,доволно хапнахме,пийнахме все рода и другари, за пара,по-малко от предвидената Благодаря за честитките
.Онна, ти ли чакаше отзиви за Лейзър Парк в България Мол?
. Бях подготвила мъжа ми за 1000
.Та: 7 деца и 12 възрастни-500 лв. Кетъринг и поръчки за възрастните и меню и 3 игри в лазерите,както и половин час в игралната зона.Доволни сме много, любезни,търпеливи,препоръчвам...
Алина,да ти е жив,здрав и късметлив Деян

Окситоцинът ускорява раждането,зачестява контракциите...сякаш това му беше действието. Сложили ми бяха една такава система на мен. Нямам неприятен спомен. Раждах с епидурална упойка, доволна работа
, ни хък, но мък.Много леко раждане и хубав спомен имам. Виж с кърменето беше голяма....борба, аз и бързо се отказах,де-има-няма месец.У нас се карат японски коли, джипове, да катерим баирите. Обичам си я моята много,избирах си я тамън преди да родя, с голям мерак. Подарък ми е за първото, ще я сменим ... за второто

Миднайт,честита ви новина
!Белла, честита ви кола. Да се возите тримцата блажено и безаварийно

Смятам да се оттегляме рано тая вечер,че много недоспиване и емоции посъбрахме тия дни, а и аз си отстъпих спалнята на моите хора, та имам да наваксвам.


са меко казано изненадани
ще ви покажа Сиси като я вземем