Добре дошли,НОЕМВРИйки 2015

  • 33 331
  • 694
# 450
Момичета, днес бях на преглед и видяхме сърчицето толкова съм щастлива  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Въпреки, че доктора каза, че до 13 седмица има много голяма опасност от спонтанен аборт, но каза "ние ще мислим положително и на нас такива неща няма да ни се случват"  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Вика ме след месец на следващият преглед, и аз си викам леле какво ще правя един месец без преглед? Но какво да ми гледа по рано?
Една седмица имах жестока хрема и си мислех, че не ми е добре обаче като ми мина хремата и като започнах да усещам всякакви миризми и ми се гади страшно и то по цял ден. Почти нищо не мога да ям - всъщност като започна да ям не ми се гади, но като ми се гади как да ям.
Виж целия пост
# 451
Момичета, днес бях на преглед и видяхме сърчицето толкова съм щастлива  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Въпреки, че доктора каза, че до 13 седмица има много голяма опасност от спонтанен аборт, но каза "ние ще мислим положително и на нас такива неща няма да ни се случват"  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Вика ме след месец на следващият преглед, и аз си викам леле какво ще правя един месец без преглед? Но какво да ми гледа по рано?
Една седмица имах жестока хрема и си мислех, че не ми е добре обаче като ми мина хремата и като започнах да усещам всякакви миризми и ми се гади страшно и то по цял ден. Почти нищо не мога да ям - всъщност като започна да ям не ми се гади, но като ми се гади как да ям.

Честито  Two Hearts Лека и безпроблемна бременност.
Има ли някой с термин 17.11?
Виж целия пост
# 452
Викии честито сърчице  newsm51 Колко е голямо бебчето, ти видя ли сърцето?
Виж целия пост
# 453
Леле сладурки,  каквобсте направили  #Crazy Няма ме 3-4 часа и имах да чета 2 страници  #Crazy
Честито на новите момичета  Hug Лека и безпроблемна бременност  Hug
вики честито сърчице  Heart

И сега моят отчет - прегледът мина супер  Heart Eyes Точицата ни е 16 мм  Shocked  Доки се учуди, че е толкова голяма и разбира се ММ започна веднага да фантазира за близнаци /много се съмнявам, но нека да се радва /   hahaha Joy Нямаме пулсче, защото е раничко и на 30-ти пак на преглед , за да си видим сърчицето  Heart Eyes Пусна ми миктобиология, която в четв. трябва да е готова  Grinning

Шероифче  бях казала, че днеска ще ти дам данните за списъка - термин 11.11 , София, 26 год. , втора бременност Simple Smile
Виж целия пост
# 454
eee много се радвам за хубавите новини от прегледите  Hug
Храната при тази бременност и на мен ми е проблем. Днес до 12 на обяд бях яла 3 пъти....вечерях, след това си направих едно ядково мляко и сега все едно съм в 3-ти месец и се чудя какво още да ям..... От утре съм решила малко да се огранича, защото не се чувствам комфортно така.
Виж целия пост
# 455
Viki честито сърчице   Heart Eyes !

Нели супер, че всичко е наред !
Значи мен правилно са ми казали 31, аз където мислих, че тукашните са много бавни с жк.

И аз се ограничавам, но поне 3 пъти на ден хапвам .
Виж целия пост
# 456
gereme Видяхме как бие сърчицето да! Сега ембриончето прилича на запетайка и доктора много много приближи и го огледахме от всички страни! Доктора каза, че е голямо 9мм и че сега съм 6 гс +6 дни!Видяхме и плодния сак, който е много по голям от самото ембрионче, а то вътре се шири.
Момичета след един спонтанен аборт и една извънматочна бременност установено точно като трябваше да видим сърчицето ...... този път бележа голям успех дано да стигна до края!
Нели А. честита точица и безпроблемна бременност до края  Hug
Шероифче ето и моите данни - 5.11, гр. Варна, 33 год, трета бременност след две неуспешни
Виж целия пост
# 457
Добро утро, Ноемврйки!
Днес много бързо ми се избистри рогледа за добро утро пред ама толкова ярките две чпртички, че просто още не разбирам кааво се случва. Малко съм в шок! Simple Smile))
Мама съм на момиченце на възраст 1,6м. Изпитвам известно притеснение, но това е нормално. Таткото го прие по-ведро от мен, нищо че го събудих в 6:20ам да му кажа. Не издържах!  Blush
за преглед е рано, но ми е проблем, че може да не съм в страната идните седмици и ще си вися без възможност за никмкво инфо. Имам едно помятане преди няколко месеца, т.к. исках да застъпя майчинствата, но ре ни се получи. Сега минах на вълна ясли и работа, а днес изненадата, въпреки тайно предполагана, все пак беше Изненада! Просто се притеснявам как ще обясня евентуалното предстоящо на бебето и как ще го приеме. Знам, че сред вас мога да намеря опора и подкрепа.
Та така... Приятно ми е да се запознаем! Simple Smile))
П.С.
изсинявам се за грешнописа - мобилния е виновен.   Naughty
Виж целия пост
# 458
♥ Буби ♥, добре дошла и лека бременност с пуфкав финал!!   bouquet
И моя случай е почти идентичен с твоя - още асимилирам случващото се,  newsm78 само че аз се върнах на  работа есента...
Не съм много сигурна толкова малки деца как ще възприемат появата на ново бебе, но малкия има една връстничка, която наскоро стана кака и тя приема сестричката си много добре и дори се опитва да помага на мама.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 459
Буби добре дошла!!  Hug
Относно бебето и аз съм притеснена, как баткото ще го приеме. Малко е своенравен, всичко е негово, обича вниманието (то кой ли не е такъв) Simple Smile И понеже е много рано и на никого не сме казали, вкл и на него (за да не ни издаде  Laughing ) си мисля, как да подходя. Проблемът е, че имаме дядо (живеем със свекървата и свекъра), който много обича да го дразни и имам подозрение, че той ще ни изиграе лоша шега, като го дразни на тема бебе.....
Виж целия пост
# 460
Нели- радвам се, че всичко е минало добре. Сега си спокойна предполагам , ако искате близнаци- дано да се е случило чудото Heart Eyes
Буби- добре дошла при нас Hug
Вики- честито тупа лупа Flutter
Днес ходих да ми точат кръвчица - стандартни изследвания и ТСХ , та да знам дали да си пляскам ядките както аз си знам или да намаля  Mr. Green
Виж целия пост
# 461
Добро утро  Hug
Благодаря, сладурки   bouquet  Определено съм по-спокойна след като видях точицата  Heart Eyes
Буби честита 2ра чертичка!  Лека и безпроблемна бременност   bouquet
Виж целия пост
# 462
Нели, ти къде ходиш на преглед и ?
Виж целия пост
# 463
Нели, ти къде ходиш на преглед и ?


При д-р Чорбова във "Вита" Simple Smile Много съм доволна от нея - тя е завеждащ родилното отделение и изроди дъщеря ми 2014-та Simple Smile
Виж целия пост
# 464
Буби добре дошла лека бременност ти желая
Нели много се раввам за точицата, аз съм на 23.03 да видим какво ще видим или чуем  Laughing

Хубав ден на всички мами !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия