Re: Юлски бебета 2013 - тема 30

  • 56 174
  • 725
# 555
Ицо сам си мие зъбите от доста време вече. 2 пъти вечер влизахме и тримата за да види как става и се научи бързо. С паста на Бочко сме, но мисля да му взема някаква друга по-хубава.
Виж с гърнето вече на никъде не вървим. Преди поне ходеше по голяма нужда на него, сега как го сложа почва невероятен рев и нищо не върши. Как ще го отучвам от памперс незнам просто.

Подаръче много ти е хубав аватара. Мога ли да те помоля да ми спретнеш нещо и на мен, ако имаш време разбирасе.
Виж целия пост
# 556
Боба ми стоя накиснат цяло денонощие. Проблема беше котлона който се самоизключва. Аз все правих нещо и не разбирах кога се е изключил. Тоя боб така и не го видях да ври. А запръжка е силно казано. Обичам манджи с по-гъст сос и затова запържвам само малко брашно и червен пипер. А иначе аз даже се стремя да ям по калорични манджи. Яденето не ми е любимо занимание и предпочитам набързо да "заредя" с достатъчно количество енергия.
Танче, за спането. Аз не помня ти защо се отказа Алекс да спи навън в количката. Така спеше към 40 мин. И отказа ли се да я учиш на биба, макар че на нея зъбките май й избиха всичките и бибата няма много да помогне.
Виж целия пост
# 557
Не знам как в рамките на един месец го опозна, че слуша и чува, дано да е така. Но и хубаво се гаджосахте, но пък и заживяхте от раз на семейни начала?!  Thinking  На мен ми се вижда рисковано с малко дете да се доверя на чужд човек. Той си е съвсем чужд, реално. Ако си сама е съвсем друго, едно приключение, но детето да не го отнесе...

Аз не кисна боба. Ако е нова реколта, става мозък бездруго. Днес ще правя паста болонезе.
Виж целия пост
# 558
Аз питах,Роси.Дано ви се получат нещата!Макар и на мен като Пина да ми се струва твърде прибързано да заживеете заедно,само ти би могла да прецениш обаче.

Аз направих лучник и картофена яхния.Утре ще правя пълнени калмари.
Виж целия пост
# 559
Ох ,защо пък да е бързо  Blush Ако е любов ,ако просто знаеш ,че това е човект за теб...Не знам ,дано да се получат нещата при Роси .От сърце ти го желая  Hug
Аз нали съм от най-влюбчивите ,та те разбирам Blush
Боб така ми се яде ,ама само аз го ям .И Тони де.Другите не близват.Днес правих бакалва с някаква кексова плънкаКорите се делят на две ,по средата някакъв бъркоч сложих.Рецепта от нета.Кой знае какво ще стане  Laughing И едни бутер банички пека сега.Друго нямам сили да мисля.Уморена съм днес ,а и довечера ще работя.
Виж целия пост
# 560
Да, всички се чудят и маят. А ако искаш да опознаеш даден човек бързо, трябва да се научиш да разчиташ малките неща. Много мога да пиша по темата. Не съм на 20, нито на 25, ниго пък на 30. Живота доста ме еритал и съм се поочукала. Риск винаги има. Факт е, че и на двете ни ни е много по приятно с него. Не смятам да се обяснявам повече. Мислете ме за какваго искате
Виж целия пост
# 561
Зъбоникненето може да приключи и по-рано.
Дай боже, ама защо ли се съмнявам, че може да откара и до 2,5 с наште темпове. Но наистина съм се интересувала и след 2 годинка нещата се променят коренно към по-добро. Най-пресният пример ми е на сестра ми синът, който беше по-зле и от моето, будеше се през час, всяка нощ, моето поне до известно време е през час, после почва през два, сутринта последно ставах в 5 без нещо. Сега каза след втората година изведнъж почнал да спи по цяла нощ, освен ако не му е студено, тогава идвал директно при нея да се топли  Laughing Те с Виктория са еднакви в много отношения включително, че и той не иска да дъвче, но това още не му е минало.
Аз боба го варя в тенджерата под налягане, и не кисна само хвърлям 2 води, че сме с проблемни стомаси.
Пине какво стана с твоят гастрит? А с ММ нещата също станаха набързо, видяхме се сефте през юли, а през ноември заживяхме заедно официално, иначе той уж септември ми дойде на гости, не можах да го "изгоня" 2 седмици, така че не е гаранция. Те все пак не са женени.
Аз съм на диета, така че кюфтета на скара, на ММ ще му сложа картофи с копър и масло за гарнитура. Щото ми е толкова акъла и сготвих на детето червена леща, но вместо да направя и за ММ, късно се сетих.
Виж целия пост
# 562
E, какво толкова, че се е събрала с друг мъж? В този живот никаква гаранция няма, дори и след опознаването... Всеки човек е различен, затова светът е шарен.
Аз пък да ви кажа, че евала правя на Роси, че продължава да живее живота и да гледа напред. Решила е да рискува и е щастлива, това е най - важното! Пък нататък ще се покаже. Пък и живота е толкова кратък, че ...  Tired
Мисти, не знам как е при Вики, но Анджи има едва 6 зъбчета и едно е на път. А като ви слушам, че и кътници има на повечето деца... ..  ooooh! Много бавно и никнат, а пък си дъвче като пич... Спря пюрета, когато беше 10месеца и оттогава само дъвче...
Ах, за зъбите.. Уча я всеки ден и в повечето случай изяжда пастата (Астера - ягода) и дъвче четката  Crazy Силно казано, че си мие зъбите...  Tired
Виж целия пост
# 563
Мисти,имах предвид не конкретно твоето дете,а това,че при някои зъбките може да са избили и детето пак да си се буди.На моя приятелка сина й имаше всичките зъби в устата си и пак си се будеше до миналата година,когато беше на 3.От тогава не съм я питала как са нещата със съня.Може да са се оправили.Но идеята ми беше,че ето при него на лице бяха всичките зъбки,детето беше на повече от две и пак не спеше добре.Така,че аз лично не вярвам в това,че зъбите са виновни или пък възрастта.То ако бяха зъбите причината,всички щяха да се будят,но ето че има деца,които още от съвсем бебета си спят по цели нощи.

Роси,ти съвсем не си длъжна да се обясняваш на никого.Извинявай ако съм те обидила.Просто изразих своето мнение.Не те смятам нито за малка,нито за глупава. Peace Сама решаваш какво да правиш с живота си.Дано ви се получат нещата!!Желая ти го от сърце!
Виж целия пост
# 564
Мисти, какво да стане с гастрита, в момента нямам проблем. Тогава, по празниците, бързо ми мина. Имала съм много по- трагични ситуации. Обаче пролетта и есента са сезоните на обостряне и скоро можем да очакваме включване  Tired
Иначе съм романтична и аз и бих заживяла с някой даже след 2 дни  Simple Smile Даже може да се запознаем на сватбата, като по някои сериали  Joy  Всичко може, аз съм по авантюрите и приключенията. Но ако нямаш дете. С детето е друго нещо. Мисти, ти лесно си се доверила, явно, предвид че си била с дъщеря си, тогава трябва да е била и в деликатна възраст. Наистина има чужди мъже, които се държат по- добре с децата, от колкото родните им бащи, но не се знае, има рискове. Аз не бих и дано не ми се налага да поемам такива.
Виж целия пост
# 565
Вие друга работа освен да висите във форума нямате ли си?  Mr. Green Не мога да ви смогна. От снощи ви дочитам. Все едно пак сте бременни. Времето се стопли, пекна слънце, а вие вместо да търкате подметки, тракате по клавиатурата. Аз тези дни активно извеждам Ого на разходка (пеша) сутрин и следобед да вземем бати от градината и като сложа и постоянното чистене, подреждане и готвене и то денят приключим преждевременно. "Няма време!"
Вчера ходих на кино със Зар да гледаме Спондж Боб гъба на сухо. Не съм баш съвсем очарована, но той се забавлява. Гледала съм къде къде по добри анимации. Включително и Рапунцел по ми хареса на кино. Обаче се амбицирах веднъж месечно да го водя в четвъртък, че тогава билетите са най тънкаж и да сме си само двамата на кино.

Аз готвя винен кебап (може и да е безвинен кебап) и свинско с грах, нахут и картофи. Вчера разчиствах чекмеджето на хладилника и открих малко забравени находки като нахута и един кус кус. Та Ого днес закусва кус кус, а нахута беше накиснат цяла нощ да набъбне и сега се готви.
Боба понякога го накисвам, понякога го слагам директно да се вари. Като изключим последният ми опит да сваря боб (леко го опекох на котлона, много леко, колкото да не става изобщо за ядене  Mr. Green ) до сега не съм имала проблеми с гаден боб. Имам една умряла наденица във фризера дето все не свършва и като правя боб слагам вътре, че така поне я утиквам. Иначе никой не иска да я яде.
Виж целия пост
# 566
Аааа, тук в Младост времето е гадно.. Мрачно и студен вятър има, затова кисна във форума  Mr. Green...

Аз ще готвя руло стефани и индийскоооо, че свекъра е командирован  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 567
Аз тъчсркийнвам по тел-а докато Далия спи. Иначе гледам да сме навън.
Благодаря ви момичета за подкрепата. Имам нужда от нея. Никоя не ме е обидила. Давам си сметка че питате от притеснение да не сбъркам. Сестра ми единтвена ме подкрепи от близките ми и ми каза че ми има 100% довение.
Виж целия пост
# 568
Вие най-добре направихте, че не излизахте, аз като излязох та голяма файда, с детето на ръце стъпих накриво и сега жестоко ме боли кракът, онзи злополучният. Sick дано до утре размине, че вече ми идва в повече. ooooh!
Виж целия пост
# 569
Данче не е от кърмене, ние не се кърмим от около месец вече Simple Smile Ихуууууу Simple Smile
С нощното няма проблем (с изключение на пробуждания и проплаквания, но не им обръщаме внимание), само с обедното е проблема.
Роси, с количката няма как да се излезе всеки ден навън....тя беше болна до скоро, после времето беше гадно, няма как...нали знаеш че в Бургас е редовно с дъждове, мъгли и мнооооого вятър Sad А и трябва да свиква в кошара, нали на ясла ще ходи, да няма да спи в количката там.

Относно ситуацията на  Роси, честно казано евала че си хващаш живота в свои ръце и че предприемаш нещо, а не само като мен да се оплакваш и нищо да не правиш. Аз, примерно, никога не бих заживяла с мъж толкова бързо след като вече имам малката, преди да родя можеби да, но когато е намесено и дете за което отговарям аз, не бих го направила. Но пък като гледам от това ти решение засега само си спечелила, затова ти се кефя на куража, евала още веднъж!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия