Искам да кажа ... (23)_09.02-15.02

  • 90 278
  • 2 842
# 2 820
Жармен, ето как да махнеш лентата

   bouquet  Аз съм с Адблок + била ся видях и ми излиза различно падащо меню.
Май не намирам от къде да я махна.

Аз понеже не успях да блокирам лентата по начина на Акаша, деактивирах АдБлок+ и инсталирах АдБлок.
Виж целия пост
# 2 821
Знам, знам Wink Hug

Всички ще станем айтяци с този форум, какво ли не се научихме да блокираме hahaha
Виж целия пост
# 2 822
Моето е Adblock Plus. Жармен, разцъкай ги опциите, все ще го намериш как става. Peace
Виж целия пост
# 2 823
Освен сайта да забраня или страницата Grinning
 И не ми дава на мозила да истралирам adblock  ,излизат ми в гугъл резултати само за адоб + , влязох аз да тегля на едно място то било за хрома.
 Да си стои лентата / моя личен комп. техник утре ще го питам Grinning - скоро не съм го тормозила /
Виж целия пост
# 2 824
Аз го инсталирах оттук
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-for-firefox/

От меню Add-Ons на Мозила не успях да го намеря.
Виж целия пост
# 2 825
Благодаря ,инсталирам го и него и да видим .
Гутово инсталирах .
Ура ! Вече си имам и двата Grinning
 
Виж целия пост
# 2 826
Сега ако някой ми каже как да я махна в Safari, цена няма да има.
Виж целия пост
# 2 827
Сега ако някой ми каже как да я махна в Safari, цена няма да има.

Не я махай, това е магията на ябълките, да са различни...
Виж целия пост
# 2 828
Сега ако някой ми каже как да я махна в Safari, цена няма да има.

Не я махай, това е магията на ябълките, да са различни...

🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎
Виж целия пост
# 2 829
Това сигурно е цял ред сърчица в различни цветове.  Wink

Пошегувах се де, не се дразни.
Виж целия пост
# 2 830
В интерес на истината на мен не ми пречи рекламата. Даже ми е по-добре с нея отколкото с онези шарении, които бяха от двете страни.
Виж целия пост
# 2 831
Ами аз да ви кажа ,че вече си имам и двете програми и цъкам цъкам ама жълтата лента си стои. Явно причината е моя начин на цъкане .
Не иска и това си е Grinning
То с десни или леви бутони ли не беше.Да  си стои .
 Те скоро може и други линии да мацнат - вертикални ,и по диагонал Grinning
От няколко дена и аз цъкам 2048 ,ама открих и на едно място и лесно ниво Grinning
То първо там само на средно си цъках и после като се вгледах ..
http://www.web2048.com/bg/  ,че и адско имало Grinning

 
Виж целия пост
# 2 832

Адското започва от 0,5  Mr. Green Това, което играем ние, т.е. което започва от 2 е средното ниво.
Виж целия пост
# 2 833
Аз успях да премахна розовата лента с рекламата, обаче сега пък има друго. Лентата с "От моите групи", "От всички групи", "Нови отговори", "Следени теми" става неподвижна, когато започна да движа страницата нагоре-надолу. И всички теми "минават" под нея  newsm78. Никой друг не се е оплакал, явно само при мен е така.
Виж целия пост
# 2 834
Това сигурно е цял ред сърчица в различни цветове.  Wink

Пошегувах се де, не се дразни.

Не, червени ябълчици.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия