Добре дошли,НОЕМВРИйки 2015

  • 33 331
  • 694
# 315
Бизи, не знам какво да ти кажа, важното е, че е наред, довери се на лекарите, които казват, че всичко се развива добре. При мен продължава да има зацапване, постоянно, супер ми е притеснено, но няма как. Такива неща можело да се случват първите три месеца без никакъв проблем за бременността. Поне така се успокоявам. Замайването е от утрогестана, не от ношпато Wink
Виж целия пост
# 316
Бизи  Hug  След като 2ма лекари са ти казали , че всичко е ок , значи няма за какво да се притесняваш  Hug Лежи си и си почивай за твое успокоение  Hug  Съгласна съм с Естлар - замайването е от утрогестана  Peace  Аз съм го пила през устата, но знам, че някои лекари го предписват  вагинално  Laughing  А но-шпато е добре да си го пиеш, за да си спокойна и да се предотвратят контракции Simple Smile
Виж целия пост
# 317
Когато има зацапване може само да се пие, защото една от причините за зацапване може да е утрогестан поставен вагинално, нещо с шийката, която ставала чувствителна, дрън-дрън. В нейния случай по-добре да си изтърпи замайването и да си поспива, отколкото да се шашка с още зацапване Grinning
Виж целия пост
# 318
Благодаря за подкрепата, момичета. Втория лекар каза, че замайването е от нашпато и ако нямам болки няма смисъл да го пия. Аз нямам болки, но мисля да го пия оше ден-два. Утрогестана го пия през устата.
Мен ме притесни главно, че не се вижда ембрионът още ясно-вчера бях 6+1 и май трябваше да се види ...
Ще видя другата седмица как е положението.
Виж целия пост
# 319
Бизи-  надявам се, да не се тревожиш много и да си добре днес Hug Относно сърцето на мен доки ми каза в 6тата седмица ще видел при мен сърце, което ми се стори много рано, явно зависи от апаратурата..
Сенгун- добре дошла при нас. Прекрасно са се наредили нещата при теб. Ако не е нахално- заради какъв проблем сте правили инвитро?
Снощи бях при ендото, разгледа ми ЩЗ каза, че всичко излгеждало идеално, но ми написа ТСХ,  Фт3, Фт4 , ПКК и кр. захар та да видим кой ден на гладно ще се завлача към лабораторията. Днес не изтраях, ставаше ми лошо от глад направо  hahaha
Естлар- нали при теб зацапването е от шийката? Няма хич нищо страшно, не се тревожи Hug
Виж целия пост
# 320
Когато има зацапване може само да се пие, защото една от причините за зацапване може да е утрогестан поставен вагинално, нещо с шийката, която ставала чувствителна, дрън-дрън. В нейния случай по-добре да си изтърпи замайването и да си поспива, отколкото да се шашка с още зацапване Grinning

Аааа... това не го знаех. Само бях чувала, че е предписван вагинално, но не съм се интересувала по-подробно как и защо  Peace Laughing

Бизи зависи всичко от апаратурата  Hug  Кога другата седмица ще ходиш  Hug
Кремика Много се радам, че всичко е ок   Hug
Виж целия пост
# 321
Здравейте от мен! Да се запиша и аз в ноемврийската тема. След направен тест по-рано днес и при мен се появи втората черта. Това ми е втора бременност, имам момченце на 3,8 г. От Варна съм на 29г. Мисля да отида на преглед към края на месеца
Виж целия пост
# 322
Добре дошла, Ваня   bouquet  Лека и безпроблемна бременност   bouquet
Виж целия пост
# 323
Привет на новите ! Hug
За пола и гаденето- въпреки,че при мен имаше съвпадение предните два пъти (ще ви кажа по-натам тоя път има ли съвпадение) аз абсолютно не вярвам на бабини девитини- за мен всичко и разхубавяването/погрозняването и гаденето/негаденето е въпрос на хормони. Та дори и за формата на корема е голям мит. С двете ми бременности и различен пол деца корема ми изглеждаше по един и същи начин и с двете ми казваха,че съм по-хубава и двата пъти кожата ми сияеше и изглеждах по- млада. Много е лесно да се гадае само при два пола- ако бяха 5 щеше вече да е друго. Wink
Виж целия пост
# 324
Ваня, добре дошла!   bouquet

Току-що се връщам от преглед и съм много щастлива.. Видях си бебчето и как му тупка сърчицето. Терминът ми е 02.11 за сега, но другата седмица ще се каже по-точно.
 Какво друго беше - от Пловдив съм, на 21, първо детенце  Grinning
Виж целия пост
# 325
Нани честито сърчице  Two Hearts

Аз се чудя дали да де притесбявам, защото от ден на ден ми се гади все по-малко и по-малко  Shocked  Не, че се оплаквам де - това ми е мечтата /бременност без гадене / , но все пак  newsm78
Виж целия пост
# 326
Нани честито сърчице Simple Smile

Ваня добре дошла при нас  Grinning

Виж целия пост
# 327
Не се притеснявай. И мен ме успокояват през час, че е по-добре без гадене и че не е задължително.
Виж целия пост
# 328
Добре дошли на всички момичета с нови плюсчета   bouquet !

gundie ти имаш две дечица, но само едното си сложила лентичка ли или аз не виждам правилно  Hug

Нели не се тревожи, че не ти се гади не е задължително.

Честито за сърчицето Нани   bouquet ! Връщаш ме много години назад с твоите 21 г  Hug !
Виж целия пост
# 329
Нани- много се радвам за сърчицето Heart Eyes
Ваня- добре дошла.
Нели- не знам как ти е била първата бременност, но на мен нито веднъж не ми се пригади. Сега също, просто имам силно изразени предпочитания към храни и нежелание да ям други. Това е нормално. Аз лично бих се притеснила ако само ми се гади и повръщам прмерно..
Относно за пола и аз не вярвам на девитини. Имах всички белези, че ще е момче , но си беше момиче първото Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия