Любимата ми песен на Рейнбоу
Аз съм напълно размазана...

Любимата ми песен на Рейнбоу
Аз съм напълно размазана...


. За първи път правя, да видим дали ще става за ядене. Тук много си я поръчват по заведенията, поразрових се из рецептите - испански и наши. Тук я водят Tarta de queso con fresas - чийзкейк с ягоди. В рецептите по испанските сайтове навсякъде присъства желатин, в тези, които четох на български - няма. Правих по испански тертип, та...
Страхотен финал,напълни ми се душичката
Ей такова шоу ми се гледа с гост звезди ,с рок ,омръзна ми от Бионсета
И журито ми е лигаво, особено Мария Илиева, имам чувството, че на тази жена и се уголеми устата от тоя Х-фактор да разтяга изкуствени усмивки...


)Препоръчани теми