Сладкарничка за книги - тема 32

  • 23 483
  • 724
# 150
Лотхен, честит рожден ден   bouquet
Точ, месеци броя  Confused
163 санта съм  4470
Нервички не ми останаха тези дни, налях си чаша чудесно, бяло, сухо вино от Крит  Heart Eyes
Виж целия пост
# 151
Ето ме и мен.  Wink

Отново хубава тема, благодаря, Кали. Приказна е.  bouquet

Честит Рожден Ден, Лотхен. Желая ти щастие и много обич.  bouquet



Върнах се от Варна.  Heart Eyes

Точ вече е писала, вчера имахме прекрасна първа среща. Тя ми донесе мъфини, така стопли душата ми, далеч от дома, от родния град и някой да мисли за теб, да го е грижа за теб. Трудно е да се опише. Усеща се. Да, Нели, права си, Малкият принц.  Heart Eyes
Ние почти не се познавахме, само от темата, а Точ подари такава радост на един напълно непознат за нея човек.
Няколко пъти се прегърнахме преди да се разделим. Времето беше мразовито, тъмно и студено, но там с мен беше тя, Малкият принц. Този момент няма да го забравя.
Точ, благодаря за цялата емоция, която ми подари.  Hug Heart Eyes
Аз бях доста  бъбрива, признавам си  Joy, а исках още и още да говорим. Следващия път. Wink

НелиHug, имах намерение да мина и през твоя град, но събота и неделя в прогнозата за времето няколко пъти повториха, че се очакват в Североизточна България виелици и снегонавявания. А то изобщо не беше така и съжалих, след Велико Търново нямаше никакъв сняг. Само през прохода Витиня, аз ти писах, имаше снежна буря. Но там почти винаги времето е лошо. Разбира се, че ще имаме още поводи за среща, лятото предстои.

През цялото време съм ви чела, не писах, защото бях през телефона, а толкова ми е трудно да пиша през него. Само на мен ли ми е трудно?  newsm78

Миж, много исках да дойда на срещата в неделя, но трябваше да се подготвям за път и всичко в последния момент.

Гане, дано всичко при вас е наред и да не се налага повече да обикаляте болниците.
Виж целия пост
# 152
ЧРД на Лотхен bouquet! Да си здрава, щастлива и обичана Hug!
Виж целия пост
# 153
Лотхен Честит Рожден Ден   bouquet Бъди много щастлива и усмешна  Hug

Идвам да се похваля с най-изненадващия подарък за 14-ти. Не го празнуваме този празник, но ММ днес реши да ме зарадва с билети за "Госпожа стихийно бедствие" на 11.03  Blush Толкова исках да отида и досега имаше 3 представления тук и все няма билети  ooooh! Точиии и аз ще се срещна с госпожатааа  Mr. Green
Виж целия пост
# 154
Брей, много водолейчета и тая тема, честит рожден ден Лотхен! Здрава, щастлива, обичана!  newsm59 Hug
Виж целия пост
# 155
Ох,наистина не успявам да ви чета!  ooooh!
А ми се иска....При вас намирам уют и спокойствие.
Напоследък съм в емоционална криза.  Confused
Скрит текст:
С ММ се караме постоянно
Само бебка ме усмихва.
И книги не чета напоследък -липсват ми ужасно'
Оплаках се!  Peace
Дано болните  да са оздравяли!
 Hug
P.s Лотхен-честит рожден ден!
Бъди щастлива! 🎉🎉🎉

Виж целия пост
# 156
Лотхен,честит рожден ден!Здраве,щастие и късмет!Да си безкрайно обичана и глезена жена и майка!
Нези,силно те прегръщам.Ще му трябва на ТМ да се научи,че вече тъчеш на няколко стана.
Бъбъл,и аз съм близначе.Но тази година няма да празнувам.И даже съм вече инструктирала който не знае да не ми честити рд.Иначе много си харесвам зодията.Да не кажа,че това е най-позитивната и мечтаеща зодия.Пишеше,че ако близнака спре да мечтае и мисли позитивно,то нещата са наистина много зле.
Миме,пийни си и една чашка от мен!Исках да те питам нещо личничко.
Скрит текст:
Доволна ли си от телефона си?Много съм навита на твоя модел и от известно време насам обмислям такава покупка.
Титина,ако не те задължават,не санирай.
Точ,имам съседка,която е много висока,мъжа й също.А като вляза с тях и ММ в асансьора,аз се губя.И да кажа нещо не ме чуват.Много са високо.
Освен това,като говоря с родители,които са доста над мен,всеки път се мъча да извися шия,белким разберат,че аз съм госпожата.Те протягат надолу,аз нагоре.
Виж целия пост
# 157
Нади, не само на теб ти е трудно. Аз на моя телефон нямам кирилица и като умирам да напиша отговор на нещо, а не мога, защото ... е неуважително така .... побърквам се  #Crazy

Лофче, прекрасна изненада от ТМ. Да разказваш после, много харесвам Стоянка Мутафова, може и аз да обмисля да ходим да гледаме с МП  Crazy

Нези, права е Слив. Говорете повече и му обясни ситуацията. Не знам за какво е всичко, но се надявам да се разреши  Hug

Слив, защо така няма да си празнуваш рд? Познавам много хора, които не го правят, но все се чудя каква би била причината да не го правя. Може би ако нещо ужасно се случи на датата ...
Ако е лично, не споделяй, няма проблем. А на коя дата си? Аз съм на 21 май  Hug Съгласна съм за мечтателността ... толкова съм мечтателна, че си мечтая как някой написва вместо мен курсовата работа, а аз си седяяя и си се занимавам с други работи ...  Mr. Green
Виж целия пост
# 158
Не мога да смогна да ви изчета ooooh!

Бях на зумба, чуствам се страшно заредена newsm68

Лотхен, да си жива и здрава и да сбъдваш мечтите си   bouquet

Кали и Ули, паднах от хилеж днес с вашите нюансови коментари Joy

Ох, толкова работи исках да кажа и май ще пропусна нещо ooooh!

Дев, милата, измъчила си се, но дано това да е всичко Praynig

Гани, да се оправя свеки Hug

Нелко, много спиш бе душицо, всяка следобед ли дремваш? Hug

Нези, ще мине, явно е някакъв период, сега за празника го изненадай и се гушнете и си простете Hug

Гигова, много хубава песничка, дай още  Grinning даже сестра ми попита какво слушам  Heart Eyes
...
Hug, видя ли, невероятен е, нали Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=3TOCJ-QFOdc
http://www.youtube.com/watch?v=JCdLcWsEXzU
http://www.youtube.com/watch?v=PGkR8FXq1aQ
Утре ще ти пусна още, на малки дози, че да не ти писва Wink Grinning

Нади и Точи, прекрасна среща сте имали, зарадвахте ме Hug

Миме, какво се ядосваш, я си пий бялото винце, наздраве и всичките ти проблеми да се махат надалеко Hug

Лофче, ММ ти е направил страхотен подарък Crazy Обичайте се и си изкарайте прекрасно първият валентински празник като семейство Hug

Вени, да се оправя сладкият лонгур Heart Eyes Hug

Миле, добре е детето, то така се кали с тези планински екскурзии, така че бързо ще се оправи Hug

Мижи Hug

Точи Hug

Слив Hug, оправяш ли се?

Бъбли Hug

Ох, сигурно пропускам някого, но да ме извини и да се почуства напрегръщан Hug
Виж целия пост
# 159
Честит рожден ден, мила Лотхен! Бъди здрава, обичана и винаги имай силно рамо до теб! Heart Eyes

 Аз късно се прибрах, сега всичко прочетох, но не мога да направя коментар на всичко. Простено да ми е.

 Обаче не мога да не споделя каква радост ми е приготвила и изпратила нашата Дев. Беше казала, че ще ми напише писмо, просто писмо, без нищо друго. И че всеки ден ще пише по нещо на листа и когато прецени, ще ми го прати. А какво писмо получих.  ooooh! То се иска душа, за да го напише човек така. А тя я има. Heart Eyes Цели четири страници голям формат на невероятно красиви листи. И какво съдържание...Бих го нарекла Ода за приятелството. Основно за това е писала, без да намесва ни най-малко темата. Но чрез мислите си и личните си разсъждения ме накара да се потопя в нейния личен свят, да я видя в друга светлина, отвътре. Силна жена е, мъдра и истинска. Исе, трогателно беше. Повярвах на всяка дума, треперех след като прочетох последния ред. Но не спази обещанието си, Дев, не получих само плик с писмо, а получих жълт кашон. Съдържанието - утре. Нямаше кога да снимам, върнах се преди час и половина от у-ще.
Наистина най-хубавото е невидимо за очите, то се вижда само със сърцето. Толкова ценни приятелства намерих тук.... Hug
Виж целия пост
# 160
Нези, прегръщам те и помни, че "И това ще мине"! Голяма мъдрост е това, даже на един пръстен я имам гравирана /като един същински цар Соломон съм и аз  Mr. Green /

Слив, няма да ти честитя РД тази година, досещам се защо  Hug
Въх, тези твои съседи да не са в стратосферата позиционирани?  Thinking
То и аз съм висока, ама проблеми с чуваемостта не съм установила между теб и мен  Hug
А моите дружки и от гимназията, и от Университета са все нисички  Heart Eyes Явно се привличаме с такива, и да ти кажа, чуваме си се отлично  Wink

Гиговче, зумба-хумба и така ...  Hug

Гледах едно мнооого сладурско филмче и ми е супер настроението  Grinning
Препоръчвам ви го! Точно за Св.Валентин е  Heart Eyes

http://www.imdb.com/title/tt1638002/

На всички много  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 161
Нези,  Hug
Гигова, те си вървяха неговите песнички, доста послушахме вчера като го пусна тук  Heart Eyes сега пак ще го пусна, благодаря  Hug

Ех, Нели, каква изненада ти е спретнала Дев, супер  Heart Eyes Hug

Миж, записвам си филмчето  Heart Eyes
Виж целия пост
# 162
Нели, няма по-хубаво от това, което си написала в поста си. Разказ за чудесни приятелски отношения ... мечта ми е ... от много време. Радвам се с теб  Hug Заслужаваш.
Браво на Дев   bouquet

ГиговчеHug

Мижи, права си ... всичко минава и заминава, за всяко нещо има решение ...  Hug
Виж целия пост
# 163
Нелко, много хубав, приятелски жест от страна на Дев, разкошен човек е, макар да не я познавам лично, но имах възможността веднъж да се опитам да я зарадвам с подаръче в една игра...Някак си знаех и чуствах със сърцето си, че е специална и се постарах да й го покажа...не знам защо, почуствах го и не съм сбъркала явно. Толкова мила и внимателна и така ме зарадва за РД тази година, просто нямам думи Heart Eyes - страхотен човек!!!

Миж, записах си филма, ох, толкова се изморих, но дано ми стигнат силите за хумбата Laughing

Това като в оня виц: Станала Пена, подредила, ошетала, изпратила децата на училище, наготвила, очистила, не се спряла цял ден, вечерта сложила масата, нахранила челядта, вдигнала, измила, подредила...и си легнала с чуство за изпълнен дълг...и оооо боже сепнала се и скочила...забравила да оправи мъжо си Laughing Joy hahaha

Сливче, ясно Thinking, сега разбирам защо м/у ММ и мен се губят комуникациите и понякога се чуствам като изгубена в превода, ми то не за друго, ами просто не ме чува човекът-той 195, а аз 164, та даже 163  Joy и краката му на спалнята винаги самички и студени Joy hahaha

Мери, сигурно сте слушали, той има много, но по-старите му са по-хубави Wink, поне за мен де, даже и някой от тях ги няма в нета, за съжаление, но ММ обеща да ми ги намери и ще ти ги пусна Wink
Виж целия пост
# 164
ЛОТХЕН,
да си жива и здрава!
Нека късметът да е винаги добър за теб,
само хубави емоции да имаш и милиони поводи за усмивка!
Честит Рожден Ден!

 nbirthday


Тичате, като че ли гоните Е.Л. Джеймс за автограф!  Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy
Миле, с нетърпение ще очаквам твоя отзив за "Покани ме да вляза".

Иначе бях чела някъде, че черната котка била талисман на телците. Тъй че Кали замисляй се?  
За първи път го чувам това, Уле  newsm78
Ама как котка за теУе не ми е ясно само.
За слона пО се връзва, но пак ми е странно.

Титина, изобщо не рискувайте с това саниране. Според мен си е жив таралеж в гащите.
Всичко, което на хартия се поема от държавата, после излиза през носа с лихвите.
За България, уви, това е горчивата истина.

Нади  Hug !
Не ти е само на теб трудно през телефона. А и самото участие в темата през телефон не е същото. Сякаш пиша дистанцирано, така се чувствам  Confused
А за срещичка в София да дойдеш следващия път  Wink

Нези, ГУШ!!!  Hug

Нелче, звучиш прекрасно! Браво на Дев, че ти е подарила частичка от себе си и те е накарала да се почувстваш така! Това е приятелство - чисто и красиво  Heart Eyes

Бях днес пак на открити уроци - по музика и по английски. После останах и за РС.
Много похвалиха моето момче и съм горда и щастлива. Страшно бързо запомнял беше заключението на учителите. Единствен от своя клас нямал проблем с десетиците по математика. По английски ме смая колко неща знае и взима дейно участие в клас. Като цяло класната ги похвали всички дечица. Моето притеснение беше основно, че изпуснахме две седмици, заради грипа, но учителката каза, че с Тони просто няма проблем да наваксва бързо  Heart Eyes

Отправям се днес рано-рано към леглото, че утре ще ставам в убийствения час 4:30  ooooh!
Пожелавам ви спокойна нощ  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия