Сладкарничка за книги - тема 32

  • 23 483
  • 724
# 180




Много здраве, щастие и любов!!!  Hug
И аз си взех от солената торта  Mr. Green


Наричка, не зная какви са ти вътрешните терзания, но по-добре да направиш нещо и после да съжаляваш, отколкото да съжаляваш, че не си пробвала. Слушай сърцето си  Hug
Виж целия пост
# 181
Добро утро! Нека денят ви е пълен с усмивки и доброта!

Лохтен, честит рожден ден на патеричка! Да си жива и здрава, много обичана, щастлива и усмихната! Сбъдвай мечтите си и се радвай на живота!

Мери
, честит рожден ден, лъчезарно момиче! Нека животът сипе щастие по пътя ти, бъди уверена и смела, обичана и щастлива!

Нези, Нара,  няма да се предавате без бой.  Simple Smile Това на шега, но съм сигурна, че ако погледнете в себе си, ще откриете най-правилните решения.  Hug

Хубав ден на всички.
Виж целия пост
# 182
Добро утро  Hug

Честит Рожден Ден, Мери  bouquet Пожелавам ти много щастие, успехи, успешно дипломиране и една страхотна работа   Hug



Другарче Нарче, ще се съглася с Миж не изпускай момента  Hug
Виж целия пост
# 183
Мери, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве и успешни начинания!
Вземам соленичко, а винцето довечера Simple Smile

И аз съм на принципа на Миж. По-добре да направиш нещо и да съжаляваш, отколкото да се чудиш после, ами ако... Но в крайна сметка вътрешните усещания също са важни.

Ох, вкъщи е на вили и на могили. Вчера си правихме пикник на земята и уж пооправихме, но има какво да се желае още. Ще се захващам след малко.
Виж целия пост
# 184
Да попитам - какво мислите да подарявате /ако подарявате изобщо  Laughing/ на любимите си мъже за т.нар. Св.Валентин?  newsm78
Виж целия пост
# 185
Мижжжж,тази година аз -нищо.  Mr. Green
Нарче,това се казват емоции,а не като моите!  Изживей ги!  Hug
Виж целия пост
# 186
О, Мери, почерпих се и аз...
ЧРД и най-най-най-най-прекрасни пожелания за всичко (най-най- на 15-та степен)хубаво, топло и възхитително в живота!
Виж целия пост
# 187
Добро утроо  Flutter


Мериииии ,честит рожден ден   bouquet Бъди здрава,усмихната и всичко най-най прекрасно да ти се случва  Hug 

Днес ме домързя и пропуснах лекциитее сега си пия кафето и ви чета.
И мен са ме налегнали едни терзания като на Наричка  Laughing ама май и моите бързо ще секнат както винаги ... Моя не е римлянин ама пък е синеоккккк  Blush

Бъбълчеее,днес ще се опитам да стигна до пощата да ти върна книгата много я забавих но с тези лекции  ooooh!  Ще се реванширам обещавам !  Hug
Виж целия пост
# 188

МЕРИ,
Да си много обичана и щастлива!!!
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Нези, ранното ставане е работно. Инак не можеш ме накара да стана доброволно в такъв час, дето го няма на циферблата  ooooh!
Виж целия пост
# 189
То моята работа е страх лозе пази , но определено не съм в кондиция последно време , проблема при мен си идва от мен самата , в страха си да не ме наранят отново , така съм си влязла в черупката , че сама нямам излизане от това , и лошото е че започнаха всички близки да го забелязват и да говорят , което има обратен ефект , още по - навътре влизам .

Ули , и аз искам пикник , точно като твоя , довечера ще си купя китайски вкусотии, пилешко в сладко кисел , спагети , сядам си , наливам виното (  newsm78 ) и докато не изям и не изпия всичко не ставам  Joy  

Отивам да работя , тук прехвърча сняг , само за вкъщи си е , за книжка и чайче  Flutter
Виж целия пост
# 190
Добър ден!   bouquet

С малко закъснение, Лотхен, честит рожден ден!!
Жива и здрава да си!   bouquet   bouquet   bouquet
Още повече да те слушат и радват домашните!

Меррри   bouquet   bouquet   bouquet
Здраве, щастие, любов, успешно дипломиране, качествени тренировки, хубави филми и интересни книги!  Heart Eyes


Тази сутрин по всички не правила на работните дни, си навих алармата за 7 ч. и станах тогава. Преди това спах като пън, 7 часа.  bowuu  bowuu

Рейнче, аз много се кефя на черни котки и си ги нарочвам на късмет. Като се наложи да се върна се поглеждам в огледало за да може каръщината да се върне в него...
На петък 13 се радвам, нали съм вещица
Вещицата е хубав човек.
Тя е веща, знаеща, можеща жена. Тази, която познава природата, проявленията й и магията.
Днес масово не се има предвид това, но ние знаем истинското значение.  Wink

На мен всяка сутрин черно куче ми минава път.  Confused Голямо нещастие е ако мине на път за спалнята и влезе там преди мен.  ooooh!  ooooh! В най-добрия случай, само дърпам чорап от устата. В най-лошия - 10-т минути стоим на четири крака и двамата. Аз го лъжа да излезе из под леглото, той ме баламосва и стои там.  Outta Joint  Outta Joint

Рейнче .... Едни макове останаха без притежател. Ще те обдаря с тях следващия път.

Много моля без такива!!  Naughty  Naughty
Стига ми опрегръщане!!  Hug

На фестивала в НДК - “Хенд мейд фест “КОД:ЛЮБОВ” (12-14 февруари), ще има доста щандчета с книжни, таблетни и други облекла, освен любовните книги.. и виното.  Crazy  Crazy Ще мина да разгледам и мога без да искам да забърша нещо, ако е несърцато.

Талисман ми бил сърце.  Rolling Eyes  Rolling Eyes Аз ли бягам от него, той ли не ме дърпа..

Нарче, я кажи нещо повече за влюбването.. До вчера го чака, днес вече се влюби в него.. Губи ми се нещо.  Hug  Hug

Нези  Hug  Hug По-бързо да изговорите и оправите нещата.

Точ, среща по средата - става и към Пловдивско-Асеновградската среда, по път за Родопите, ако тръгнете към тях..  Heart Eyes Може и към Рилския манастир, ако решите да го посетите.  Flutter Само моля да е почивен ден!  Praynig

Мижжж, „Немезида” хареса ли ти? И знаеш ли дали се намира на хартия? Излиза, че я няма.

Мисля, че съм „празнувала” Валентинския ден два пъти.. Т.е. два пъти съм правила подарък. Първият път във втори клас, когато направих валентинка на Стефчо с изрязано сърце.  Flutter Стефчо само го харесвах, не бяхме гаджета. И втория път през 2002 г. с тогавашното ми гадже, на което купих някакво сърце с надпис „ I love you”. Три години по-късно, по това време февруарско, му купих тостер, от Метро Стара Загора. Не е било за валентинския ден, просто така се случи.
Виж целия пост
# 191

Мижжж, „Немезида” хареса ли ти? И знаеш ли дали се намира на хартия? Излиза, че я няма.

Да, беше ми харесала. Аз я имам, но ще я давам на приятелка, обещала съм й я ...
Ако искаш след това на теб?  Hug
Има я и в ел.вариант вече  Wink
Виж целия пост
# 192
Може, по- във времето.  Hug
До тогава план за прочит и книги, имам.  Blush

Благодаря ти!
Виж целия пост
# 193


Желая ти много здраве, енергия, усмивки и сбъднати усмивки!  Hug



Как сте, калпазанки?

Кали, работиш ли? Не се разсейваш, че натиснА грешното копче!  Mr. Green
Мно се радвам на твоя Тони Потър. Ама разбира се, че ще се хвалят от него. Той е толкова контактно, мило и разбрано дете. Много го харесвам!  Heart Eyes

Гани, дано свекърва ти пребори здравословните проблеми.

Нези, съжалявам, че имаш душевни разочарования. Те мъжете нали са от друга планена, понякога така неадекватно реагират на промените в семейството, на новите неща. И докато се напаснат и вчасират, вземат, че обидят и нагрубят една сурия хора по пътя си. Не знам какъв е лекът в този случай, може би в зависимост от пациента - мъдро игнориране, мило говорене с показване на разбиране и съчувствие, каране с цел събуждане ... Прегръщам те!  Hug Hug Hug

Ули, нямам уикенд време, мило. Ей сега в петък й бил карнавалът. Но пък взехме решение каква ще е - доброто и злото. И тя е доволна. Вчера след танците й купихме един клин черно и бяло, цялата ще е комбинация от тези два цвята. Дори направихме пробно обличане и тя много се хареса, аз също.
Разкажи повече за вашите пикници, звучи ми много интересно и различно.  Peace

Титина, и на мен ми е много неясно това саниране. Моите родители ходят на такива срещи в техния блок. Казала съм им да слушат и с десетте си уши, ако има нещо, да се консултират с нас, защото на практика големи нужди нямат - дограмата си смениха. Може би само тази изолация отвън  Thinking

Ловчер, супер изненада с тези билети!  Peace

Аз пък ще си празнувам рождения ден, Слив. Той с нищо не се различава от другите, това за мен е празник на живота и на мен в този хубав живот. И си заслужава всяка весела компания и усмивка  Heart Eyes

Нара, да стане най-доброто за теб. Но ти пък дай шанс на несполуките, иначе как ще се изненадаш приятно?  Wink Peace

Миж, аз ще подаря билетите за Лорда на половинката и на детето. От мен валентинките за винаги и за двамата, откакто сме тройка кебапчета у дома. Ще направя сутринта едни празнични палачинки, можем да излезем някъде заедно ...

Рейнче, развесели ме с кучето, пътят и чорапът. Това си е идеално заглавие за роман.  Mr. Green Hug Немезида я връщам началото на другата седмица в Столична библиотека. Ако някой я иска, може да направим стиковка по предаване, приемане, но ми се вижда малко сложно.

Тихо, че принц Точ спи!  baby_neutral
Виж целия пост
# 194
О, сега се загледах в “Хенд мейд фест “КОД:ЛЮБОВ”, че се открива днес  Hug
Дали пък да не мина след работа да видя за какво иде реч?  newsm78

"В дните от 12 до 14 февруари от 10:00 до 20:00 часа във фоайето ще намерят място различни творби, направени с любов, за подаряване с любов и най-важното - предизвикващи любов. Входът е свободен, а публиката ще може да избира сред уникални ръчно изработени бижута, накити и други подаръци, маркирани с кода на любовта."  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия