Сладкарничка за книги - тема 32

  • 23 483
  • 724
# 135
 Wine Glass beer smile3510
Привет, в този вълнуващ ден рожден за мен. 
Не мога да ви изчета но днес ми е простено!
Това , горе трябва да представлява почерпка, малка, но от сърце:)
Хайде, а утре повече:)
Виж целия пост
# 136
Здравейте!   bouquet
Снощи си четох книгата до 2.30 ...  Blush И я прочетох ....  Blush И започнах нова ...  Blush (третата по ред от трилогията "Библиотеката на мъртвите" .. много ми харесва)  Heart Eyes
Миж, почвай я обезателно! Толкова бързо върви, а пък е много интересна. Супер готина книжка, сега съм на 17% от третата и се очертава също толкова хубава. Даже май реших да подаря трилогията на майката на МП, тя си пада по такива бързо вървящи трилърчета, рядко чете друго ...  newsm78 Заинтригува ме с новата книга на Глен  Crazy

Кали, сервирала си кафе в невероятна чашка, много ми харесва  Heart Eyes А за преразказа - нямам какво да кажа, духовит е определено  Mr. Green

Слив, радвам се, че си пооздравяла  Hug ТМ има и за друго да страда - ако някога леглото, в което легне е късо, да ти стърчат краката отвън е много гадно. Особено ако има и долна рамка - неудобнооооо, ама яко неудобно  ooooh!  Cry

Ули, голям смях с това ревю.  Joy Много харесвам подобен начин на писане, даже следя един блог, не е за книги, а за ... всичко общо взето - на Краситта. Чувала ли си я?  newsm78

Венка, я тогава го строявай Марти да прочете някоя и друга книжка ей така, докато е болен. Да видим дали няма да опита народния цяр, тъй като както разбирам, ако не е "Нещата, на които Не ни учат в училище", тинейджърите друго отказват да четат  ooooh!
Шегувам се, сигурна съм, че твоят син е много по-мислещ от .... другите ..  Rolling Eyes
Ама сериозно, тук още не сме обсъдили този феномен, какво мислите вие?  Mr. Green

Миж, съгласна напълно с изказването ти относно петък 13 и тъй наречените "предопределени за лоши" дни  Peace

Елинка, аз за себе си съм определила като фобия, неконтролируем страх, ужас и отврат към нещо. В случая - паяци и странни скупчвания на малки дупки. Както казах и преди, от много други неща ме е страх и ми е гадно и гнусно, но към тези двете не мога да се спра и като видя да треперя, да плача, да се чеша като крастава ... това предизвикват у мен  #Crazy Освен от паяци, ме е страх и от скакалци и богомолки, все едни такива с криви крака  Sick

Точенце, миличко и духовито съществително!  Hug Ще ме умориш от смях с твоите предложения към Слив ...   Joy Всяка котка, черна или не, ще е щастлива да й минеш път. Виж се каква малка мишчица си  Hug

Вени, това за бойлера ... болна тема!  Cry Rolling Eyes  Joy

Дев,  Hug Praynig

Нелка, какво прекрасно събуждане  Heart Eyes

Аз днес определено трябва да свърша малко работа, оставям Миж да ме настигне с Глен Купър  Laughing  Hug

Лотхен
, честит ти ден-рожден  Hug  newsm59
Виж целия пост
# 137
Лотхен, Честит рожден ден! Бъди жива, здрава и винаги усмихната! Весел празник!  Tada


Виж целия пост
# 138
Изпуснах ви, не мога да ви догоня! Тичате, като че ли гоните Е.Л. Джеймс за автограф!  Mr. Green


Лотхен, честит рожден ден! Желая ти здраве, щастие и много обич!



Слив, как е днес?

Вени, супер виц за бойлера, и ние сме с такъв, свикнах вече. Къпя се за норматив и всяко движение ми е премерено. Радвам се, че калпазанинът ти е добре и се подвизава щастлив у дома.

Елинка  Hug

Рейнче, останала си с погрешно впечатление за подаръците на срещата ни. Аз, разбира се, не мога да се понасям, защото го позволих. Подаръчето беше за Кали, но донесох и останалите дрешки, които бях закупила без специален получател (винаги се намира на кого да ги подаря) И момичетата, като ги видяха и ми метнаха едни пари (от Делия бяха всичките, цената им е една и съща още отварянето на сайта 16 лв), и после ми стана тъпо, че ми се прииска да им ги подаря, на всичките, ако може. Едни макове останаха без притежател. Ще те обдаря с тях следващия път.

Много интересни рецепти за джинджифил споделяте.

Точ, супер те е изненадала Нади!  Peace

Кали, уби ме с това ревю. Направо прехапах устна, не е истина!  Mr. Green

Деси, успях вчера от дома да ти видя ноктетата, много интересен цвят. Ето да се похваля и аз с моя кифленски нюанс, вчера как се омазах валентински - бледо розово, червено, бели, червени точки и сърца  Flutter Crazy Flutter Самата прелест!

Скрит текст:

А сантиметрите ми са 170. В коя категория ме слагате?  Flutter

Благодаря на всички за милите думи за моята покашляща щерка. Тя е на училище (лоша майка  Embarassed ) и няколко пъти през деня я питам как е и тя - суперррр! Пу, пу, само да оздравява! След малко ще я видя как е в действителност. Ако е добре, грабвам я и отиваме всяка на своите си танци. Сервира ми, че и облекло за фашинг (немски карнавал) трябвало да измисля. Кога ви казаха бре??? Ами понеделник ли бешеееее....  не помня!  Mr. Green

Няма да редактирам, че време няма, търсете грешките и ги подчертавайте.  Sunglasses
Виж целия пост
# 139
Миле, страхотно ми харесва твоя лак за Свети Валентин!  Heart Eyes

Лотхен, честит рожден ден! Да си жива и здрава, и много хубави книжки да четеш!  bouquet

Ули, интересно е това с талисманите и зодиите. Знаеш ли случайно на зодия лъв какъв е талисмана? Hug

Приятна вечер на всички! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 140
Благодаря ти, Пете  Embarassed Беше ми много забавно да си го измислям и правя вчера (в действителност е много нежно, но с тези луминесцентни лампи ми е малко трудно да снимам). Белите и червени точици ги използвах много по Коледа, сложени върху зелено стояха много празнично.

Аз започнах вчера "Покани ме да вляза", още съм на 45 страница, но ми харесва, не ми е мудно. Но и аз имам доста тренинг със скандинавците - от месец вече ги чета едно след друго, а и "Отминали времена"на Кейт Мортън преди това...
Виж целия пост
# 141
Лотхен, Честит рожден ден!  

Пете, прочетох за Лъва, че късмет му носят бижута с форма на слънчоглед, слънце и котка. ( и аз съм Лъв)
И аз съм към върлините 176 см.
Нели, благодаря че сподели за книжката Софийско жителство, прочетох я, много ми хареса.
Миж,  Hug Hug Hug, тук съм.
Свекърва ми има сериозни здравословни проблеми и обикаляме болниците с нея.
Приятна вечер!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 142
Миле, много ми хареса маникюрът ти. За фашинга нямате ли някой костюм от ноември да префасонираш? Пак поне имаш уикенда да твориш Simple Smile

Петенце, не знам Sad аз и за черната котка не знам колко е вярно, четох го някъде преди години и съм го запомнила, защото ми стана странно, че черна котка може да е талисман и защото майка ми е телец. Даже и за моята зодия нямам спомен какво е било дадено.
Иначе за лъв съм чела, че май звезда беше.

И не на последно място,
честит рожден ден, Лотхен! Пожелавам ти много здраве, на теб и цялото ти семейство и много щастливи емоции заедно!




Виж целия пост
# 143
Изпуснах ви, не мога да ви догоня! Тичате, като че ли гоните Е.Л. Джеймс за автограф!  Mr. Green
Надуши ни и сега ще се натискаш да изпреварваш  Naughty
Слагам те в категория сладуран Hug
А ноктИте ти са ммммм .... кифленскиии  Flutter Чудесни! И аз съм "пинкава" (на езика на моята ненагледна Heart Eyes)

Лотхен честит 22ри рожден ден  Hug  bouquet

Пете знам, че за моята зодия е стъклена жаба, а за зодията на ММ - порцеланов ангел Thinking За Стрелец - май беше скарабей  Thinking Ако се сетя сега и за Везничките какво беше  Rolling Eyes

Ганииии  ooooh! Колко см си  Shocked Няма да стоя до теб  Crossing Arms Hug Да се оправя свекито Peace
Виж целия пост
# 144
Ето малко за талисманите ... http://www.blitz.bg/news/article/243320
Аз съм близначе и трябва да нося ключ  bowuu
Виж целия пост
# 145
Гани ще стои до мен, Точ, споко  Mr. Green

Честит рожден ден, Лотхен! Да си жива и здрава   newsm59

Бъбли, едва ли ще мога да те настигна с Глен Купър. Не съм студентка все пак...  Tired
Ех, какво прекрасно време беше тогава - на ден-два по книга. Ама сега - няма  Cry
Виж целия пост
# 146
Ето малко за талисманите ... http://www.blitz.bg/news/article/243320
Аз съм близначе и трябва да нося ключ  bowuu
Ей Бъбълче златна си. Точно сърце беше за Везничките. Мама подари едно на Сваровски на сестра ми  Heart Eyes А аз естествено си имам малка зелена, стъклена жабка. Не се разделям с нея  Heart Eyes

Гани ще стои до мен, Точ, споко  Mr. Green
Виж целия пост
# 147
Мижик, страхотно време, нали? Да пишеш за глупости и да се чудиш как да си ги изсмукваш от пръстите. Просто превъзходно  ooooh!
Нищо чудно, че чета на ден-два по книга .... правя всичко друго, само не и да уча  Joy

Гани, дано всичко се оправи при вас  Praynig

Миле, супер лак Simple Smile И не си лоша майка, искаш детето да преуспее в живота, затуй го пращаш да се учи, че да сполучи.  bowuu

ТочHug
Виж целия пост
# 148
Лотхен, честит рожден ден! Здраве и късмет   bouquet

Не съм спала цяла нощ, да чета за прословутото саниране ( много ентусиазъм без да се познава законът, който се оказа пълен с пропуски). най-вероятно няма да подпишем, правихме ремонт на това жилище преди 2 години, не искам някой малоумник ( само щто ще им плати общината), да се изсе.е на изметеното.
Така съм яхнала метлата, че за да не го отнесе някой невиновен, ще спра да пиша.
Виж целия пост
# 149
И от мен честит рожден ден, Лотхен!
Бъди щастлива и обичана!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия