Искам да кажа ... (23)_09.02-15.02

  • 90 279
  • 2 842
# 375
Проклинам деня, в който започнах да играя 2048.
Това какво е?

Ето, но после не ме убивай

Скрит текст:
Разбрах, че се играе със стрелките. Целта каква е?
Виж целия пост
# 376
Ще ме уморите с тоя сняг и летни гуми!
Я варненки, ако кривнат малко към "пристанището", дали ще издаянят с летни гуми  Simple Smile
Никаква разлика между ветровитата и снежна зима между Шумен и софийския Студ. град не намерих на времето, че и сега.

Мишето вярно звездее. Чудех се какво ме дразни в нея.
Невена пееееее.
За Славин съм иначе.
Ще видим накрая как ще нагласят резултатите. Ще има драми със стотни и т.н мисля.

И венче, и диадема, го знам. Последните години, все по-често диадема използвам.
Виж целия пост
# 377
Ох, Катеееее  #Sniper

На телефон я цъкам, страшна краста е. Веднъж направих 2048 и рекорд от 27 хиляди. Не мога и не мога да го подобря.  Banghead

Янтра, целта е да събираш съседните числа. 2 до 2 става 4, 4 и 4 (ако има до него) става 8, после 8 и 8  става 16, 16 и 16 - 32.
Виж целия пост
# 378
Взех изпита с всички възможни точки.  Flutter Аз какви изпити при какви изпитващи съм вземала, тези решиха, че ще ми се опрат. Tired
Честито!

Аз довършвам филм, който ме накара дълбоко да се замисля.
Виж целия пост
# 379
Аз от първия опит стигнах над хиляда. Как го направих - не знам Simple Smile

Има ли някаква закономерност от къде изскачат новите двойки?
Виж целия пост
# 380
И да има, Янтра, не съм я открила. Също не мога да събирам квадратчета които не са съседни.
Виж целия пост
# 381
Естел - венче. От Бургас съм.
...
И аз съм за венче.
...

Ето, но после не ме убивай

Скрит текст:
Вече те убих.

Гледаме Славин.
Виж целия пост
# 382
Хм, и тия числа леко странно се движат, не мога винаги да преценя как ще се метнат като натисна клавиша.
Виж целия пост
# 383

Аз довършвам филм, който ме накара дълбоко да се замисля.
http://www.bulgarianhistory.org/%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D … %BE-%D0%BE%D0%B1/
Джой, специално за теб.

Виж целия пост
# 384
На телефон я цъкам, страшна краста е. Веднъж направих 2048 и рекорд от 27 хиляди. Не мога и не мога да го подобря.  Banghead

Янтра, целта е да събираш съседните числа. 2 до 2 става 4, 4 и 4 (ако има до него) става 8, после 8 и 8  става 16, 16 и 16 - 32.
Може ли линк към тази игра?
Видях една вкусотия в предишните страници. Ще чакам рецепта Simple Smile
Не обичам да ми е студено. А в този сезон...Не обичам да се обличам със сто неща. Искам пролет и слънце!
Св. Валентин май никога не съм празнувала. Не ме и влече. Такива 'нарочени' дни за празници...В които се очаква да се обясняваме в любов, да отидем някъде...не ми харесва.
От сега си казвам - и 8-ми март не обичам. Особено в работен ден.
Виж целия пост
# 385
Уникален дует! Размазаха ме!б
Виж целия пост
# 386
Янтра, закономерност няма. Има няколко трика:

1. Избери си три посоки и натискай стрелките само в тях. Аз играя с ляво, дясно и надолу. Ако се закучи тогава може и нагоре, но тогава обикновено ти изкарва 2 под най-голямата сума и те прецаква.
2. Опитай да държиш най-големите суми в ъглите.

Ако си успяла да направиш 1024 за първите 5 мин. в квадратче си от моя отбор.

Лиляна, успех.

Ние с майка ми като чеда израснали с математика постоянно си гоним рекордите.
От преди малко ->

Скрит текст:
Виж целия пост
# 387
Джо Heart Eyes Любимата ми песен на Рейнбоу Heart Eyes Аз съм напълно размазана...
Виж целия пост
# 388
Абсолютно!
Славин и Джо (подскачащ емотикон с помпони)
Виж целия пост
# 389
ММ за първи път пя по време на тв шоу.  Иначе все мърмори, че уж съм умен човек, а си губя времето с тъпотии. Аз не успях добре да ги чуя, защото малкото сто пъти ме попита, ако оцвети Шрек в розово, ще ми заприлича ли  на жена2
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия