходящ момент за него, но не спирай да си миеш зъбите пред него, те всичко учат от примера на възрастните. Също, понеже момченцата се идентифицират с татковците, може би, ако татко им му покаже как да си ги мие, ще има по-голям ефект.