Добре дошли,НОЕМВРИйки 2015

  • 33 331
  • 694
# 330
Аз да попитам всички ли ще гледате пола предварително ?
Виж целия пост
# 331
Аз лично да.
Виж целия пост
# 332
кремика с 1та бременност не станах от леглото, едва ходих до тоалетната и много си "говорих" с тоалетната и мивката. Тогава беше топло и още повече ми се обостряше всичко. Сега като ми е по-хладно ми е по-добре Simple Smile
One аз на 100% ще искам да знам предварително Simple Smile Имам 1 приятелка, която до последно не искаше да знае Simple Smile Лично аз не бих издържала  Naughty
Виж целия пост
# 333
Ние няма да искаме  Simple Smile

Нели няма две еднакви бременности  Peace
Виж целия пост
# 334
Аз ще искам да разбера, няма да мога да стоя в неведение до края Laughing
Виж целия пост
# 335
Благодаря ви момичета за топлото посрещане!    bouquet
С първата бременност бях 10000000% сигурна, че ще е момче още от първия момент, в който разбрах, че съм бременна.  Сега ще оставя тази работа на док да каже, когато му дойде времето.
Иначе терминът ми излиза 18.11.
Надявам се тази бременност да е по-лека от предната, че тогава изкарах около 6-7 м. на легло заради дискови хернии.
Нямам никакво гадене, спи ми се повечко, вчера бях с главоболие и ми се хапва доста  Embarassed
Виж целия пост
# 336
И аз имам едно главоболие от време на време. Като засиля хапването на неща с антиоксиданти и вода обаче се успокоява Peace
Уанче- да искам да разбера пола, любопитна съм Heart Eyes
А вие които имате други дечица малки- пускате ли ги на градина? Сега в момента има някакви епидемии и моята си я прехвърляме , прехвърляме...Страх ме е да не ми домъкне някой грип или скарлатина
Виж целия пост
# 337
моето момче ходи почти 4 месеца на градина, докато миналата седмица не направи пневмония. Сега ще е вкъщи до към началото на април, но е много трудно защото и ние го подмятаме на свекъра и свекървата, но нямам как...
Виж целия пост
# 338
Честито сърчице Two Hearts Нани в коя седмица го видяха?

За пола ако се види и ми кажат искам да знам, с първата ми бременност не се виждаше до края но аз знаех още от 1вия момент че ще е момиче и така и стана. Сега имам същото усещане.

С първата ми бременност само леко ми се гадеше иначе нямах никакви други симптоми почти и беше безпроблемна за разлика от раждането Naughty. На всички пожелавам такава лека бременност Hug Сега много ми се хапва Wink и доста ми се спи.

Дъщеря ми ходи за 1 месец само 3 дни на градина. Лежахме в болница преди 2 седмици с ларинитен спазъм сле това искаха да ни изкарат с невярната диагноза пневмония заради пътеки но не им се получи. Сега си е в къщи няма кой друг да я гледа но е по-добре и се надявам да не ми донесе някое вирусче.
Виж целия пост
# 339
Присъединявам се към главоболието  ooooh! и при мен се появява, защото сигурно не мога да пия хапчета Cry ей така на пук
Виж целия пост
# 340
Здравейте мамиии , ходихме при док , всичко е точно добре се е захванало зародишчето , още е много малко след 3 седмици пак , иначе за сега всичко е ок . Изписа ми витамини Огестан + фолиева кисилина , за стриите ми каза Матернеа .. това беше всичко , на следващия преглед повече неща ще обсъждаме  Heart Eyes Embarassed
Виж целия пост
# 341
Katenstain, 6 г.с.  Simple Smile

За пола - още сега ми се иска да разбера Grinning
Виж целия пост
# 342
Katenstain, 6 г.с.  Simple Smile

За пола - още сега ми се иска да разбера Grinning


 Нещо не мога да ги схвана тези седмици. newsm78  в началото на 6 г.с. или ? Питам за да си запазя час за лекар тогава когато ще се види.  bouquet
Виж целия пост
# 343
Katenstain, 6 г.с.  Simple Smile

За пола - още сега ми се иска да разбера Grinning


 Нещо не мога да ги схвана тези седмици. newsm78  в началото на 6 г.с. или ? Питам за да си запазя час за лекар тогава когато ще се види.  bouquet

6с. и 4дни ми пише на снимката от ехографа, а аз като ги смятах уж трябваше да съм към 7 г.с.  Аз гледах максимално да изчакам с прегледа (трябваше да отида в началото на седмицата), за да не се разочаровам ако е рано и не видя нищо. В коя седмица си?   bouquet
Виж целия пост
# 344
Аз съм 6+2 г.с., което значи, че карам 7ма седмица,т.е. 2 дни са минали от 7ма. Но не знам в информациите за стойности, размери и т.н. какво визират с цифрите за седмиците.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия