Искам да кажа ... (23)_09.02-15.02

  • 90 274
  • 2 842
# 390
Джо Heart Eyes Любимата ми песен на Рейнбоу Heart Eyes Аз съм напълно размазана...
И детето се размаза!  newsm20  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap
Виж целия пост
# 391
На телефон я цъкам, страшна краста е. Веднъж направих 2048 и рекорд от 27 хиляди. Не мога и не мога да го подобря.  Banghead

Янтра, целта е да събираш съседните числа. 2 до 2 става 4, 4 и 4 (ако има до него) става 8, после 8 и 8  става 16, 16 и 16 - 32.
Може ли линк към тази игра?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=826120.msg30107455#msg30107455
Виж целия пост
# 392
Момичета, чакам "журито" да опита тортата и ще дам рецепта. Тази нощ я спретнах - по време на нощната смяна  Joy. За първи път правя, да видим дали ще става за ядене. Тук много си я поръчват по заведенията, поразрових се из рецептите - испански и наши. Тук я водят Tarta de queso con fresas - чийзкейк с ягоди. В рецептите по испанските сайтове навсякъде присъства желатин, в тези, които четох на български - няма. Правих по испански тертип, та...
Виж целия пост
# 393
То и аз докато стопля, но ги докарах като за първи път до 512. Ще я разцъкам, изглежда интересна.

Славин беше върхът.
Ония двечките може само да му се поклонят.
Виж целия пост
# 394
Колегите са луднали по тая игра. Аз още удържам фронта.

Яна, много си лоша с тая торта  Crazy
Виж целия пост
# 395
Колегите са луднали по тая игра. Аз още удържам фронта.


Колегите ми играят някаква игра с войници в мрежа. Предпочитам да си събирам жълтите квадратчета  Blush
Виж целия пост
# 396
Много се накефих на Славин и Джо  Grinning Страхотен финал,напълни ми се душичката  Heart Eyes Ей такова шоу ми се гледа с гост звезди ,с рок ,омръзна ми от Бионсета  Grinning
Виж целия пост
# 397
И аз хвърлям по едно око на Х-фактора. Славин пее, ама няма никакъв х-фактор според мен, грам артистизъм няма това момче, нито чар.
Мен не ме дразнят певците, ами напъват се, гОрките, какво да правят, всичките искат да спечелят. Мен ме дразнят ония кокошки водещите, пък и сите англоговорящи, еле Мария Игнатова, голяма мома-англичанка, чак ме досрамя от чужденците Joy JoyИ  журито ми е лигаво, особено Мария Илиева, имам чувството, че  на тази жена и се уголеми устата от тоя Х-фактор да разтяга  изкуствени усмивки...

Естел, щом изпробвам, веднага ще докладвам Joy

Шаги, ще ги сложа в скрит текст, да не додявам повече на останалия народ

Скрит текст:
Виж целия пост
# 398

Ако си успяла да направиш 1024 за първите 5 мин. в квадратче си от моя отбор.
Случайно стана, нямам и идея как го направих.
Виж целия пост
# 399
А колко мразя това обратно броене и изкуствения съспенс при обявяването на резултатите...Повече мразя само броенето от 1 до 12 на абитуриентите...
Виж целия пост
# 400
Благодаря за 2048   bouquet
Остава да разбера как се играе  Joy
За последно съм се зарибявала по игра зума (така ли се казваше  newsm78)
Кой ще си тръгне пръв тази вечер?
Невена, според мен.
Виж целия пост
# 401
Изненадаха ме. До последно си мислех, че Невена ще оставят трета, нищо че пее зверски.
Виж целия пост
# 402
Джой за кой филм говориш ?
Виж целия пост
# 403
Никога не съм предполагала, че за моя мъж ще има опашка. hahaha
Виж целия пост
# 404
Еее, Янтре, така е щото го хвалиш  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия